سرویس آسانسور در تهران – تعمیر آسانسور در تهران – سرویس آسانسور تهران – تعمیرات آسانسور تهران – تعمیرات آسانسور در تهران – رفع خرابی آسانسور تهران – سرویسکار آسانسور در تهران – تعمیرکار آسانسور در تهران – هزینه خدمات آسانسور تهران – سرویس ماهیانه آسانسور در تهران – تعمیر و نگهداری آسانسور تهران – تعرفه نگهداری آسانسور تهران – تعرفه سرویس آسانسور در تهران – مبلغ سرویس آسانسور تهران – هزینه سرویس آسانسور تهران – هزینه تعمیرات آسانسور تهران – تعمیر و سرویس آسانسور تهران – خدمات سرویس آسانسور در تهران – خدمات تعمیر آسانسور در تهران – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران – شرکت تعمیر آسانسور در تهران – شرکت سرویس آسانسور در تهران

سرویس آسانسور در تهران

سرویس آسانسور در تهران
سرویس آسانسور در تهران

 

امروز آسانسورها در دنیا بسیار پر اهمیت تر از گذشته می باشند دیگر کالا به حساب نمی آید با توجه به افزایش جمعیت جهان و همچنین توسعه شگفت‌انگیز شهرها و تکامل و مدرنیته، پیشرفت آسانسورها با انواع کاربری متفاوت اهمیت پیدا کرده است این موارد همه و همه دست به دست هم داده است تا آسانسور یک تکنولوژی پیچیده و پیشرفته و مجموعه‌ای از فناوری های نوین تلقی گردد.

آسانسور یا بالابر اتاقکی است متحرک که به صورت عمودی در طبقات جابجا می گردد در این جا به جایی آسانسور می تواند اجسام و افراد را جابجا نماید از آسانسور ها در مکان های مختلف استفاده می گردد در مکان هایی اعم از تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی و بیمارستانی و…

سرویس آسانسور در تهران بزرگ توسط تیم آسانسور تعادل به همراه سرویسکار آسانسور در تهران و تعمیرکار آسانسور در تهران انجام می گردد.

تقسیم بندی آسانسورها

تعمیرات آسانسور تهران
تعمیرات آسانسور در تهران

 

آسانسور هایی وجود دارند که افراد و اشخاص مجاز به سوار شدن در آنها می باشند و بالابر هایی که افراد مجاز سوار شدن در آن و استفاده از آن نیستند طراحی ساختار آسانسور ها بر اساس همین تقسیم بندی ها انجام می گردد که افراد مجاز هستند از آن استفاده کنند از جمله آسانسورهای بالابر تخت بر و بیمارستانی برانکارد بر و بالابر های مسافربر.

آن دسته آسانسور هایی که افراد امکان سوار شدن در آنها را ندارند طراحی درب آنو کابین آسانسور در آنها به طور کلی متفاوت می باشد.

سرویس آسانسور در تهران و تعمیرات آسانسور در تهران در تمامی مناطق تهران با هدف ارائه بهترین خدمات تعمیر آسانسور در تهران انجام می گردد.

طبقه بندی آسانسور ها

"خدمات

 

آسانسور برقی

آسانسور هیدرولیکی

آسانسور پنومانیکی

سرویس آسانسور در تهران

آسانسور هیدرولیک

از ویژگی های مربوط به آسانسورهای هیدرولیک می توان به ظرفیت های مختلف با طول مسیر حرکت کم اشاره نمود معمولاً در ظرفیت های بالا در آسانسورهای هیدرولیک نسبت به عنوان کششی مقرون به صرفه تر می باشند.

همچنین آسانسوری که هیدرولیک عمل می‌کند حرکتی نرم و روان و قابلیت تنظیم سرعت را نیز دارد آسانسورهای هیدرولیک دقت توقف در تراز طبقه و همچنین شروع خاتمه حرکت بدون تکان را دارا می باشند.

از دیگر مزایای این نوع آسانسورها عدم نیاز آنها پیش‌بینی موتورخانه در بالای چاه و همچنین امکان قرار دادن آن در فضای دورتر از چاه می باشد.

سرویس آسانسور در تهران همراه تیم آسانسور تعادل کلیه بررسی های متعلقات و تجهیزات اسانسور را انجام می دهد.

سرویس آسانسور در تهران

 

در ارتباط با آسانسورهای کششی قابل ذکر این است که آسانسور کششی از انواع قدیمی می باشد و از پر استفاده ترین نوع آسانسورها می باشد. آسانسورهای کششی در محیط های تجاری و خانگی استفاده می گردند.

آسانسور کششی آسانسوری است که حرکت آن بر طبق اصطحکاک بین سیم بکسل و همچنین شیار فلکه کششی در زمان چرخش آن توسط سیستم محرک انجام می گردد.

