سرویسکار آسانسور در تجریش – تعمیر آسانسور تجریش – رفع خرابی آسانسور تجریش – هزینه خدمات آسانسور تجریش – سرویس ماهیانه آسانسور در تجریش – تعمیر و نگهداری آسانسور تجریش – تعرفه نگهداری آسانسور تجریش – تعرفه سرویس آسانسور در تجریش – مبلغ سرویس آسانسور تجریش – هزینه سرویس آسانسور تجریش – هزینه تعمیرات آسانسور تجریش – تعمیر و سرویس آسانسور تجریش – خدمات تعمیر آسانسور در تجریش – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تجریش – شرکت تعمیر آسانسور در تجریش – هزینه سرویس آسانسور در تجریش – بازسازی آسانسور در تجریش – نوسازی آسانسور در تجریش – سرویس آسانسور در محدوده تجریش – تعمیرات آسانسور در محدوده تجریش – تعمیر آسانسور در منطقه تجریش – سرویس آسانسور در منطقه تجرش – قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در تجریش – بازدید اولیه رایگان آسانسور در تجریش – کارشناسی و بازدید اولیه رایگان آسانسور در تجریش

تجریش

تعمیر آسانسور در تجریش
تعمیر آسانسور در تجریش

 

تجریش از محله های بسیار قدیمی واقع در شمال شهر تهران می باشد، تجریش دارای مکان های تجاری بسیار شلوغ می باشد، تجریش دارای پاساژ قائم و تندیس و همچنین پاساژ ارگ می باشد، محله تجریش محل‌های بسیار مهم است زیرا امامزاده صالح که برای مردمان تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد در این منطقه واقع شده است.

تعمیرات آسانسور در تجریش و تعمیر آسانسور در تجریش توسط گروه آسانسور و پله برقی تعادل به همراه بازدید و کارشناسی اولیه رایگان انجام می گردد.

تعمیر آسانسور در تجریش

تعمیرات آسانسور در تجریش
تعمیرات آسانسور در تجریش

نحوه عملکرد آسانسور

بیشتر افراد در طول روز بارها و بارها از آسانسور استفاده می کنند اما تا به حال درباره نحوه کارکرد آسانسور فکر کرده اید؟ در این مقاله با چگونگی عملکرد آسانسور و کارایی آن آشنا می شویم.

چگونگی عملکرد آسانسور بسیار ساده و در عین حال پیچیده و دارای گستردگی بسیار زیاد می باشد. آسانسورها از کابین تشکیل شده اند که به یک سیستم بالابر متصل شده است و کابلی که به یک جعبه متصل است.

آسانسور های مدرن و آسانسورهای جدید به سیستم مکانیکی پیشرفته نیز که وزن کابین و مسافران را حمل می کند متصل هستند.

امروزه با رشد و گسترش ساخت و ساز ها و همچنین وجود سازه های بلند مرتبه و برج ها به کارگیری آسانسور ضرورت و اهمیت بسیار زیادی دارد.

تعمیرات آسانسور در تجریش

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تجریش
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تجریش

نکات مهم در خصوص خرید و راه اندازی دستگاه آسانسور

آسانسور وسیله ای است که برای جابجا کردن افراد و اجسام به صورت عمودی در طبقات مورد استفاده قرار می گیرد  قطعاتی که در همه آسانسور هاوجود دارد عبارت است از ریل، موتور ، کابین آسانسور ، تابلو فرمان ، سیم‌بکسل و ….

از آنجایی که آسانسور ها دارای انواع مختلفی می باشند بر اساس کیفیت و نوع کاربری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

باید توجه داشت که آسانسور ها در داشتن کابین حرکت عمودی در ایستگاه‌های مختلف با یکدیگر اشتراک دارند طراحی و نصب آسانسور و همچنین قطعات آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد می بایست توسط مهندسین مجرب و به صورت قانونی و دارای پروانه های لازم انجام گیرد.

