سرویس آسانسور امیرآباد

سرویس آسانسور امیرآباد
سرویس آسانسور امیرآباد

محله امیرآباد یکی از محله های مرکزی شهر تهران می باشد که واقع در منطقه شش شهرداری است. نام اصلی این خیابان کارگر شمالی می‌باشد خیابان امیرآباد یکی از خیابان های اصلی و بزرگ تهران است امیرآباد به بزرگراه کردستان و یوسف آباد و از سمت غرب به محله گیشا و بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌گردد.

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به سرویس آسانسور امیرآباد و تعمیر و نگهداری آسانسور را با استفاده از سرویسکار آسانسور امیرآباد در تمامی مناطق خیابان کارگر و امیرآباد به نحو احسنت با هدف جلب رضایت مشتری انجام می دهد.

تعمیر آسانسور امیرآباد

تعمیر آسانسور امیرآباد
تعمیر آسانسور امیرآباد

مراحل نصب آسانسور

نصب ریل آسانسور

اولین مرحله از نصب آسانسور، نصب ریل آسانسور می باشد. آسانسورهایی که کششی هستند سیستم تعادل به گونه ای می باشد که وزنه تعادل و کابین بر خلاف جهت همدیگر در حرکت می باشند یعنی اگر کابین به سمت بالا حرکت کند و وزنه تعادل به جهت پایین حرکت می نماید و بر عکس.

تعمیرات آسانسور امیرآباد

عملکرد دریل

هدایت و راهنمایی حرکت کابین و کادر وزنه تعادل را در جهت حرکت عمودی بر عهده دارند. باعث می‌شوند تا نوسانات افقی کابین به دلیل نیروهای وارده خارج از مرکز کم شده و یا از آن جلوگیری می نمایند تا وزن کابین در زمان عملکرد ترمز ایمنی تحمل گردد.

ریل ها حساس ترین قطعات مکانیکی می باشند می بایست در نصب ریل ها از دقت کافی بهره مند گردید کیفیت حرکتی آسانسور وابسته به این موضوع می باشد.

سرویس و نگهداری آسانسور امیرآباد

تعمیرات آسانسور امیرآباد
تعمیرات آسانسور امیرآباد

نصب ریل و براکت

ریل آسانسورتوسط صفحاتی به نام پشت بند ریل به همدیگر اتصال پیدا کرده‌اند، در قسمت انتهایی دو سر ریل راهنمای آسانسور درست در محل اتصال پشت بند، که می بایست توسط کارخانه صیقلی شده و کاملاً تراشکاری شده باشد این امر در عملکرد صحیح و حرکت آسانسور تاثیر گذار است.

سرویس آسانسور امیرآباد

ابزارها و قطعات مورد نیاز برای نصب ریل

براکت ریل

براکت اصلی  آهنگ کشی و یا دیوار

کلمپ ریل

تعمیر و نگهداری آسانسور امیرآباد

تعمیر و نگهداری آسانسور امیرآباد
تعمیر و نگهداری آسانسور امیرآباد

نحوه نصب درب طبقات

دو مرحله بسیار مهم در نصب و راه اندازی آسانسور نصب درب می باشد، به طور معمول دو نوع در نصب می شود درب طبقات و درب کابین، درب کابین همراه با کابین حرکت می کند و درب طبقه، درب هایی هستند که در طبقات باز و بسته می شوند.

انواع درب طبقات آسانسور از لحاظ ساختاری

درب لولایی: درب های لولایی به دلیل اینکه درب کابین به طور اتوماتیک باز می شود و درب طبقات با دست به اصطلاح درب طبقات نیمه اتوماتیک هستند در صورتیکه پاگرد مناسب طبقاتی وجود داشته باشد، درب طبقات نیمه اتوماتیک بهترین گزینه می باشد.

درب اتوماتیک: درب های اتوماتیک درب هایی هستند که در کابین آسانسور باز و بسته می گردند به هر یک از لنگه های درب های اتوماتیک لته گفته می‌شود جنس لته ها به طور معمول از استیل می باشد.

از ویژگی های درب لولایی با کیفیت این است که دارای وزن سنگین و همچنین رنگ کوره ای و ضد حریق می باشند.

تعمیرکار آسانسور امیرآباد در جریان سرویس آسانسور ماهیانه به بررسی کلیه درب ها و رگلاژ چکاب عملکرد درست آن می پردازد.

رفع خرابی آسانسور امیرآباد

تعمیر آسانسور
تعمیر آسانسور

نصب مکانیکال آسانسور

از مراحل نصب و راه اندازی آسانسور به صورت مکانیکال نصب موتور می باشد، موتور محرک اصلی آسانسور بوده و باعث جابجایی کابین می گردد.

موتور آسانسور قلب تپنده آسانسور می باشد، نصب و راه اندازی موتور احتیاج به متخصصین و کارشناسان این امر دارد.

