تعمیر آسانسور گیشا – تعمیر آسانسور در گیشا – سرویس آسانسور گیشا – سرویس آسانسور در گیشا – تعمیرات آسانسور در گیشا سرویس و نگهداری آسانسور در گیشا – رفع خرابی آسانسور گیشا – سرویسکار آسانسور در گیشا – تعمیرکار آسانسور در گیشا – هزینه خدمات آسانسور گیشا – سرویس ماهیانه آسانسور در گیشا – تعمیر و نگهداری آسانسور گیشا – تعرفه نگهداری آسانسور گیشا – تعرفه سرویس آسانسور در گیشا – مبلغ سرویس آسانسور گیشا – هزینه سرویس آسانسور گیشا – هزینه تعمیرات آسانسور گیشا – هزینه تعمیرات آسانسور در گیشا – تعمیر و سرویس آسانسور گیشا – خدمات سرویس آسانسور در گیشا – خدمات تعمیر آسانسور در گیشا

گیشا

تعمیرات آسانسور در گیشا
تعمیرات آسانسور در گیشا

گیشا یکی از محله های تهران بزرگ می باشد که در منطقه ۲ تهران واقع شده است محله گیشا از شرق به بزرگراه چمران اتوبان پارک وی و همچنین از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد متصل می گردد.

 محله گیشا به دلیل وجود فروشگاه ها، مغازه ها و بوتیک های متنوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پارک گفت و گو نیز در ضلع شرقی گیشا واقع شده است.

در کلیه مناطق محله گیشا تمامی خدمات مربوط به آسانسور از جمله نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسور گیشا و خدمات تعمیر آسانسور گیشا و تعمیر آسانسور گیشا انجام می گردد.

در ادامه در این مقاله به بررسی تراول کابل و انواع آن می پردازیم.

آسانسور

سرویس آسانسور گیشا
سرویس آسانسور گیشا

آسانسور یک دستگاه و وسیله نقلیه بسیار مهم می باشد که نقش بسیار اساسی در جا به جایی و نقل و انتقال افراد و اجسام در طبقات به صورت عمودی دارد.

علاوه بر اهمیت مراحل نصب و راه اندازی و متریال به کار برده شده در آسانسور از ابتدا تا انتهای کار، بحث پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور نیز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

سرویس و نگهداری آسانسور گیشا به صورت ماهانه و ادواری و همچنین توجه به سرویس آسانسور گیشا باعث افزایش طول عمر آسانسور و استاندارد سازی آسانسور می گردد.

شما با استفاده از سرویسکار آسانسور گیشا به صورت ادرواری به بررسی کلیه تجهیزات و قطعات آسانسور می پردازید و از این طریق نیاز به تعمیرات آسانسور گیشا به حداقل رسیده و آسانسور شما کمتر به مشکل خواهد خورد و امنیت و آسایش ساکنین و کاربران فراهم می گردد.

تراول کابل چیست

سرویس و نگهداری آسانسور گیشا
سرویس و نگهداری آسانسور گیشا

کابل آسانسور جز قطعات بسیار مهم و پرکاربرد آسانسور می باشد که متریال به کار گرفته شده در  تراول کابل آسانسور بسیار مهم می باشد.

تراول کابل آسانسور می‌بایست از آلیاژ بسیار مرغوب باشد، تراول کابل با برندهای خارجی و همچنین برندهای ایرانی در بازار موجود می باشد.

نکته قابل توجه این است که نصب و راه اندازی تراول کابل می بایست توسط افراد متخصص انجام گیرد. این امر توسط متخصصین و مهندسان مجموعه تعادل صورت می گیرد.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی و پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور گیشا با استفاده از سرویسکار آسانسور گیشا و متخصصین مجرب و تعمیرکار آسانسور گیشا می تواند بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماید.

کاربرد تراول کابل آسانسور

تعمیرات آسانسور گیشا
تعمیرات آسانسور گیشا

تراول کابل آسانسور رابطه بین کابین و همچنین تابلو فرمان آسانسور می باشد به صورتی که درخواست هایی که از طرف کابین آسانسور و همچنین طبقات وجود دارد و بایستی به تابلو فرمان برسد از طریق تراول کابل انجام می گیرد.

زمانی که درخواست به تابلو فرمان رسید تابلو فرمان آن درخواست را پردازش می‌کند و به موتور آسانسور انتقال می‌دهد در واقع این قطعه از آسانسور به بسیاری از قطعات اصلی آسانسور مانند تابلو فرمان آسانسور کابین آسانسور و همچنین موتور آسانسور و سایر متعلقات و تجهیزات آسانسور مرتبط می باشد.

خدمات سرویس آسانسور در گیشا و خدمات تعمیر آسانسور در گیشا در کلیه مناطق گیشا انجام می گردد.