در آسانسورهای کششی سرعت آسانسور بسیار بیشتر از آسانسورهای هیدرولیک می‌ باشد و این باعث شده است که این نوع از آسانسور برای ساختمان های بلند مرتبه و مدرن مناسب باشند.

همچنین آسانسورهای کششی حرکتی بسیار نرم تر و راحت تر نسبت به سیستم هیدرولیک دارند و از نظر مصرف انرژی نیز مصرف انرژی آنها پربازده تر می باشد در آسانسورهای کششی از وزنه برای برقراری تعادل کابین استفاده شده است.

سرویس آسانسور در تهران با ارائه مشاوره رایگان توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی تعادل انجام می شود.

دستورالعمل های ایمنی آسانسور آسانسور های حمل بار

سرویس آسانسور تهران
سرویس آسانسور در تهران

آسانسورهای باربری

برای حمل بار و کالاهای مختلف طراحی و اجرا می شوند و این آسانسورها به فضای بسیار بزرگی برای کابین احتیاج دارند و همچنین توانایی حمل بارهای سنگین را نیز دارند.

بدنه داخلی آسانسورهای مربوط به حمل بار بسیار قوی بوده و دارای آلیاژها و تجهیزات بسیار قدیمی می باشد تا در طول زمان و استفاده بیش از حد و سنگین از کهنه شدن آسیب دیدن به آن جلوگیری گردد.

برای افزایش ایمنی آسانسور های مربوط به حمل بار می‌بایست کف آنها از کف های فولادین غیر لغزنده باشد و بدنه فولادی برای کابین آسانسور استفاده گردد، تمام این ویژگی‌ها باعث می گردد که ایمنی و استحکام و دوام کابین آسانسور مربوط به آسانسورهای حمل بار افزایش یابد.

با استفاده از شرکت سرویس آسانسور در تهران کلیه خدمات را از گروه آسانسور تعادل بخواهید.

سرویس آسانسور در تهران

"خدمات

 

از بالابرهای بسیار مفید هستند که در محوطه های کارگاهی برای جابجایی ابزار و مصالح و همچنین افراد استفاده می گردند نکات مهم مربوط به آسانسور ها این است که منحنی آسانسور کارگاهی باید بسیار بالا باشد.

در زمان مورد نیاز برای حمل و نقل مصالح و جابجایی افراد زمان کلی برای ساخت و ساز ساختمان و موارد صنعتی ایمنی و امنیت اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد.

در آسانسورهای کارگاهی محدودیت ارتفاع وجود ندارد از این آسانسورها در معدن، راه سازی، بخش فلز و فولاد و همچنین ساخت بتون، صنعت ساختمان سازی و بنادر و مرمت آثار باستانی و همچنین در صنعت کشتی سازی و نفت و گاز استفاده می گردند.

آسانسورهای کارگاهی سرعت بسیار مناسبی دارند و همچنین در آنها می توان افزایش ارتفاع را نیز در نظر گرفت و در ارتفاع های بلند نیز از آنها استفاده می گردد.

با انتخاب مناسب شرکت سرویس آسانسور در تهران بزرگ و انتخاب شرکت آسانسور تعادل بهترین خدمات را همراه با بازدید رایگان دریافت نمایید.

سیستم ایمنی آسانسور کارگاهی

خدمات تعمیر آسانسور در تهران
خدمات تعمیر آسانسور در تهران

 

آسانسور کارگاهی می بایست در زمان نصب و ساخت و راه اندازی آسانسور توسط کارشناسان متخصص و همچنین مهندسین ناظر معماری، مکانیک و برق و همچنین عمران، منظم و مرتب بررسی و کارشناسی گردد تا توسط آن از هرگونه حادثه و خسارات مالی و جانی احتمالی جلوگیری و پیشگیری گردد.

در حالت کلی دستورالعمل های ایمنی آسانسور بر این هدف است که شرایط خطرناک و عوامل نا ایمن محیطی را شناسایی نموده و همچنین سطح ایمنی محیط کار را افزایش دهد.

ایمنی نقش بسیار مهمی در آسانسورهای کارگاهی دارد علاوه بر این برای حفظ سیستم ایمنی آسانسور کارگاهی می بایست در زمان اجرا و نصب اجزای بسیار مهمی به شرح زیر استفاده گردد:

اجزایی مانند: نرده محافظ، سوئیچ های ایمنی و همچنین تجهیزات مربوط به سامانه فرود  اضطراری و غیره …

با انتخاب شرکت سرویس آسانسور در تهران به خصوص توسط تیم آسانسور تعادل ارزنده ترین خدمات را دریافت نمایید.

