نکات کلیدی:

تعمیر آسانسور جنت آباد – سرویس آسانسور جنت آباد – تعمیرات آسانسور در جنت آباد سرویس و نگهداری آسانسور در جنت آباد – رفع خرابی آسانسور جنت آباد – سرویسکار آسانسور در جنت آباد – تعمیرکار آسانسور در جنت آباد – هزینه خدمات آسانسور جنت آباد – سرویس ماهیانه آسانسور در جنت آباد – تعمیر نگهداری آسانسور جنت آباد – تعرفه نگهداری آسانسور جنت آباد – تعرفه سرویس آسانسور در جنت آباد- قیمت سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد

جنت آباد

تعمیر آسانسور جنت آباد
تعمیر آسانسور جنت آباد

نام محله‌ای در شمال غرب تهران می باشد که از غرب به محله های شهر تهران و همچنین شهر زیبا و سمت شمال به محله حصارک و از شرق به محله های پونک و چهاردیواری و از جنوب به محله سازمان برنامه شمالی متصل می گردد.

 محدوده جنت آباد

 جنت آباد از شمال از تقاطع ابتدای بزرگراه شهید باکری و همچنین سیمون بولیوار به سمت شرق آغاز و تا میدان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه می یابد.

 از چند از تقاطع بزرگراه شهید ستاری میدان دانشگاه آزاد اسلامی به سمت جنوب شروع و به اتوبان ستاری و آیت الله کاشانی متصل می گردد.

 مراکز خرید جنت آباد مرکز خرید سمرقند می‌باشد که این مرکز خرید دارای سالن سینمایی می باشد. در محدوده جنت آباد سالن ورزشی درفشی فر زمین تمرین باشگاه پرسپولیس تهران می باشد و همچنین بیمارستان تخصصی عرفان نیایش به محله جنت آباد نزدیک و قابل دسترس می باشد.

آسانسور چیست؟

تعمیر آسانسور جنت آباد
سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد

آسانسور یا بالابر از مهمترین و راحت ترین نوع حمل و نقل و جابجایی به صورت عمودی در ساختمانهای اعم از اداری مسکونی و تجاری با انواع کاربری های متفاوت می باشد.

و از آنجایی که آسانسور جایگزین بسیار مفید برای استفاده از پله ها می باشد نوع تجهیزات و متعلقات به کار برده در آن بسیار مهم می باشد.

از آسانسور به عنوان یک تجهیزات عمودی برای حمل و نقل یاد می‌شود برای جابجایی افراد در طبقات به صورت عمودی استفاده می گردد و به خاطر سهولت و راحتی آن مردم بیشتر ترجیح می‌دهند که از آسانسور استفاده نمایند و  با وجود آسانسور انتخاب پلکان بیشتر در زمان های اضطراری و خاص می باشد.

نکته بسیار مهم در ارتباط با آسانسور این است که از دید کاربران و کسانی که از لابی آسانسور به طبقه ی ۱۸ می‌رسند آسانسور به سادگی یک جعبه فلزی که دارای درب هایی در طبقات می باشد و باز و بسته می گردد به نظر می آید.

اما متریال به کار برده شده در این جعبه فلزی سرعت و آستانه حرکت آسانسور و میزان امنیت و آسایش و راحتی که به کاربران و مسافران انتقال می دهد بسیار مهم می باشد.

از صفر تا صد نصب، راه اندازی و پشتیبانی آسانسور دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می باشد. از همان ابتدا از نقشه کشی، مکان یابی درست آسانسور تا نصب و راه اندازی می بایست توسط تیم حرفه ای و کارشناسان و مهندسان موجه و مجرب صورت پذیرد.

پس از نصب و راه اندازی سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد و به دنبال آن استفاده از سرویسکار آسانسور در جنت آباد ، تعمیرکار آسانسور در جنت آباد بسیار حائز اهمیت می باشد.

قسمت های مهم آسانسور

تعمیر آسانسور جنت آباد
سرویسکار آسانسور جنت آباد

– آسانسور شامل یک اتاقک یا همان جعبه فلزی می باشد که بالا و پایین می رود.

