سرویس آسانسور در محمودیه تهران

سرویس آسانسور در محمودیه تهران

سرویس آسانسور در محمودیه تهران
سرویس آسانسور در محمودیه تهران

 

محمودیه یکی از محله های شمال شهر تهران می باشد که از سمت شمال به محله زعفرانیه و از سمت جنوب به اتوبان چمران و چهار راه پارک وی متصل می گردد. این محله نسبتا در ارتفاعات تهران واقع شده و در ارتفاع 1600 متری از سطح دریا قرار گرفته است.با وجود ساختمان های بلند مرتبه سرویس آسانسور در محمودیه تهران نیاز امروز این محله می باشد.

این منطقه در دهه 50 میلادی توسط افراد بانفوذ برای زندگی انتخاب گردید و در این محله خانه های وسیع و باغ های زیبا به چشم می خورد امروزه کم کم بافت و زیر ساخت های این منطقه تغییرات زیادی کرده و ویلاهای سرسبز جای خود را به برج ها و ساختمان های بلند داده است.

از مراکز تجاری می توان مرکز خرید اداری و تجاری پالادیوم و برلیان را نام برد وضعیت بازار مسکن در محمودیه تهران دارای ارقام بالا و در برخی موارد بسیار نجومی می باشد.

آسانسور

آسانسور
آسانسور

 

آسانسور بخشی جدا نشدنی در همه ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی می باشد. در حال حاضر تمامی ساختمان های بیش از 3 طبقه ملزم به نصب آسانسور می باشند.

فارق از مدل و کاربری آسانسور هر ساختمان می بایست سرویس و نگهداری آسانسور دوره ای توسط سرویس کار مجرب و با عقد قرارداد با یک شرکت معتبر را در دستور کار قرار دهد. این امر در منطقه محمودیه تهران نیز در دستور کار سرویس کاران گروه تعادل قرار گرفته است.

سپردن سرویس آسانسور به افراد غیرمتخصص و شرکت های غیرمعتبر متاسفانه ساکنین ساختمان و از همه مهمتر مدیران ساختمان ها را متحمل خسارت های مالی و جانی خواهد کرد.

در ادامه قابل ذکر است برای سرویس آسانسور در محمودیه تهران می توانید بعد بررسی هایی که انجام دادید و اطلاعاتی که کسب کردید شرکت های معتبر و امین را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان را به بهترین نحو به سرانجام برسانند

در این خصوص به اطلاع می رساند سرویس کاران مجرب شرکت آسانسور و پله برقی تعادل با انجام کلیه امور مربوط به سرویس آسانسور در محمودیه تهران جهت رفع خرابی آسانسور شما را یاری می دهند و در کمترین زمان ممکن از بعد از اعلام خرابی در منطقه حضور پیدا خواهند کرد.

در این راستا سرویس آسانسور در محمودیه تهران نیز همانند سایر مناطق تهران در دستور کار سرویس کاران مجرب گروه تعادل قرار دارد.

هدف از سرویس آسانسور چیست:

سرویسکار آسانسور
سرویسکار آسانسور

 

منظور از سرویس آسانسور فقط تعمیر آن نمی باشد به این معنی که نباید صرفا زمانی که آسانسور به مشکل برخورد کرد اقدام به بررسی و رفع خرابی نمود آسانسور ممکن است در حالی که عملکردی بدون نقص دارد اما باز هم به سرویس و نگهداری نیاز داشته باشد

به این دلیل که با سرویس ماهانه و ادواری آسانسور می توانید از استهلاک تمامی اجزاء جلوگیری کرده و از احتمال وقوع خرابی های مکرر و عظیم و همچنین از بروز هرگونه خطر احتمالی جلوگیری کنید.

زیرا در زمان وقوع خرابی یک قطعه و تعویض سریع و به موقع آن قطعه امکان آسیب به سایر قطعات بسیار کم می شود در نتیجه سیستم دچار نقص کلی نمی گردد.

باید به خاطر داشته باشیم که سرویس و نگهداری آسانسور به طور منظم، دقیق و صحیح و همچنین به موقع ضامن آسایش و ایمنی کاربران و ساکنین می باشد.