ملاک درست برای خرید یک دستگاه آسانسور از یک شرکت معتبر این است که آیا آن شرکت مجوز طراحی و مونتاژ را از وزارت صنایع و معادن و همچنین گواهی عضویت در سندیکای آسانسور را دارد.

گواهی مربوط به سندیکا ثابت می نماید که شرکت فروشنده در تمامی کلاس های آموزش مباحث مربوط به آسانسور و همچنین موارد این چنین شرکت کرده تمامی مجوزهای لازم را دریافت نموده و از یک سری امتیازات مربوط به این حوزه برخوردار می‌باشد.

سرویس آسانسور در تجریش

تعمیرکار آسانسور در تجریش
تعمیرکار آسانسور در تجریش

انواع آسانسور بر اساس نوع کاربری

آسانسورها بر اساس نوع کاربری پنج طبقه بندی دارند:

یک آسانسور های مسکونی و تجاری طبقه بندی دوم آسانسورهای کارگاهی و صنعتی طبقه بندی سوم آسانسورهای بیمارستانی، طبقه بندی چهارم آسانسورهای کشاورزی و همچنین طبقه بندی آخر آسانسورهای مخصوص پارکینگ ها و خودرو بر ها.

سرویس و نگهداری آسانسور در تجریش

خدمات تعمیر آسانسور در تجریش
خدمات تعمیر آسانسور در تجریش

انواع آسانسور بر اساس ساختار حرکتی

آسانسور هیدرولیک – آسانسور کششی

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک یکی از انواع آسانسور می باشد که دارای ظاهری لوکس و مدرن است هیدرولیک با نیروی فشار روغن کار می کند اجزای تشکیل دهنده آن عبارت است از پمپ فشار روغن و جک هیدرولیکی و همچنین موتور الکتریکی که این اجزا و وسایل در چاهک آسانسور قرار داده شده اند و همچنین در زیر کابین می باشند.

قابل ذکر است که ایمنی آسانسور هیدرولیک به این دلیل که از جک هیدرولیک استفاده می گردد بسیار بالاست به طرزی که حتی در مواردی از جمله پارگی شلنگ و یا ترکیدگی سیلندر امکان سقوط آسانسور هیدرولیک و کابین آسانسور امکان‌پذیر نیست.

خدمات سرویس آسانسور در تجریش

مزایای آسانسور هیدرولیک

حرکت بسیار نرم

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویسکار آسانسور غرب تهران

توانایی جابجایی بارهای سنگین

اصطحکاک کم

عدم نیاز به موتورخانه

امنیت بالا در زمان وقوع زلزله

خدمات تعمیر آسانسور در تجریش

انواع آسانسور هیدرولیک

مستقیم و غیر مستقیم

مستقیم به  سیستم هایی که انتقال نیرو از جک به کابین توسط هیچ گونه واسطه انجام می پذیرد می گویند غیرمستقیم یعنی در این سیستم نیروی محرکه جک توسط فلکه ها و همچنین سیم بکسل به کابین آسانسور انتقال پیدا می‌نماید بنابراین به طول جک کمتری نیاز است.

شرکت سرویس و نگهداری آسانسور در تجریش

"<yoastmark

آسانسور کششی

انواع قدیمی آسانسور می باشد این آسانسور یکی از پر استفاده ترین ها است، از قرقره های بزرگ و همچنین کابل برای بلند کردن کابین و وزنه تعادل استفاده شده است حرکت آن بر اساس اصطکاک بین سیم بکسل و همچنین شیر فلکه کشش در زمان چرخش توسط سیستم محرک می باشد.