– شامل یک موتور الکتریکی که اتاق‌ آن را بالا و پایین می برد و شامل یک سیستم ترمز می باشد.

– آسانسور شامل یک سیستم از سیم بکسل قوی و هرزگرد می باشد که در تعادل بین کابین آسانسور و همچنین موتور و وزنه تعادل می باشد.

– درصورتی که کابل ها پاره شود و بشکند سیستم‌های ایمنی مختلفی برای حفاظت از کسانی که در داخل آسانسور قرار دارند فعال می گردد.

– در ساختمانهای بلند مرتبه یک سیستم کنترل الکترونیکی وجود دارد که با استفاده از الگوریتم آسانسور  یعنی یک نوع پیچیده از منطق ریاضی هدایت اتاقکهای آسانسور در طبقات می پردازد.

تا اطمینان حاصل شود که مسافران و کاربران با بهترین روش به سمت بالا و پایین حرکت می نمایند مخصوصاً در ساختمانهایی که در آن ازدحام بسیار زیاد است.

آسانسور های خدماتی یا باربری در شرکت های بزرگ، شهرک‌های صنعتی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است کلیه اجزای آسانسور نیازمند سرویس و نگهداری آسانسور می باشد.

تکنسین های حرفه ای این گروه صنعتی در منطقه جنت آباد تحت عنوان سرویسکار آسانسور جنت آباد مشغول فعالیت و خدمت رسانی به همشهریان محترم محدوده غرب تهران جنت آباد می باشند.

انواع آسانسور

آسانسور انواع متفاوتی دارد که بر حسب نوع کاربری، موقعیت های مختلف و انواع ساختمان ها و اهداف مختلف متفاوت می باشد.

تعمیر آسانسور جنت آباد
رفع خرابی آسانسور جنت آباد

آسانسورهای شیشه ای:

آسانسورهای شیشه‌ای نوعی از آسانسورهای مسافربری هستند که دارای در و  دیوارهای شیشه‌ای می‌باشد و به عنوان یک جایگزین شیک و شکیل استفاده می گردند.

آسانسورهای شیشه‌ای اغلب به خاطر زیبا بودنشان انتخاب می گردند. آسانسور های شیشه‌ای در حالی که وسیله ای هستند برای حمل و نقل و جابجایی افراد و مسافران در طبقات، می تواند برای حفظ سبک و زیبایی ساختمان نیز مفید واقع شوند.

میخوایی بیشتر بدونی؟  نکاتی در مورد تعمیرات آسانسور

بازسازی و نوسازی آسانسور ساختمان های بسیار قدیمی و چند سال ساخت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. اگر مدیران ساختمان ها به سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد به صورت ادواری و ماهانه توجه نمایند روند پا به سن گذاشتن آسانسور و متعلاقات و تجهیزات آن کند تر خواهد شد.

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیر آسانسور جنت آباد
سرویس آسانسور جنت آباد

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور از آن جهت است که با سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ادواری و مرتب توسط یک سرویسکار آسانسور جنت آباد و تعمیرکار آسانسور جنت آباد، مجرب و آموزش دیده آسانسور ساختمان شما به روزرسانی و استاندارد سازی خواهد شد

در ارتباط با ساختمان های قدیمی می بایست به نوسازی و بازسازی آسانسور اقدام نمایند زیرا امنیت و آسایش کاربران و مسافران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

در ساختمان هایی که آسانسور به طور مرتب و مداوم خراب سر و صدا می باشد امنیت و آسایش ساکنین به مخاطره می افتد. این امر موجب نارضایتی کاربران و مسافران خواهد گردید. در این راستا مدیران ساختمان می بایست به سرویس آسانسور جنت آباد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

آسانسورهای مسافربر

این آسانسورها برای همه افراد در طبقات طراحی شده اند و در اشکال مختلفی وجود دارد از آنجایی که این آسانسورها مسافران را جابجا و هم می نمایند باید شرایط استانداردهای خاصی را برای اطمینان از امنیت و ایمنی این نوع از آسانسورها در نظر گرفت.

برای آسانسور های مسافربر می توان تجهیزات بیشتری در نظر گرفت از جمله صفحه نمایش تلویزیونی بلندگوی پخش موسیقی و تبلیغات صوتی و تصویری.