ضربه گیرها

از دستورالعمل ایمنی آسانسور در زمانی‌که کابین یا وزنه تعادل از حد مشخص شده داخل چاهک عبور کرده باشد و امکان برخورد با کف چاهک پیش‌بینی گردد این وسیله مانع از برخورد آن می گردد.

پاراشوت یا همان سیستم ایمنی آسانسور، از دستورالعمل ایمنی آسانسور دارای استاندارد اجباری می باشد و در صورت بروز هرگونه خرابی و همچنین پاره شدن سیم بکسل در زمانی که سرعت کابین به سمت پایین بیش از حد مجاز باشد فرمان گاورنر باعث قطع جریان عمل کردن پاراشوت می گردد و در این زمان کابین پس از طی مسافتی به سرعت می ایستد.

چاه آسانسور اولین دستورالعمل ایمنی در ارتباط با چاه ها می باشد این فضا می بایست به صورت کلی کاملاً پوشیده باشد و همچنین دارای کف و سقف و دیواره های مستحکم باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور در اقدسیه

سرویسکار آسانسور در تهران اقدام به بررسی مرتب و ادواری متعلقات و تجهیزات آسانسور ساختمان در تمامی مناطق تهران می نماید.

سرویس آسانسور در تهران

نکات مربوط به دیواره های آسانسور

سرویس آسانسور تهران
سرویس آسانسور در تهران

 

دیوارها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. و باید از دستورالعمل‌های ایمنی برخوردار می باشند دیواره ها نمی بایست دارای سوراخ باشند دیواری ها باید کاملاً صاف باشند.

همچنین کف چاهک هم باید کاملا صاف و یکدست و یکنواخت باشد در فضای مربوط به چاه موارد مهم و قابل ذکر: وزنه تعادل، ضربه گیرها، کابین، سیم‌ بکسل، ریلهای راهنما و لامپ های تونلی، فلکه هرزگرد، کلید قطع اضطراری و پریز می باشند.

همچنین بررسی های ماهانه و دوره ای آسانسور موجب افزایش اطمینان خاطر آسایش و امنیت کاربران و مسافران ساختمان می گردد.

نکته بسیار مهم این است که می بایست سرویس آسانسور در تهران توسطتعمیرکار آسانسور در تهران به صورت مرتب و ادواری انجام گردد تعمیر و نگهداری آسانسور می بایست توسط سرویسکار مجرب و متعهد به صورت ماهانه انجام شود با استفاده از سرویس‌های مرتب، آسانسور ساختمان استاندارد سازی می گردد.

یک تعمیرکار آسانسور خوب با بررسی کلیه متعلقات و تجهیزات مربوط به آسانسور به صورت دقیق از هزینه های بی مورد مربوط به تعویض قطعات به صورت پی در پی جلوگیری می نماید به این صورت که اگر آسانسور به صورت مرتب مورد بازرسی قرار گیرد قطعات خراب و قطعات مستهلک عیب یابی شده و بر اساس نظر تعمیرکار مجرب و متخصص تعمیر و یا تعویض می گردند.

نکات مربوط به بازدیدهای دوره ای آسانسور

"<yoastmark

 

بر اساس سرویس های دوره ی آسانسور ساختمان که خود یک عامل بازدارنده از خرابی های پی در پی آسانسور می باشند عمر مفید و ایمنی آسانسور ساختمان افزایش می یابد.

همچنین این امر موجب افزایش امنیت و آسایش کاربران آسانسور ساختمان می گردد. بر اساس این کنترل های دوره ای و ماهانه موارد زیر بررسی می گردد:

با سرویس آسانسور در تهران آسانسور خود را ایمن کنید.

کنترل کابین

"<yoastmark

 

کنترل تعمیر و یا تعویض در صورت خرابی کنترل چراغ های روشنایی داخل کابین

بررسی درستی عملکرد کلید و زنگ هشدار کابین

بررسی عملکرد کلیه شستی های مربوط به داخل کابین

بررسی نصب پلاک ظرفیت همچنین هشدارهای ایمنی مربوط به داخل کابین

کنترل سیستم موزیک و همچنین اعلام طبقات داخل کابین و کنترل نمایشگر داخل کابین

کنترل مربوط به درایو درب داخل کابین و بررسی نیاز به رگلاژ درب های کابین

کنترل های مربوط به درب و تجهیزات و متعلقات مربوط به آسانسور در طبقات

بازدید فنر درب ها و کنترل موتور و مکانیزم سر در

بازدید کفشکهای قسمت زیر در و بررسی و کنترل شستی های احضار کابین

بازدید مربوط به مگنت درب بازکن

کنترل و بررسی دیکتاتور و قفل ایمنی درب های آسانسور در تمامی طبقات آسانسور و همچنین رگلاژ

با سرویس آسانسور در تهران توسط تعمیرکار آسانسور در تهران گروه آسانسور تعادل همیشه به روز باشید.