انواع آسانسور کششی

آسانسورهای کششی گیرلس و آسانسورهای کششی دارای گیربکس

آسانسورهای کششی که دارای گیرلس می باشند فلک های بسیار بزرگی دارند که به طور مستقیم به موتور متصل شده گیربکس طناب ها را حرکت می دهد و می‌چرخانند آسانسورهای کششی گیربکس با سرعت بیش از ۵۰۰ فوت در دقیقه در حرکت می باشند.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تجریش

انواع آسانسور برطبق ارتفاع ساختمان

برخی از ساختمان ها هستند که کم ارتفاع می باشند در این ساختمان های کم ارتفاع استفاده از آسانسور هیدرولیک بهترین گزینه می باشد و در ساختمانهایی که ارتفاع آنها بین 4تا 11 طبقه است می‌بایست از آسانسور گیربکس استفاده نمود و همچنین در ساختمانهای با ارتفاع بلند و بلند مرتبه یعنی بالای ۱۲ طبقه نیز از آسانسور گیرلس استفاده می‌گردد.

سرویسکار آسانسور در تجریش

سرویس و نگهداری آسانسور

بعد از طراحی و نصب آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که می بایست توسط سرویسکار آسانسور در تجریش مجرب و تعمیرکار آسانسور در تجریش آموزش‌دیده انجام گردد.

مزایای سرویس و نگهداری آسانسور

سرویسکار آسانسور در تجریش
سرویسکار آسانسور در تجریش

 

مدیران محترم ساختمانها اعم از اداری تجاری و مسکونی می بایست در نظر داشته باشند که سرویس آسانسور اهمیت بسیار زیادی دارد و با استفاده از سرویس و نگهداری آسانسور به صورت مرتب و ماهانه از استهلاک بیش از حد آسانسور ساختمان و همچنین خطرات و عواقب ناشی از عملکرد نادرست هرگونه از قطعات و تجهیزات و متعلقات آن جلوگیری می گردد.

با استفاده از یک قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور با یک شرکت آسانسور معتبر می توانید اقدام به بیمه آسانسور نیز نمایید زیرا شرکت‌های بیمه بدون وجود قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور اقدام به بیمه نمودن آسانسور ساختمان شما نمی نمایند.

و بعد از آن عواقب هرگونه خطرات جانی و مالی احتمالی بر عهده شخص مدیر ساختمان می باشد.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به طراحی آسانسور، نصب آسانسور، استاندارد آسانسور و انجام کلیه امور مربوط به بیمه آسانسور و همچنین نوسازی و بازسازی آسانسور می باشد شما می توانید کلیه خدمات مربوط به تعمیرات آسانسور و سرویس آسانسور را به تیم تعادل بسپارید.

"<yoastmark

سرویس آسانسور

سرویسکار آسانسور در تجریش – تعمیر آسانسور تجریش – تعمیر آسانسور در تجریش – سرویس آسانسور تجریش – تعمیرات آسانسور در تجریش – تعمیرات آسانسور تجریش – رفع خرابی آسانسور تجریش – هزینه خدمات آسانسور تجریش – سرویس ماهیانه آسانسور در تجریش – تعمیر و نگهداری آسانسور تجریش – تعرفه نگهداری آسانسور تجریش – تعرفه سرویس آسانسور در تجریش – مبلغ سرویس آسانسور تجریش – هزینه سرویس آسانسور تجریش – هزینه تعمیرات آسانسور تجریش – تعمیر و سرویس آسانسور تجریش – خدمات تعمیر آسانسور در تجریش – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تجریش – شرکت تعمیر آسانسور در تجریش – هزینه سرویس آسانسور در تجریش – بازسازی آسانسور در تجریش – نوسازی آسانسور در تجریش – سرویس آسانسور در محدوده تجریش – تعمیرات آسانسور در محدوده تجریش – تعمیر آسانسور در منطقه تجریش – سرویس آسانسور در منطقه تجرش – قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در تجریش – بازدید اولیه رایگان آسانسور در تجریش – کارشناسی و بازدید اولیه رایگان آسانسور در تجریش

روی ما حساب کنید

تعمیر آسانسور در جردن تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشاتعمیر آسانسور بلوار فردوستعمیر آسانسور سردار جنگل تعمیر آسانسور تهران ویلاتعمیر آسانسور تهرانسرتعمیر آسانسور وردآورد

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)