سرویسکار آسانسور امیرآباد

انواع موتور آسانسور بر اساس گشتاور

موتورهای گیربکسی

موتورهای گیرلس در اصطلاح بدون گیربکس

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور در کامرانیه

انواع موتور آسانسور از لحاظ کنترل دور

موتورهای تک سرعته

موتورهای دو سرعته

انواع برند موتور

موتورهای زیلابگ آلمان – ویتور آلمان – آلبرتوساسی ایتالیا – الکمپ ایتالیا – شیندلر آلمان – جم ایتالیا –  سیکور ایتالیا – مونتاناری ایتالیا

تعمیرکار آسانسور امیرآباد

کابین آسانسور

وسیله ای است که به حمل مسافر و اجسام می‌پردازد. کابین ها متفاوت می باشند از لحاظ نوع کاربری و همچنین از لحاظ انتخاب کارفرما کابین ها می توانند مسافربر، بیمار بر و غذابر و ماشین بر و غیره باشند.

انواع کابین

کابین ها با اجناس مختلفی ساخته می‌شوند، کابین استیل فرمیکا و یا کابین های تمام استیل، کابین بر اساس طراحی ام دی اف و یا شیشه ای.

تعمیر آسانسور

استاندارد های مربوط به کابین آسانسور

کابین آسانسور می‌بایست دارای ارتفاع ۲۰۰ میلیمتر باشد.

استاندارد پاراشوت و ترمز ایمنی نیز می بایست در بدنه کابین به طور کامل رعایت گردد.

تهویه کابین آسانسور و همچنین روشنایی کابین اهمیت زیادی دارد.

استانداردهای مربوط به حریق نیز باید رعایت شده باشد.

چهار وجه کابین می بایست نیرو های وارده را بتواند تحمل کند.

نوسازی و نوسازی کابین آسانسور نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، زیرا اولین جایی است که مسافر یا کاربر در هر ساختمان با آن برخورد می کند و به وسیله آن در طبقات پیاده می‌شود کابین است بنابراین زیبایی و ایمنی آن اهمیت زیادی دارد.

تیم تخصصی گروه آسانسور تعادل در بازرسی های دوره ای و بازدید های اولیه رایگان با استفاده از تعمیرکار آسانسور امیرآباد تمامی موارد فوق را بررسی می نمایند بنابراین سرویس آسانسور خود را جهت تعمیرات آسانسور امیرآباد با خیال آسوده به تیم ما بسپارید.

گاورنر

آسانسور نیز در نصب و راه اندازی آسانسور نقش بسیار مهمی را ایفا می کند گاورنر یک سیستم مکانیکی بازدارنده در آسانسور می باشد و زمانی که سرعت کابین از حد مجاز تجاوز کرده باشد باعث تحریک شدن سیستم پاراشوت و یا ترمز اضطراری گردیده و کابین آسانسور را بر روی ریل ها قفل می کند.

پاراشوت

از حیاتی ترین اجزای آسانسور پاراشوت می باشد، پاراشوت آسانسور سیستم ایمنی و ترمز آسانسور می باشد. پاراشوت دارای دو فک آجدار است در زمانی که سرعت کابین بیشتر از حد مجاز و معمول گردد این فک ها از دو طرف وارد آسانسور درگیر می‌شوند و سقوط کابین جلوگیری می کنند

فلکه هرزگرد

فلکه هرزگرد در دو جنسه پلیمر و همچنین چدن در بازار وجود دارد. در سیستم تعلیق آسانسور برای ایجاد فاصله و انتقال قدرت از فلکه هرزگرد استفاده می گردد.

سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور
تعمیر و نگهداری آسانسور

طبق روال تمامی مقالات در انتهای این مقاله نیز خاطرنشان می گردد پس از نصب و راه اندازی آسانسور می بایست توجه به خصوصی به تعمیر و نگهداری آسانسور گردد.

تمامی مدیران ساختمان در تمامی ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی باید به خاطر داشته باشند که سرویس آسانسور به صورت ماهانه و ادواری کمک شایانی و افزایش طول عمر آسانسور و بالا بردن ایمنی دستگاه آسانسور ساختمان می‌نماید.

بنابراین خواهشمند است که با عقد قرارداد با یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور امیرآباد و استفاده از سرویس کار آسانسور معتبر، آسانسور ساختمان خود را ایمن نموده و با بیمه نمودن آسانسور کلیه امور مربوط به آسانسور ساختمان را به شرکت‌های بیمه سپرده

توجه داشته باشید بدون وجود قرارداد معتبر سرویس و نگهداری، شرکتهای بیمه اقدام به بیمه نمودن آسانسور ساختمان نمی کنند بنابراین ساختمان شما بیمه آسانسور نخواهد داشت و خطرات و آسیب های بعد از آن متوجه مدیر ساختمان خواهد بود.

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] play keno real money online […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)