تعمیر آسانسور تهرانسر – سرویس آسانسور تهرانسر – سرویس آسانسور در تهرانسر – تعمیرات آسانسور در تهرانسر – رفع خرابی آسانسور تهرانسر – سرویسکار آسانسور در تهرانسر – تعمیرکار آسانسور در تهرانسر – هزینه خدمات آسانسور تهرانسر – سرویس ماهیانه آسانسور در تهرانسر – تعمیر و نگهداری آسانسور تهرانسر – تعرفه نگهداری آسانسور تهرانسر – تعرفه سرویس آسانسور در تهرانسر – مبلغ سرویس آسانسور تهرانسر – هزینه سرویس آسانسور تهرانسر – هزینه تعمیرات آسانسور تهرانسر – تعمیر و سرویس آسانسور تهرانسر – خدمات سرویس آسانسور در تهرانسر – خدمات تعمیر آسانسور در تهرانسر – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تهرانسر – شرکت تعمیر آسانسور در تهرانسر – شرکت سرویس آسانسور در تهرانسر

تهرانسر

تعمیر آسانسور تهرانسر
تعمیر آسانسور تهرانسر

 

تهرانسر محله ای است در غرب تهران که در حال توسعه می باشد. تهرانسر از سمت شمال به بزرگراه شهید لشکری و از سمت جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهراباد و از غرب به برزگراه آیت الله مهدوی کنی متصل می گردد.

کلیه خدمات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر و سرویس آسانسور تهرانسر

آسانسور

سرویسکار آسانسور در تهرانسر
سرویسکار آسانسور در تهرانسر

 

 آسانسور دارای اتاقک به شکل مستطیل می باشد که به آن کابین می گویند، از طریق کابین افراد و اجسام به طور عمودی در طبقات جابجا می گردند.

 الکتروموتور های مختلفی در آسانسور به کار گرفته شده است این الکتروموتورها به طور معمول بالای آسانسور در اتاقی به نام موتورخانه قرار گرفته اند.

 آسانسور از تعداد زیادی قطعات و تجهیزات و مونتاژ از آنها در کنار یکدیگر تشکیل شده است در صورت ناهماهنگی و عملکرد بد یک قطعه سایر اجزا نیز عملکرد درستی نخواهد داشت.

 این امر موجب سر و صداهای اضافی خاموش شدن آسانسور و همچنین سلب آسایش و آرامش ساکنین و کاربران آسانسور می گردد.

برای رفع این قبیل مشکلات با انتخاب یک شرکت سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر و شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهرانسر به صورت ماهیانه آسانسور ساختمان چکاب نمایید

انتخاب صحیح تجهیزات آسانسور

در ادامه به سه روش کاربردی برای تعیین و تشخیص بهترین قطعات و تجهیزات و استفاده آن در نصب و راه اندازی آسانسور اشاره می گردد.

گروه تعادل ارائه دهنده مشاوره رایگان در خصوص خدمات تعمیر آسانسور در تهرانسر و چگونگی تجهیز آن می باشد.

 ۱. دانش، تخصص و تعهد شرکت فروشنده اهمیت بسیار زیادی دارد.

شرکت فروشنده قطعات و تجهیزات آسانسور می‌بایست متعهد، متخصص و با دانش فنی بسیار بالا باشد.

۲.  داشتن سوابق اجرایی فروشنده قطعات آسانسور

بهتر است از شرکتی که قطعات و تجهیزات و متعلقات مربوط به آسانسور را تهیه می‌کنیم و آن را در نصب و راه اندازی آسانسور ساختمان به کار می‌بریم دارای سوابق اجرایی باشد و پیشینه خوبی در صنعت آسانسور داشته باشد.

۳.  ارتباط آب و هوای شهر و محل نصب با آسانسور

چگونگی تجهیز و استفاده از قطعات و تجهیزات و متعلقات مربوط به یک دستگاه آسانسور با آب و هوای منطقه و نوع کاربری آن رابطه مستقیم دارد.

شما می توانید با انتخاب درست خدمات سرویس آسانسور در تهرانسر و خدمات تعمیر آسانسور در تهرانسر عملکرد مناسب آسانسور خود را تضمین کنید.

 محل قرارگیری آسانسور

 محل قرارگیری آسانسور از سه بخش تشکیل شده است:

 بخش اول: موتورخانه که محل استقرار تابلو فرمان موتور و سایر تجهیزات و متعلقات می باشد.

 بخش دوم:  چاه آسانسور محلی است که در آن کابین آسانسور در حرکت می باشد و همچنین محل نصب ریل و درب ها است.

