نکاتی در مورد تعمیرات آسانسور و رفع خرابی

نکاتی در مورد تعمیرات آسانسور و رفع خرابی

تعمیرات آسانسور رفع خرابی
تعمیرات آسانسور رفع خرابی

ضرورت و چگونگی سرویس و نگهداری آسانسور و رفع خرابی

آسانسورها به طور متوسط دارای 20 الی 35 سال عمر مفید هستند و سرویس و نگهداری آسانسوربه صورت ماهانه و به موقع با استفاده از تیم مجرب و حرفه ای قبل از به وقوع پیوستن خرابی آسانسور و تلاش در جهت تعمیرات آسانسور و به طبع رفع خرابی آسانسور بسیار اهمیت دارد به طور ساده سرویس و نگهداری آسانسور به بررسی تمامی قطعات و تجهیزات سیستم آسانسور گفته می شود.

که همانطور که اشاره شد می بایست به صورت ادواری و ماهیانه توسط عقد قرارداد با یک شرکت معتبر و متخصص در این زمینه صورت پذیرد که این امر باعث می شود تا با کم شدن تعداد دفعات خرابی آسانسور و به دنبال آن تعمیرات آسانسور و رفع خرابی آسانسور از هزینه های اضافی برای ساختمان جلوگیری شود.

تمامی ساختمان ها اعم از مسکونی اداری و تجاری می بایست به صورت ماهانه از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور بهره مند شوند.

تیم سرویس کاران مجرب آسانسور و پله برقی تعادل در گوشه گوشه تهران بزرگ از جمله سرویس و نگهداری غرب تهران، سرویس و نگهداری شمال تهران، سرویس و نگهداری شرق تهران، سرویس و نگهداری جنوب تهران و سرویس  و نگهداری مرکز تهران آماده ارائه خدمات با برترین کیفیت خواهند بود.

مناطق تحت پوشش خدمات سرویس و نگهداری آسانسور

1- سرویس آسانسور غرب تهران

سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران  طیف گسترده ای را شامل می شود. درصد بالای قرارداد هاس سرویس و نگهداری آسانسور در مناطق غربی شهر تهران این باور را ایجاد نمود درک درست کیفیت سرویس در اولویت بالاتری نسبت به فاکتور قیمت قرار دارد . وجود سرویس کاران مقیم و متعهد باعث افزایش رضایت مندی مشترکین سرویس و نگهداری غرب تهران  گردیده است.

رفع خرابی آسانسور،در کوتاه ترین زمان ممکن  در مناطق سعادت آباد- شهرک غرب- مرزداران- پونک- جنت آباد- شهران- صادقیه- شهرزیبا- بلوار فردوس- بلوار تعاون- آزادی- اکپاتان- ستارخان- شهرآرا- گیشا- میدان توحید و… انجام می پذیرد.

2- سرویس آسانسور شمال تهران

سرویس آسانسور در شمال تهران
سرویس آسانسور در شمال تهران

سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران توسط سرویس کاران مجرب و ماهر با وجدان کاری بالا انجام خواهد شد. پرسنل فنی ما جهت رفع خرابی آسانسور شما در کوتاه ترین زمان ممکن در مناطق ونک- میرداماد- هروی- جردن- ولنجک- تجریش- نیاوران- فرشته- فرمانیه- الهیه- زعفرانیه- بلوار کاوه- دولت- یخچال و … حضور خواهند داشت.

حساسیت مدیران ساختمان در این مناطق توسط تیم تحقیق و توسعه بررسی و سیاست متناسب جهت جلب رضایت این طیف از مشترکین اتخاذ گردید. روی ما حساب کنید . . .

3- سرویس آسانسور شرق تهران

سرویس و نگهداری آسانسور درشرق تهران توسط سرویس کاران مجرب و ماهر با وجدان کاری بالا برای رفع خرابی آسانسور شما در کوتاه ترین زمان ممکن و درجهت جلب رضایتمندی مشترکین محترم در مناطق پیروزی- سراج- هنگام- وحیدیه- تهرانپارس- رشید- نارمک- افسریه- تهران نو- شمیران نو- حکیمیه- دلاوران- لویزان- افسریه- هفت حوض و … انجام می پذیرد.

4- سرویس آسانسور جنوب تهران

سرویس آسانسور
سرویس آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور در جنوب تهران توسط سرویس کاران در مناطق نازی آباد- خانی آباد- شهرری – شوش- تهرانسر- جوادیه- افسریه- میدان بهمن- مشیریه- اتابک- آذری- دولت آباد- یافت آباد- و … انجام می پذیرد.

رسیدگی و رفع خرابی در کوتاه ترین زمان ممکن در این حوزه وجه تمایز ماست.  روی ما حساب کنید . .

در صورت تمایل امکان ارائه حسن انجام کار از مشترکین این مناطق وجود خواهد داشت. همچنین میتوانید از نزدیک از نحوه عملکرد سرویس ما آشنا شوید.