آسانسور های خدماتی یا باربری

آسانسور های خدماتی یا باربری در شرکت های بزرگ در شهرهای صنعتی نه شهرک‌های صنعتی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

آسانسورهای غذابر

این استانها در رستوران ها آشپزخانه ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار کوچک هستند و برای انتقال غذا از آشپزخانه به محل سفر استفاده می گردد هچنین آسانسورها می‌تواند در بیمارستان های ادارات نیزبه کارگیری شوند.

آسانسور های آتش نشانی

این آسانسورها تحت کنترل مستقیم آتش‌نشان‌ها و خدمات امداد و نجات می‌باشد و در مهار آتش استفاده می گردند اگر ساختمانی دارای طبقات ۱۸ متر به بالا یا ۱۰ متر پایین تر از سطح دسترسی به خدمات آتش نشانی باشد آسانسور آتش نشانی می بایست در این موقعیت استفاده گردد و مورد نیاز می باشد.

آسانسورهای پله نورد

در آسانسورهای ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد و راهی می باشد تا آسانتر برای افراد تا بتوانند در طبقات جابجا گردند این کار معمولاً با نشستن بر روی یک صندلی موتوری انجام می گردد. آسانسورهای پله در ساختمان هایی که امکان نصب آسانسور در آن نمی باشد استفاده می گردند.

ویژگی های یک آسانسور خوب

تعمیر آسانسور جنت آباد
خدمات سرویس آسانسور جنت آباد

ایمنی آسایش و راحتی از مهمترین ویژگی های یک آسانسور خوب و مناسب می باشد منظور از راحتی عدم بروز آلودگی‌ صوتی و لرزیدن کابین آسانسور و همچنین کم سر و صدا بودن آسانسور می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم آسانسور خوب در دسترس بودن آسانسور می باشد، منظور از در دسترس بودن در واقع این است که  آسانسور به طور مرتب و همیشگی خراب نباشد این امر زمانی اتفاق می‌افتد که آسانسور به صورت ماهانه مورد بررسی و بازرسی قرار گیرد.

نکته مهم

بنابراین برای جلوگیری از بروز خسارت ها و صدمات مالی و جانی احتمالی آسانسور ساختمان می بایست هر ماه توسط یک تعمیرکار آسانسور جنت آباد مجرب مورد بررسی قرار گرفته و سرویس و نگهداری گردد.

مدیران ساختمان ها می بایست توسط عقد قرارداد با یک شرکت آسانسور معتبر اقدام به سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد به صورت ماهانه نمایند مدیران محترم باید توجه داشته باشند که در صورت عدم وجود قرارداد سرویس معتبر شرکت های بیمه اقدام به بیمه نمودن آسانسور ساختمان نخواهند کرد.

نکته مهم اینکه در صورت عدم وجود بیمه آسانسور جبران خسارت مالی و جانی بر عهده شخص مدیر ساختمان می باشد.

شرکت آسانسور پله برقی تعادل به همشهریان محترم این اطمینان را می دهد که برترین خدمات را از لحاظ کیفی و ایمنی در تمامی مناطق تهران بزرگ ارائه می نماید. همشهریان محترم می توانند در صورت نیاز  با تماس با کارشناسان پشتیبانی شرکت در کمترین زمان بهترین خدمات را دریافت نمایند.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران:

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه

نکات کلیدی:

تعمیر آسانسور جنت آباد – سرویس آسانسور جنت آباد – تعمیرات آسانسور در جنت آباد سرویس و نگهداری آسانسور در جنت آباد – رفع خرابی آسانسور جنت آباد – سرویسکار آسانسور جنت آباد – تعمیرکار آسانسور جنت آباد – هزینه خدمات آسانسور جنت آباد – سرویس ماهیانه آسانسور در جنت آباد – تعمیر نگهداری آسانسور جنت آباد – تعرفه نگهداری آسانسور جنت آباد – تعرفه سرویس آسانسور در جنت آباد – قیمت سرویس و نگهداری آسانسور جنت آباد

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] تعمیر آسانسور جنت آباد […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)