دارآباد

سرویس آسانسور دارآباد
سرویس آسانسور دارآباد

دارآباد یکی از محله های شمال تهران می باشد که از شمال به سمت توچال و سمت جنوب، زمین های اقدسیه و همچنین از سمت شرق، به باقلی زار و از سمت غرب، به بازوی توچال مرتبط شده است.

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور دارآباد و تعمیرات آسانسور دارآباد و همچنین تعمیر آسانسور را در این منطقه با استفاده از سرویسکار آسانسور دارآباد با بازدید رایگان انجام خواهد داد.

سرویس آسانسور شمال تهران در کلیه مناطق توسط گروه تعادل انجام می شود.

آسانسور

تعمیر آسانسور دارآباد
تعمیر آسانسور دارآباد

آسانسور دستگاهی الکتریکی و مکانیکی که به جابجایی افراد و اجسام در طبقات به صورت عمودی می پردازد، در تمامی ساختمانهای اداری، تجاری و مسکونی وجود آسانسور نقش بسیار مهمی دارد تمامی مراحل نصب و اجرای آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و می بایست توسط کارشناسان و متخصصان این امر انجام گردد.

پس از نصب و راه اندازی آسانسور سرویس و نگهداری آسانسور اهمیت پیدا می‌کند.

سرویس و نگهداری آسانسور دآراباد

بازسازی و نوسازی آسانسور

بسیاری از آسانسورها وجود دارند که از عمر مفید آنها سال ها است که گذشته است که اگر در این ساختمانها امر تعمیر و نگهداری آسانسور فراموش شده باشد مشکلات این آسانسورها چندین برابر خواهد شد.

اهمیت بازسازی و نوسازی آسانسور از آن جهت است که با این کار هم به زیباسازی و نوسازی آسانسور و همچنین بازسازی و به روز رسانی دستگاه آسانسور ساختمان می‌پردازید

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به بازسازی و نوسازی آسانسور را از صفر تا صد برای همشهریان محترم در تمامی مناطق تهران انجام خواهد داد.

از آنجایی که اولین مکانی که مسافر و کاربر با آن در ساختمان مواجه می‌شود تا وارد طبقات شود آسانسور می باشد آسانسور می بایست تمیز، زیبا و با آرامش و کاربردی باشد.

آسانسوری که هنگام سوار شدن پر سر و صدا است، این آسانسور احساس ناامنی و عدم آرامش را برای کاربر فراهم می نماید.

تعمیرات آسانسور دارآباد

تعمیرات آسانسور دارآباد
تعمیرات آسانسور دارآباد

مزایای بازسازی و نوسازی آسانسور

افزایش ایمنی و آسایش کاربران

کاهش خرابی های مکرر آسانسور

ظاهری نو و زیبا برای آسانسور

افزایش اعتبار ساختمان

افزایش طول عمر مفید آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور دارآباد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد تمام ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی می بایست با یک شرکت معتبر قرارداد بسته و کلیه امور مربوط به تعمیر آسانسور را به آن شرکت سپرده و اقدام به بروز رسانی کلیه متعلقات و تجهیزات آسانسور نمایند.

آسانسور و پله برقی تعادل سرویس آسانسور شمال تهران را با استفاده از سرویسکار آسانسور دارآباد و تعمیرکار آسانسور دارآباد متخصص و متعهد کلیه امور مربوط به آن را به صورت دوره ای و ماهانه انجام خواهد داد.

 

رفع خرابی آسانسور دارآباد

سرویس آسانسور شمال تهران
سرویس آسانسور شمال تهران

کنتاکتور آسانسور

یکی از پرکاربردترین تجهیزات مربوط به آسانسور کنتاکتور می باشد.

