سرویس آسانسور انقلاب

سرویس آسانسور انقلاب
سرویس آسانسور انقلاب

محله انقلاب از محله های پررفت و آمد و تاثیر گذار مرکز شهر می باشد، کتاب فروشی های بزرگ و وجود دانشگاه ها و مراکز اداری این منطقه را شلوغ و زنده نگه داشته است. سرویس و نگهداری آسانسور انقلاب، تعمیر و نگهداری آسانسور انقلاب توسط تیم آسانسور تعادل همه روزه انجام می شود.

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به سرویس آسانسور مرکز تهران و تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور انقلاب را توسط تعمیرکار آسانسور انقلاب آموزش دیده با بازدید اولیه رایگان و 50%تخفیف روی نرخ نامه آسانسور انجام می دهد.

تعمیر آسانسور انقلاب

تعمیر آسانسور انقلاب
تعمیر آسانسور انقلاب

خرید یک آسانسور خوب

ویژگی های یک آسانسور استاندارد مطابق است با طراحی درست جانمایی درست استفاده از متخصصین و کارشناسان متعهد و مجرب در انتخاب یک آسانسور مناسب می بایست جمعیت ساکن آنالیز ترافیک و نوع کاربری در نظر گرفته شود.

به عبارت دیگر تمامی این موارد به علاوه کیفیت اجناس و همچنین نحوه نصب و کنترل کیفیت تجهیزات کمک می کنند تا یک آسانسور استاندارد نصب و راه اندازی گردد.

زمانی می توان گفت که یک آسانسور درست نصب شده است که قطعاتی با کیفیت متوسط رو به خوب و نصب صحیح وجود داشته باشد آسانسور با قطعات با کیفیت متوسط بهتر و کاراتر از آسانسوری که قطعاتی با کیفیت عالی داشته باشد اما درست نصب نشده باشد.

آسانسور های ارزان قیمت و با کیفیت طول عمر کوتاهی داشته و خطرات جانی و مالی بسیار زیادی برای کاربران خواهند داشت.

اولین ملاک برای خرید یک آسانسور این است که مشخص شود آن شرکت فروشنده مجوز طراحی و مونتاژ را از وزارت صنایع و معدن و گواهی های عضویت در سندیکای آسانسور را داشته باشد.

یکی دیگر از راههای تشخیص یک شرکت خوب برای نصب و راه اندازی آسانسور این است که پروژه های قبلی آن شرکت بررسی شده و رویت گردد.

تعمیرات آسانسور انقلاب

تعمیرات آسانسور انقلاب
تعمیرات آسانسور انقلاب

انواع آسانسور

آسانسور متفاوت بسته به نوع کاربری قابل نصب و راه اندازی می باشد، آسانسورها به چهار دسته هیدرولیک،کششی، وینچی و مغناطیسی تقسیم می گردند.

آسانسورهای کششی یک موتور الکتریکی دارند که معمولاً در بالای چاه آسانسور در محلی به اسم موتورخانه نصب می گردد.

موتور های هیدرولیک موتور الکتریکی پمپ فشار روغن و همچنین جک هیدرولیک عمل می‌نماید.

کمترین میزان خرابی و تعمیر را به همراه داشته باشد البته یک سرویسکار آسانسور انقلاب ماهر می تواند به سرعت عیب یابی نموده و مشکلات آن را برطرف نماید.

تعمیر و نگهداری آسانسور انقلاب

سرویس آسانسور مرکز تهران
سرویس آسانسور مرکز تهران

خصوصیات آسانسور خوب:

آسانسور مناسب با عملکرد خوب کمترین میزان خرابی لرزش و سر و صدا را دارد.

این نوع آسانسور ها کمترین عیب یابی و تعمیر را دارا می باشند.

همچنین تراز شدن دقیقاً در طبقات از مزایای این نوع سنسورها می باشد.

این آسانسورها با کمترین سر و صدا در طبقات حرکت می کنند.

بنابراین با استفاده از این آسانسورها ایمنی و آسایش برای کاربران و مسافران فراهم می گردد.