 بخش سوم: چاهک آسانسور  این بخش از آسانسور در پایین ترین قسمت آن واقع شده است و همچنین محل استقرار بافرها و ضربه گیر ها می باشد.

شرکت آسانسور تعادل با استفاده از کارشناسان و مهندسان تحصیل کرده و مجرب و همچنین سرویسکار آسانسور در تهرانسر و تعمیرکار آسانسور در تهرانسر ارائه دهنده بهترین خدمات به ساکنین غرب تهران از جمله محله تهرانسر می باشد.

 اجزای آسانسور

سرویس آسانسور تهرانسر
سرویس آسانسور تهرانسر

 

 یک آسانسور استاندارد شامل قطعات ذیل می باشد:

 کابین

 سیستم درایو موتور

 سیستم ایمنی

تابلو فرمان

 چاله آسانسور

کابین آسانسور

تراول کابل و …

کابین آسانسور بخشی از آسانسور می باشد که به جابجایی افراد و اجسام در طبقات به صورت عمودی می پردازد.

نکات مهمی که در ارتباط با کابین اهمیت پیدا می کند این است که کابین ها بسته به ظرفیت و کارایی که دارند در ابعاد ارتفاع مختلفی تولید و ساخته می گردند.

کابین یک دستگاه آسانسور با استفاده از کفشک های برابر وزن و کاربری کابین می تواند و به صورت لغزشی و یا به صورت غلطکی می باشد که در بین ریل ها در حرکت است و بین طبقات جابجا می گردد.

تعمیرات آسانسور تهرانسر توسط سرویسکار آسانسور در تهرانسر در گروه تعادل انجام می گردد.

سیستم درایو موتور

مرکز اصلی و قلب تپنده یک دستگاه آسانسور موتور آن و یا همان نیرویی محرکه آسانسور می باشد. که حرکت لازم جهت جابجایی کابین توسط موتور انجام می گردد.

 موتورهای آسانسور دارای انواع مختلفی می باشند می توان به دو نوع مهم در اینجا اشاره نمود یک نوع موتورهای گیربکس و نوع دیگر موتورهای گیرلس می‌باشند.

تعمیرکار آسانسور در تهرانسر به طور تخصصی به صورت ماهانه به بررسی کلیه متعلقات موتور و روغن کاری تمامی تجهیزان می پردازد.

 سیستم درایو آسانسور

 عملکرد درایو آسانسور به این شکل است که ابتدا برق شبکه را به ولتاژ dc تبدیل می نماید و بعد از آن اینورتر آسانسور این ولتاژ را به ولتاژ دی سی با فرکانس متفاوت تبدیل می نماید.

 درایو آسانسور دور موتور را کنترل می نماید و از آن جهت به آن کنترل کننده دور موتور نیز می گویند.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور هفت حوض

 در اصل درایو آسانسور می تواند با استفاده از تغییر فرکانس و ولتاژ که به موتور آسانسور می بخشد سرعت آن را تحت کنترل خود درآورد.

بررسی کلیه تجهیزات درایو توسط تعمیرات آسانسور تهرانسر و تیم تعادل انجام می گردد.

سیستم ایمنی

شرکت سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر
شرکت سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر

 

 سیستم های ایمنی وظیفه حفاظت و تامین ایمنی در آسانسورها را برعهده دارند و به دو گروه مکانیکی و الکترونیکی تقسیم می شوند و تحت فرمان یک سیستم مرکزی به نام تابلو فرمان عمل می نمایند.

 سیستم های ایمنی مکانیکی آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر
سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر

 

 پاراشوت: پروژه سیستم ترمز اضطراری مربوط به کابین آسانسور می باشد که به صورت مکانیکی و با کمک گاورنر عمل می نماید در زمانی که سرعت آسانسور از حد مجاز بالاتر رود و احتمال سقوط آزاد کابین آسانسور باشد در این حالت پاراشوت در مدت زمان بسیار کوتاه وارد عمل می‌شود و کابین را متوقف می‌کند.

 سیستم قفل درب طبقه آسانسور:  قفل درب های طبقات آسانسور طوری طراحی شده تا در زمان حرکت آسانسور و خارج شدن آن از تراز طبقات به صورت خودکار اقدام به قفل شدن درب ها نموده و تا زمان توقف کامل آسانسور در تراز طبقه مورد نظر مانع از باز شدن درب ها می  گردد.

 ضربه گیر یا بافر: ضربه گیر ها معمولاً در انتهای کابین قرار گرفته و در زمان برخورد کابین قسمت تحتانی چاهک ضربه وارد شده را خنثی و مستهلک می کنند.