نکات مهم در ارتباط با تراول کابل آسانسور

تراول کابل آسانسور نوعی کابین می باشد که به صورت تخت است همانطور که ذکر شد وظیفه آن ارتباط بین تابلو فرمان آسانسور و کابین آسانسور می باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  تعمیر آسانسور در الهیه

با توجه به نام این کابل واضح است که این کابل به صورت دائم در حال حرکت می باشد. بنابراین جنس تراول کابل و مرغوبیت آن و همچنین انعطاف پذیری و محکم بودن آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

تراول کابل مجموعه ای از سیم می باشد که ترمینال تابلو فرمان را به جعبه رویزیون روی کابین ارتباط می‌دهد.

تراول کابل کابلی است که از یک سمت به تابلو فرمان و سمت دیگر به زیر کابین اتصال پیدا می کند و به صورت دائم به همراه آسانسور در حال بالا و پایین رفتن می باشد. نباید تراول کابل را کمتر از ۱۲ رشته به کار برد زیرا باعث سبکی و همچنین گره خوردن کابل می شود.

تیم پشتیبانی گروه آسانسور و پله برقی تعادل با بررسی تمامی موارد فوق با استفاده از خدمات تعمیر آسانسور گیشا و تعمیرات آسانسور در گیشا توسط سرویسکار آسانسور گیشا به بررسی تمامی موارد ذکر شده می پردازد.

وظیفه اصلی تراول کابل و عملکرد آن

تعمیرکار آسانسور گیشا
تعمیرکار آسانسور گیشا

وظیفه اصلی این کابل انتقال دستور عملکرد آسانسور بین قسمت های متفاوت و مختلف آسانسور می باشد.

لازم به ذکر است جریان انتقال اطلاعات از تابلو آسانسور به کابین آسانسور توسط تراول کابل برقرار می شود.

این کابل به صورت معلق در چاه قرار دارد به طور معمول در یک ساختمان ۶ طبقه از کابلهای ۴۸ رشته استفاده می گردد.

لازم به ذکر است خدمات تعمیر آسانسور در گیشا و سرویس و نگهداری آسانسور گیشا توسط گروه تعادل انجام می گردد.

طریقه محاسبه طول تراول کابل در آسانسور

سرویسکار آسانسور گیشا
سرویسکار آسانسور گیشا

محاسبات از رابطه زیر استفاده می شود:

11+(3.2*تعداد توقف)=طول تراول کابل

همانطور که ذکر شد تراول کابل چندین رشته سیم برق است که ترمینال های تابلو فرمان را به رویزیون روی‌کابینت ارتباط می‌دهد.

کلیه محسبات مربوطه توسط متخصصین و مهندسان مجموعه تعادل انجام می گردد. و در صورت نیاز نیز بحث خدمات پشتیبانی و خدمات سرویس آسانسور در گیشا و سرویس و نگهداری آسانسور گیشا انجام می گردد.

انواع تراول کابل آسانسور

خدمات سرویس آسانسور در گیشا
خدمات سرویس آسانسور در گیشا

ترانه  کابل۱۲. ۱۸ . ۲۰ و ۲۴ رشته

دارای استانداردCE

دارای استاندارد ملی

سرعت تا یک و نیم متر بر ثانیه و همچنین طول مسیر تا ۷۰ متر

دارای دو زوج رشته سیم به هم تابیده شده شیلددار مختص تبادل اطلاعات سریال

عبارت تاکیدی: تعمیر آسانسور گیشا و سرویس آسانسور گیشا توسط گروه تعادل انجام می گردد.

تراول کابل آسانسور تخت گروهی

تراول کابل ۱۸ ۲۴ و ۳۶ رشته

CEدارای استاندارد

دارای استاندارد ملی

سرعت تا ۱۰ متر بر ثانیه و طول مسیر بیشتر از ۱۶۰ متر همراه سیم بکسل

سرعت تا ۴ متر بر ثانیه و طول مسیر تا ۱۶۰ متر و بدون سیم بکسل

دارای دو زوج رشته سیم به هم تابیده شده شیلدار مختص تبادل اطلاعات سریال

بهترین تراول کابل موجود در بازار ایران عبارت است از

خدمات تعمیر آسانسور در گیشا
خدمات تعمیر آسانسور در گیشا

تراول کابل رد کاوی ایتالیا

تراول کابل سانکای ترکیه

تراول کابل دت وایلر سوئیس

در پایان خاطر نشان می گردد:

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به آسانسور می باشد شما می توانید با پشتیبانی مجموعه تماس گرفته و بازدید رایگان و مشاوره رایگان را از مجموعه تعادل درخواست نمایید.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران:

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهران تعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادی

نکات تاکیدی:

تعمیر آسانسور گیشا – تعمیر آسانسور در گیشا  – تعمیرات آسانسور در گیشا  – رفع خرابی آسانسور گیشا – سرویسکار آسانسور در گیشا – تعمیرکار آسانسور در گیشا – هزینه خدمات آسانسور گیشا – سرویس ماهیانه آسانسور در گیشا – تعمیر و نگهداری آسانسور گیشا – تعرفه نگهداری آسانسور گیشا – تعرفه سرویس آسانسور در گیشا – هزینه تعمیرات آسانسور گیشا – هزینه تعمیرات آسانسور در گیشا – خدمات تعمیر آسانسور در گیشا

 

  • مقالات مرتبط
guest
3 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)