سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران

اگر به دنبال سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران هستید توسط سرویسکار آسانسور شمال تهران در این مقاله همراه ما باشید:

با تکیه بر نیروی انسانی متعهد و حرفه ای خود توانستیم به مناطق یک و سه خدمت رسانی کنیم

باعث افتخار ماست , شما نیز یکی از مشترکین ما باشید.

مناطق تحت پوشش شمال تهران:

محله ها :سوهانک – شهرک محلاتی – شهرک نفت – گلها – ازگل – دارآباد – اراج – کاشانک – نیاوران – بوعلی – فرمانیه – جماران – دزاشیب – چیذر – قیطریه – حکمت – گلابدره – امام زاده قاسم – دربند – تجریش – باغ فردوس – زعفرانیه – محمودیه – دلنجک – اوین – درکهمحله ها: اختیاریه – رستم اباد – دولت – کاوه – دیباجی – دروس – یخچال – قلهک – قبا – داودیه – شریعتی – جلفا – میرداماد – ارسباران – ظفر – زرگنده – حسن آباد – گاندی – ونک – ولیعصر – نلسون ماندلا – کاووسیه – امانیه – ملاصدرا – آرارات – ونک – شیخ بهایی

 

 آسانسور وسیله ای است که از دیرباز به جابجایی و حمل و نقل اجسام یا افراد در طبقات به صورت عمودی می پردازد.

 آسانسور ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع کاربری عملکرد آنها متفاوت می باشد.

 دسته بندی انواع آسانسور به شرح زیر می باشد:

دسته بندی آسانسور ها
دسته بندی آسانسور ها

انواع آسانسور:

 آسانسور کششی

 آسانسور هیدرولیک

آسانسور کششی هیدرولیک

 نحوه کارکرد آسانسور چگونه است؟

نحوه عملکرد آسانسور
نحوه عملکرد آسانسور

 

در آسانسور از مکانیسم های پیشرفته ای برای حمل و نقل افراد و اجسام استفاده می شود. آسانسور یک جعبه فلزی در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد.

با توجه به کاربردهای متفاوت آسانسورها می توانند در بیمارستان ها در صنعت کشاورزی در ساختمانهای بلند مرتبه در شهرک های صنعتی و کارخانجات مورد استفاده قرار گیرند.

 اما نکته قابل تأمل در تمامی آسانسور ها اعم از آسانسورهای مسکونی، اداری و تجاری  این است که تمامی مدیران ساختمان ها باید به این امر توجه نمایند که آسانسور می بایست هر ماه به صورت ادواری توسط سرویسکار آسانسور سرویس شود.

 سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران  به صورت ماهانه موجب بالا رفتن استاندارد و امنیت آسانسور ساختمان می گردد.

 سرویس و نگهداری آسانسور و مفاهیم آن

تجهیزات و مکانیزم آسانسور پیچیدگی‌های خاص خود را دارد بنابراین می بایست توسط یک سرویسکار آسانسور شمال تهران مجرب و ماهر مورد بررسی قرار گیرد.

از آنجایی که آسانسور مستقیماً با جان افراد در ارتباط است پس چگونه می توان نسبت به اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران غافل بود.

 مانند سایر تجهیزات مدرن و موتوری و کامپیوتری آسانسورها نیز با توجه به تکنولوژی آن ها می بایست مورد توجه و برسی‌های مدون و مرتب به صورت دقیق قرار گیرند.

در برخی موارد آسانسورها علاوه بر سرویس و نگهداری آسانسور نیاز به بازسازی و نوسازی و مدرن سازی نیز دارند.

 با استفاده از بازسازی آسانسور نتنها می‌توانید به مدرن سازی و حفظ زیبایی نمای ساختمان و محوطه و متعلقات کمک کنید

 بلکه با استفاده از بازسازی و نوسازی آسانسور می توانید آرامش و اطمینان خاطر را برای کاربران و ساکنین ساختمان در زمان سوار شدن و استفاده از آسانسور فراهم نمایید.

 زمانی که آسانسور ساختمان شما ساختمان اعم از مسکونی تجاری و اداری دائماً خراب و از دسترس خارج باشد. ساکنین، کاربران و بازدیدکنندگان فروشندگان و مشتریان همه و همه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت که مسلماً به طور حتم این تأثیر منفی خواهد بود.

 بنابراین رسیدگی ماهانه و مرتب شما به آسانسور ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد.

 نقش مدیران ساختمان چیست؟

نقش مدیران ساختمان
نقش مدیران ساختمان

مدیران محترم ساختمان‌ها باید در نظر داشته باشند عدم توجه آنها به سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران می تواند بسیار هزینه بر باشد چرا که در صورت بروز حادثه احتمالی شخص مدیر ساختمان از نظر قانونی مقصر شناخته خواهد شد.

 بنابراین مدیران ساختمان می توانند با  با عقد قرارداد سالیانه با یک شرکت معتبر و مجرب و همچنین قابل اعتماد و صاحب نام تمامی مسئولیت های مربوط به آسانسور را به آن شرکت سپرده و امنیت و آرامش را خود و برای ساکنین و همچنین کاربران فراهم نمایند.