برای مثال درصورت آسیب سیم کشی های آسانسور و یا سیم بکسل ها ممکن است فلک های کششی آسیب دیده و امکان آسیب جدی و پارگی سیم بکسل ها وجود داشته باشد و صدمات جانی و مالی جبران ناپذیر به بار بیاورد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور عباس آباد

یاد آوری میکنیم شما همشهری گرامی در صورتی که در محله محمودیه تهران ساکن هستید میتوانید از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در محمودیه تهران بهره مند شوید.

قرارداد سرویس آسانسور در محمودیه تهران به چه شکل است؟

هزینه سرویس آسانسور

سرویس ماهانه شرکت تعادل در محمودیه تهران با هدف جلب رضایت همشهریان محترم ساکن در آن منطقه انجام می گردد به این ترتیب که سرویس کاران مجرب و آموزش دیده گروه تعادل با مراجعه ماهانه با بررسی تمامی اجزاء و قطعات مربوط به آسانسور ایمنی و استاندارد آسانسور شما را تضمین می کنند.

شایان ذکر است بازدید اولیه از آسانسور شما به صورت رایگان انجام خواهد شد و درصورت توافق طرفین قرارداد معتبر برای سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان برای مدت یکسال منعقد می گردد.

در ادامه از مدیران محترم ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی خواهشمند است که از بیمه آسانسور ساختمان قافل نشوند طبق قوانین کلیه آسانسورها می بایست دارای بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال استفاده کنندگان باشند

متاسفانه مشاهده می شود که برخی از همشهریان محترم توجه ای به این امر ندارند و متوجه این موضوع نیستند که در صورت بروز هر گونه حادثه احتمالی نبود بیمه آسانسور ساختمان خسارات جبران ناپذیری را در ابتدا برای مدیر ساختمان و در نهایت برای ساکنین ساختمان به بار می آورد.

سرویس آسانسور در محمودیه تهران شامل چه مواردی می باشد؟

لازم به ذکر است با توجه به وجود ساختمان های بلند مرتبه در محمودیه تهران این موارد دارای اهمیت ویژه ای خواهد بود. آسانسور از 3 بخش چاهک، کابین و موتور تشکیل شده که این اجزا هر یک بخش ها و جزییات گوناگون و متفاوتی دارند که می بایست در سرویس های ادواری مورد بررسی قرار گیرند. در ادامه به قسمت های از اجزاء آسانسور که در جریان سرویس آسانسور مورد بررسی قرار می گیرد اشاره می کنیم:

 1. بررسی عملکرد موتور
 2. بررسی و نظارت موتورخانه
 3. بررسی و نظارت چاهک آسانسور
 4. بررسی اتاقک و کابین آسانسور
 5. بررسی درب های طبقات و …

مواردی که باید در سرویس آسانسور به صورت ماهانه و سالانه انجام گردد:

چک لیست سرویس آسانسور
چک لیست سرویس آسانسور

 

علاوه برمواردی که می بایست در سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ماهانه و ادواری مورد بررسی قرار گیرد که به آن اشاره گردید. بخشی از بررسی ها بهتر است هر سه ماه یک بار انجام شونداین موارد در محمودیه تهران نیز قابل اجراست که شامل موارد ذیل می باشد:

 1. نظافت فن موتور
 2. نظافت روی کابین
 3. آچارکشی تمامی اتصالات کابین و موتورخانه…
 4. نظافت داخل تابلو فرمان
 5. نظافت روی پایه موتور

مواردی که باید سالی یک بار مورد بررسی قرار گیرد به شرح زیر می باشد:

1.تعوض روغن گیربکس

2.نظافت چاه آسانسور

3.نظافت پشت براکت ها

لازم به ذکر است در قالب سرویس آسانسور در محمودیه تهران کلیه موارد فوق الذکر برای مشترکین محترم محمودیه تهران تمام و کمال توسط سرویس کاران آموزش دیده مجموعه تعادل انجام می گیرد.

در حال حاضر سرویس های متعددی در این منطقه در حال انجام است همچنین ساکنین محترم محله محمودیه تهران می توانند با یک تماس از خدمات گروه تعادل در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوند.

هدف ما جلب رضایت شماست.

سرویس آسانسور
سرویس آسانسور

روی ما حساب کنید. . .

۰۲۱۴۷۶۲۷۲۸۲

 

 • مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)