5- سرویس آسانسور مرکز تهران

سرویس و نگهداری آسانسور در مرکز تهران:  یوسف آباد- امیرآباد- عباس آباد- جلفا- خواجه عبدالله- زرتشت- بهارشیراز- آرژانتین- سهروردی- طالقانی- هفت تیر- انقلاب- فاطمی- آذربایجان- طالقانی- تخت طاووس- شیخ بهایی- گارگر و …

حسن انجام کار+بازدید از پروژه های سرویس و نگهداری+صدور بیمه نامه

بازدید رایگان است هم اکنون ثبت نام کنید و تصمیم بگیرید ما کنار شما خواهیم ایستاد

نکات حائز اهمیت درخصوص تعمیرات آسانسور

رفع خرابی آسانسور
رفع خرابی آسانسور

در ادامه نکته حائز اهمیت این است که بین تعمیرات آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور تفاوت وجود دارد آسانسور دارای تجهیزات و وسایل جانبی پیشرفته و پیچیده ای می باشد که این امر تعمیرات آسانسور را پپیچیده تر و لزوم  سرویس و نگهداری آسانسور را پررنگ تر می کند و توجه به این امر باعث جلوگیری از بروز خطرات جانی و مالی احتمالی می گردد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور فرجام

 1- تعمیرکاران غیر متخصص و بی مسئولیت

باید به این امر توجه کرد که تعمیرکاران بی مسئولیت و بی تجربه در زمان خرابی آسانسور و هنگام تعمیرات آسانسور نه تنها کمکی به رفع خرابی آسانسور شما نمی کنند بلکه به دلیل عدم مهارت در عیب یابی هیچ راه حلی برای حل مشکل آسانسور شما و تعمیرات آسانسور ندارند بلکه هزینه های جانبی بیشتری را برای ساختمان شما تحمیل می کنند. شاید این سوال برای شما پیش بیایید که چگونه؟ از این طریق که با عدم تشخیص درست و به موقع مشکل آسانسور شما به جای  تعمیر قطعه معیوب اقدام به تعویض قطعات به طور اشتباه و بی مورد می نمایند به این ترتیب متاسفانه هزینه اضافی برای شما به بار می آورند که متاسفانه شما از آن آگاه نخواهید شد.

2- استفاده از سرویس کاران مجرب و آموزش دیده

تیم مهندسین و سرویس کاران تحصیل کرده و آموزش دیده آسانسور و پله برقی تعادل همواره می کوشند تا تعداد دفعات و میزان خرابی آسانسور شما را به حداقل برسانند صرف نظر از آسانسور های ساختمان های قدیمی و فرسوده آسانسور های مدرن نیز به مراقبت همیشگی نیاز دارند و عدم توجه به سرویس و نگهداری آسانسور به مرور زمان کار را به تعمیرات آسانسور خواهند کشاند.

نکته قابل ذکر این است که قطعه ای که می توان با سرویس و نگهداری مداوم و رسیدگی به موقع ، تعمیر کرد متاسفانه عدم توجه به این موضوع منجر به تعویض قطعات با صرف هزینه زیاد خواهد شد.

 افزایش عمر مفید آسانسور

برای افزایش عمر مفید آسانسور بهتر است موارد زیر را رعایت نمایید:

1- از درب های آسانسور حفاظت کنیم

به مرور زمان و استفاده مکرر از آسانسور درب ها دچار فرسودگی و استهلاک می شوند و هربارکه یک آسانسور توقف می کند باعث می شود  درب ها حداقل دو بار فعال شوند. این مطلب بیان گر اهمیت موضوع حفاظت از درب ها می باشد. باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که نباید درب ها را به صورت دستی و با زور باز کرد و یک کاربر آگاه همیشه متوجه این موضوع است.

2-  جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آسانسور

از کار افتادن سیستم تهویه و یا سیستم خنک کننده های موتور آسانسور موجب گرم شدن بیش از حد  موتور خواهد شد. که با بررسی به موقع این موضوع از طریق سرویس و نگهداری آسانسور به طور مرتب می توان  نیاز به تعمیرات آسانسور را به حداقل رساند.

3- جلوگیری از نوسانات برقی

تغییرات و نوسانات در برق و ولتاژی که در کل ساختمان وجود دارد باید به حداقل برسد زیرا این نوسانات آسیب های جدی را برای آسانسور ساختمان به همراه دارد.

4- استاندارد سازی آسانسور

بر اساس نوع استاندارد، استاندارد آسانسور به صورت اولیه برای اخذ پایان کار ساختمان و همچنین به صورت ادواری انجام می شود. اهمیت بیمه آسانسور نیز از این مهم دور نیست به طور معمول شرکت های بیمه با تاکید برضرروت بیمه آسانسور برای پرداخت خسارت خواهان قرارداد سرویس  و نگهداری آسانسور ساختمان شما می باشند پس به خاطر داشته باشید بستن قرارداد با یک شرکت معتبر  اهمیت بسزایی دارد.

سرویس و نگهداری آسانسور باید با چه فاصله زمانی انجام گردد

همانطور که مکررا تاکید گردید به دلیل جلوگیری از نیاز به تعمیرات آسانسور و رفع خرابی مربوط به آن می بایست سرویس و نگهداری آسانسور هر ماه انجام گردد. این موضوع منجر به ایمن سازی و استاندارد سازی آسانسور خواهد شد و دیگر نگران هزینه های سرم سام آور برای ساختمان نخواهید بود.

تیم تعادل برای کلیه مناطق تهران و تمامی ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی سرویس کاران مقیم آن منطقه را دارد که این امر باعث می شود در کوتاه ترین زمان ممکن تیم پشتیبانی شرکت تعادل دست به کار شده و در جهت رفع خرابی اقدام نموده و سرویس کار را به محل اعزام نماید.

همانطور که اشاره شد آسانسور و پله برقی تعادل آماده ارائه برترین، بهترین و سریع ترین خدمات به همشهریان محترم به کلیه مناطق تهران اعم از سرویس آسانسور در غرب تهرا ن- سرویس آسانسور در شمال تهران – سرویس آسانسور در شرق تهران- سرویس آسانسور در جنوب تهران – سرویس آسانسور در مرکز تهران می باشد.

 

جهت مشاوره فنی و بازدید رایگان درخواست خود را ثبت نمایید

 

روی ما حساب کنید . . .

www.taadollift.com

02147627282

سرویس آسانسور
سرویس آسانسور
سرویس آسانسور
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] نکاتی در مورد تعمیرات آسانسور […]

فهرست
تماس با ما (کلیک کن)