میخوایی بیشتر بدونی؟  تعمیر آسانسور تهرانسر

زمانی که قرارداد منعقد گردد مدیران ساختمان می توانند با استفاده از بیمه آسانسور آسایش و آرامش دو چندانی را برای خود و ساکنین فراهم نمایند  زیرا بدون وجود قرارداد معتبر امکان بیمه آسانسور برای شرکت های بیمه وجود نخواهد داشت.

 از مدیران محترم ساختمان ها خواهشمند است که برای جلوگیری از خرابی آسانسور به طور مستمر از یک سرویسکار مجرب برای سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران استفاده نمایند. تعمیرکار آسانسور ماهر و امین خیال آسوده و آرامش خاطر را برای ساکنین به ارمغان می آورد.

 مزایای سرویس و نگهداری آسانسور:

سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری آسانسور

 

 خراب شدن پی در پی تجهیزات و متعلقات آسانسور باعث پوسیدگی ها و خوردگی ها و از بین رفتن تجهیزات آسانسور به مرور زمان می گردد.

 زمانی که قسمتی از یک بخش از آسانسور خراب می شود اگر زود تشخیص داده شود و اقدام به رفع خرابی آسانسور گردد به طور حتم زمان کمتر و هزینه کمتری را متحمل می شوید.

 چنانچه متاسفانه وضعیت آسانسور به قدری وخیم و بد باشد که نه تنها با سرویس و نگهداری و تعمیرات آسانسور مرتفع گردد بلکه احتیاج به بازسازی و نوسازی داشته باشد مسلماً هزینه‌های زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

 نقش سرویسکارآسانسور چیست؟

سرویسکار آسانسور
سرویسکار آسانسور

 

در تمامی ساختمان ها مخصوصاً ساختمان های تجاری اداری و بیمارستانی به دفعات بسیار زیاد کابین آسانسور در طبقات جابجا می گردد مسلماً به دفعات بسیار دربهای آسانسور باز و بسته می گردند بنابراین اهمیت توجه و سرویس و نگهداری آسانسور در این ساختمانها بسیار زیاد است.

باعث تعجب است که بعضی از مدیران ساختمان فقط در زمان مشکل و خرابی آسانسور اقدام به تماس با شرکت آسانسور می نمایند در حالی که همان طور که گفته شد آسانسور به سرویس و نگهداری مرتب و ماهانه نیاز دارد.

یک تکنسین یا به عبارتی سرویسکار آسانسور شمال تهران ماهر می بایست دانش و مهارت لازم را جهت سرویس آسانسور داشته باشد تا بتواند با تشخیص به موقع و دقیق مشکل به رفع خرابی آسانسور اقدام نماید.

سرویسکار آسانسور شمال تهران نیز همانند سایر مناطق تهران تمامی خدمات مربوط به آسانسور را به همشهریان محترم ارائه می دهد.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل به شما این این اطمینان را می دهد که مجموعه تعادل با بکارگیری تعمیرکار آسانسور آموزش دیده و تحصیل کرده و قابل اعتماد جهت سرویس و نگهداری آسانسور، بالاترین کیفیت را در زمان بازرسی آسانسور ساختمان شما ارائه می نماید.

مضرات عدم سرویس و نگهداری آسانسور:

مدیران ساختمان در صورت عدم توجه به سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران عواقب بسیار ناخوشایندی زیادی را متحمل خود، ساکنین و کاربران آسانسور ساختمان می نمایند. این عدم توجه باعث کاهش طول عمر آسانسور ساختمان می گردد.

عوامل تاثیر گذار در کاهش طول عمر آسانسور:

کاهش طول عمر قطعات آسانسور
کاهش طول عمر قطعات آسانسور

عدم به روزرسانی قطعات آسانسور

استفاده نامناسب از آسانسور برای مثال جابجای باردر آسانسور مسافربر

استفاده بیشتر از ظرفیت آسانسور

عدم سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ادواری و ماهانه

سرویس و نگهداری آسانسور توسط سرویسکار نادرست…

سرویس و نگهداری کابین آسانسور:

سرویس و نگهداری آسانسور شمال تهران
سرویس و نگهداری آسانسور شمال تهران

 

باید به نظافت کابین توجه شود اهمیت این موضوع مخصوصاً با توجه به شیوع و همه گیری بیماری کرونا دوچندان می گردد. بنابراین تهویه کابین باید مورد بررسی قرار بگیرد.

در پایان خاطر نشان می گردد شرکت آسانسور و پله برقی تعادل همراه همیشگی شما برای حفظ و برقراری امنیت، آرامش و آسایش شما همشهریان محترم در زمان استفاده از آسانسور می باشد.

شما می توانید با خیال راحت و آسوده سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران را در کلیه مناطق شمال تهران اعم از فرمانیه آجودانیه الهیه محمودیه جردن قیطریه اقدسیه ولنجک فرشته بلوار کاوه خیابان دولت خیابان یخچال میدان تجریش نیاوران پاسداران خیابان ولیعصربه سمت شمال خیابان شریعتی به سمت شمال میدان مادر میدان ونک و… به ما بسپارید. زیرا سرویسکار آسانسور شمال تهران تنها با یک تماس در اسرع وقت در محل حاضر شده و اقدام به رفع خرابی آسانسور ساختمان شما می نماید.

روی ما حساب کنید . . .

۰۲۱۴۷۶۲۷۲۸۲

  • مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)