از لحاظ تجهیزات برقی صنعتی کنتاکتور یک رله و یک کلید مغناطیسی می باشد که توسط اتصال یک جریان کوچک در ورودی و همچنین یک جریان بزرگ‌تر در خروجی باعث قطع و وصل شدن جریان می گردد، کنتاکتور این عمل را و قطع و وصل برق را انجام می دهد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور در اقدسیه

کنتاکتور ها از نظر ساختمانی فیزیکی و عملکردی، عملکردشان مشابه رله می باشد تفاوت آنها این است که رله در مدار فرمان استفاده می گردد ولی کنتاکتور در مدار قدرت

تعمیر و نگهداری آسانسور دارآباد

کنتاکتور در آسانسور

کنتاکتور با مداری کنترل می گردد که سطح قدرت بسیار کمی از مدار مورد استفاده کلید دارد. کنتاکتورها قطعاتی هستند که در تابلو فرمان آسانسور ها استفاده می گردند و به واسطه عملکرد الکترومکانیکی بیشترین اصطحکاک را دارا می باشند.

کنتاکتور ها معمولاً جزوه ابتدایی‌ترین قطعاتی هستند که در تابلو فرمان احتیاج به تعویض دارند.

در قسمت قدرت تابلو فرمان کنتاکتور ها استفاده می گردند و وظیفه آنها قطع و وصل نمودن جریان برق سه فاز و همچنین راه انداز موتور گیربکس است عملکرد درست و مناسب کنتاکتور اهمیت بسیار زیادی دارد.

تعمیر آسانسور دارآباد

رفع خرابی آسانسور دارآباد
رفع خرابی آسانسور دارآباد

اجزای کنتاکتور

کنتاکتور ها از یک آهنربای الکتریکی تشکیل شده اند, که یک قسمت آن به صورت متحرک می باشد و توسط فنری جدا می شود.

زمانی که از سیم پیچ بوبین کنتاکتور جریان عبور می کند نیروی مغناطیسی توسط کنتاکت های ثابت و متحرک بر روی یکدیگر مستقر می شوند.

در این حالت است که فنر بین دو قسمت هسته فشار داده می‌شود، اگر بوبین قطع شود و یا کمتر از حد معمول گردد،

نیروی فنر موجب باز شدن کنتاکت ها می شود.

بوبین: یک هسته مغناطیسی سیم پیچی شده است که نیروی لازم را برای اتصال فیزیکی و کنتاکت های هادی الکتریسیته فراهم می نماید.

رله حرارتی معمولا برای حفاظت از بار هایی می باشد که به کنتاکتور بسته شده‌اند.

سرویسکار آسانسور دارآباد

کنتاکتور از ۴ بخش تشکیل شده است

تیغه اصلی – بوبین – رله حرارتی – محفظه عایق

تیغه اصلی کنتاکتور دوبخشی تیغه فرمان و تیغه قدرت می باشد که وظیفه هدایت جریان الکتریکی می باشد البته منظور بعد از هر بار تحریک شدن بوبین است.

تعمیر و نگهداری آسانسور

کلام آخر

قرارداد سرویس آسانسور
قرارداد سرویس آسانسور

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به آسانسور از نصب و راه اندازی گرفته تا کلیه امور مربوط به بازسازی و نوسازی، بیمه آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور دارآباد و تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور، سرویس آسانسور شمال تهران را با استفاده از متخصصین مجرب این امر به نحو احسنت در کلیه مناطق تهران برای همشهریان محترم انجام خواهد داد.

سرویس آسانسور

شرکت تعادل با کادر مجرب و فنی این امکان را دارد تا بعد از بررسی دقیق و فنی آسانسور ایرادات را مشخص نماید تا کارفرما با علم به اینکه چه مواردی از آسانسور دچار ایراد یا خرابی است اقدام به تصمیم گیری درست تری نماید.

توجه داشته باشید هزینه بازدید رایگان است و گزارش بازرسی به صورت مکتوب برای شما ارسال می گردد.

تمام تلاش ما بر این است که ک ریسک مالی را برای خریداران به صفر برسانیم بنابراین با خیال راحت با ما تماس بگیرید

02147627282 تلفن تماس

همچنین میتوانید از طریق واتس آپ با ما در تماس باشید

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)