رفع خرابی آسانسور انقلاب

برق اضطراری آسانسور
برق اضطراری آسانسور

مهمترین ویژگی آسانسور با عملکرد درست:

یکی از مهمترین ویژگی های یک آسانسور خوب راحتی می باشد منظور از راحتی عدم بروز آلودگی های صوتی سر و صدا و همچنین لرزش زیاد در کابین آسانسور می باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  بازسازی آسانسور - نوسازی آسانسور

بازدهی و عملکرد مناسب دیگر ویژگی یک آسانسور و بالابر خوب است یکی دیگر از ویژگی‌های یک آسانسور با کارکرد مناسب در دسترس بودن است.

آسانسور با عملکرد درست همیشه در دسترس می باشد و تمامی نیازهای کاربران را تامین می نماید که مهم ترین و اساسی ترین نیازهای کاربر دستگاه آسانسور استفاده از آن بدون سر و صدا و لرزش با امنیت خاطر می باشد.

سرویس و نگهداری آسانسور انقلاب

سرویسکار آسانسور انقلاب
سرویسکار آسانسور انقلاب

بهترین آسانسورهای ساختمانی

وسیله ای است که برای سهولت بخشیدن به رفت و آمد و جابجایی در داخل ساختمانها اعم از اداری، تجاری و مسکونی استفاده می‌شود و افراد را در طبقات جابجا نماید.

بنابراین عملکرد درست آن اهمیت بسیار زیادی دارد آسانسور هایی که ایمنی بالا دارند صدای بسیار کم و طراحی خط چشم نواز برای نمای ساختمان ها را داخل آن اهمیت پیدا می کند.

اهمیت موتور آسانسور از آن جهت است که البته اصلی و طفره یک دستگاه آسانسور می باشد بنابراین تمامی قطعات و اجزای اصلی موتور آسانسور می باید به درستی کار کند تمامی قطعات از جمله فلکه اصلی گیربکس و بلبرینگ می بایست درست عمل نماید کارکرد بد هر کدام از این قطعات باعث آسیب سایر قطعات نیز می شود.

سرویسکار آسانسور انقلاب

انواع آسانسور ها از لحاظ کاربری

مسافربری

تجاری اداری

هوم لیفت

بیمارستانی تخت بر

شیشه ای

کتاب بر و غذا بر

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیرکار آسانسور انقلاب
تعمیرکار آسانسور انقلاب

پس از نصب و راه اندازی آسانسور تعمیر و نگهداری آسانسور اهمیت پیدا می‌کند اگر یک سرویسکار آسانسور معتبر به صورت ماهیانه اقدام به سرویس آسانسور ساختمان نکند عمر مفید آسانسور کم شده و خطرات جانی و مالی را به دنبال خواهد داشت

مدیران ساختمان باید بدانند که می بایست با یک شرکت معتبر در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور قرارداد بسته کلیه اقدامات مربوط به آسانسور را به آن شرکت سپرده و نسبت به عملکرد صحیح و درست آسانسور ساختمان اطمینان حاصل نمایند.

آسانسور ساختمان می بایست احساس امنیت و آرامش را برای کاربران فراهم نماید آسانسوری که همیشه خراب است و در هنگام کار کردن نیز با سر و صدا و پر از لرزش حرکت می کند خطر بسیار زیادی را برای کاربران و ساکنین دارد.

توجه به برق اضطراری آسانسور نیز اهمیت دارد هر ساختمان با وجود دستگاه آسانسور می بایست جهت تامین امنیت و آسایش و رفاه کاربران و ساکنین برق اضطراری آسانسور داشته باشد.

تیم حرفهای گروه تعادل تمامی موارد مربوط به تجهیزت و متعلقات آسانسور را در سرویس های ماهانه بررسی و گزارش می نمایند. هدف گروه تعادل ارائه خدمات متمایز تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور به همشهریان محترم در تمامی نقاط تهران بزرگ می باشد.

همشهریان محترم ساکن در مرکز شهر تهران می توانند کلیه خدمات مربوط به بیمه آسانسور، اخذ گواهی استاندارد آسانسور را از ما بخواهند.

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)