خدمات سرویس آسانسور در تهرانسر توسط مشاوره رایگان همشهریان محترم را در خصوص ایمنی سیستم های مکانیکی آسانسور راهنمایی می نماید.

 سیستم های ایمنی الکترونیکی یا الکتریکی آسانسور

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهرانسر
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهرانسر

 

 فتوسل: یک سنسور الکتریکی می باشد که در قسمت جلوی کابین و همچنین در پشت دربها قرار گرفته است، اگر مانعی در مسیر حرکت درها باشد فرمانی صادر می‌کند تا از بسته شدن درها جلوگیری نماید. فتوسل دو نوع می باشد پرده ای و نقطه ای.

 سوئیچ کنترل بار اورلود: در بالای کابین واقع شده است و اگر میزان بار قرار گرفته در کابین آسانسور و یا حتی تعداد مسافران زیاد باشد سیگنالی به تابلو فرمان جهت قطع جریان برق موتور ارسال می‌کند و از این طریق مانع حرکت آسانسور می گردد.

 سری استپ: مجموعه سوئیچ ها که در نقاط مختلف چاه یا موتورخانه استقرار یافته است یکی از مدارهای الکتریکی جهت توقف کابین در زمان های اضطراری است همانطور که از اسم آن مشخص است سری است یعنی به صورت سری سیم کشی شده و متشکل است ۲۰ سوئیچ مختلف می باشد در صورتی که هر یک از سوئیچ ها قطع شود کل مدار قطع شده و باعث جلوگیری از حرکت کابین خواهد شد و نیازمند سرویس و رفع خرابی می باشد.

رفع نقص و خرابی آسانسور و سرویس آسانسور تهرانسر توسط تیم تعادل انجام می شود.

چاله آسانسور

 چاله آسانسور قسمتی از چاه آسانسور می باشد که حداقل ارتفاع آن یک و نیم متر و در ابعاد یک و نیم در یک و نیم می باشد.

سرویسکار آسانسور در تهرانسر به بررسی چاله آسانسور می پردازد.

تابلو فرمان آسانسور

به عملیات های مربوط به آسانسور می پردازد دستورهای لازم از طریق مدار فرمان به موتور ارسال می گردند تابلو فرمان آسانسور دارای انواع مختلفی می باشد

 تابلو فرمان های دو سرعته

 تابلو فرمان های تک سرعته

مشاوره در خصوص تابلو مناسب آسانسور ساختمان خود را از تیم تعادل توسط خدمات تعمیرات آسانسور تهرانسر بخواهید.

 اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیرات آسانسور تهرانسر
تعمیرات آسانسور تهرانسر

 

جهت جلوگیری از خرابی های مکرر آسانسور و بالا بردن ایمنی آسایش و امنیت ساکنین و کاربران آسانسور یک دستگاه آسانسور می بایست به صورت ماهانه و ادواری مورد بازرسی بررسی قرار گیرد.

اینجاست که بحث تعمیرات آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور تهرانسر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل کلیه خدمات مربوط به پشتیبانی آسانسور اعم از تعمیرات، سرویس و نگهداری آسانسور همچنین خدمات مربوط به بیمه آسانسور و اخذ گواهی استاندارد آسانسور را  به بهترین نحو  با هدف مشتری مداری و تامین امنیت و رضایت خاطر همشهریان محترم در راستای کار قرار داده است.

سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور تهرانسر – سرویس آسانسور تهرانسر – سرویس آسانسور در تهرانسر – تعمیرات آسانسور در تهرانسر – رفع خرابی آسانسور تهرانسر – سرویسکار آسانسور در تهرانسر – تعمیرکار آسانسور در تهرانسر – هزینه خدمات آسانسور تهرانسر – سرویس ماهیانه آسانسور در تهرانسر – تعمیر و نگهداری آسانسور تهرانسر – تعرفه نگهداری آسانسور تهرانسر – تعرفه سرویس آسانسور در تهرانسر – مبلغ سرویس آسانسور تهرانسر – هزینه سرویس آسانسور تهرانسر – هزینه تعمیرات آسانسور تهرانسر – تعمیر و سرویس آسانسور تهرانسر – خدمات سرویس آسانسور در تهرانسر – خدمات تعمیر آسانسور در تهرانسر – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تهرانسر – شرکت تعمیر آسانسور در تهرانسر – شرکت سرویس آسانسور در تهرانسر

روی ما حساب کنید

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشاتعمیر آسانسور بلوار فردوستعمیر آسانسور سردار جنگل تعمیر آسانسور تهران ویلا

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)