کنترل و بررسی های مربوط به قسمت فوقانی کابین:

کنترل اتصال صحیح و درست ایمن تراول کابل

بررسی اتصال درست سیم بکسل گاورنر به کابین

بررسی اتصال درست و صحیح سیم بکسل به کابین و قاب وزنه

کنترل تمامی آهنربا ها و سنسورهای کابین آسانسور و سنسور دور انداز

کنترل و بررسی و همچنین بازدیده کلیه پیچ و مهره ها و اتصالات و آچار کشی ها

بررسی روغن های روی کابین

سرویس آسانسور در تهران توسط تعمیرکار آسانسور در تهران در تمامی مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران همراه با تیم آسانسور تعادل.

بررسی و کنترل موتورخانه:

"<yoastmark

 

بررسی و بازدید تابلو فرمان ترمینال ها اتصالات و کنتاکتور ها

بررسی اتصالات جعبه سه فاز و کلیه فیوز ها و بررسی اتصالات ارت

اتاقک موتورخانه و کنترل دمای موتورخانه و کنترل هرزگرد ها

بررسی و تنظیم موتور و همچنین کنترل بازدید لنت و ترمز های موتور

بررسی و بازدید از فلکه گیربکس و بازبینی تمامی طول سیم بکسل ها

کنترل درستی عملکرد برق اضطراری و سیستم مربوط به آن

کنترل و بررسی کارکرد فن موتور و بررسی سطح روغن

بررسی گیربکس و سطح اتصالات و همچنین استحکام شاسی موتور

بررسی و کنترل گیربکس و شفت موتور از لحاظ لرزش و یا صدای اضافی

شرکت سرویس آسانسور در تهران گروه تعادل توسط تعمیرکار آسانسور در تهران شما همشهریان محترم را در جهت حفظ سلامت آسانسور ساختمان راهنمایی می نماید.

سرویس آسانسور در تهران :

سرویسکار آسانسور در تهران
سرویسکار آسانسور در تهران

 

بررسی میکروسوئیچ های حد پایین و بالا

بازدید و بررسی زیر کابین آسانسور و بررسی زنجیر تعادل

بازدید درستی عملکرد کار قاب وزنه و کنترل اتصالات و بررسی بافرها

کنترل و بررسی روشنایی چاه آسانسور

کنترل درستی عملکرد استپ قارچی و همچنین گاورنر پایین

با استفاده از خدمات سرویس آسانسور در تهران توسط تعمیرکار آسانسور در تهران و گروه تعادل، آسانسور ساختمان خود را استانداردسازی نمایید.

بازرسی و بررسی های دوره ای آسانسور

خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران
خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران

 

بر اساس بازرسی‌ها و بررسی های سه ماهه آسانسور: آچارکشی ها و اتصالات مکانیکی و همچنین بررسی های مربوط به کابین و موتورخانه می بایست انجام گردد. در عرض سه ماه نظافت فن اتاقک موتورخانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد در این دوره سه ماهه روغن کاری لولای درب طبقات نیز بسیار مهم می باشد.

بر اساس دوره های بازدید سالیانه سرویس آسانسور در تهران : نظافت چاه آسانسور غبار گیری روی کابین به وسیله پمپ باد و همچنین نظافت اتاقک موتورخانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بر اساس بازدید دوره های سالیانه تعویض روغن گیربکس بسیار واجب می باشد بر این اساس در دوره های سالانه شستشوی ریل ها با گازوئیل بسیار اهمیت دارد.

تعمیرکار آسانسور در تهران و سرویسکار آسانسور در تهران تمامی مراحل فوق را به بهترین نحو انجام می دهد.

 

عقد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیرات آسانسور تهران
تعمیرات آسانسور در تهران

 

مدیران محترم ساختمان ها باید به این نکته اساسی توجه داشته باشند که در صورت عدم وجود قرارداد معتبر سرویس آسانسور در تهران شرکت‌های بیمه اقدام بیمه آسانسور ساختمان می کنند و بر این اساس آسانسور ساختمان از استاندارد خارج می گردد.

بنابراین آسانسور هر ساختمانی اعم از اداری، تجاری و مسکونی می بایست دارای یک قرارداد معتبر سرویس و نگهداری آسانسور باشد تا بتوانند از امکانات بیمه آسانسور استفاده نمایند.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل پیشگام در ارائه کلیه خدمات اعم از بیمه آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، بازسازی و نوسازی آسانسور و غیره همراه همیشگی شما همشهریان محترم در تهران بزرگ در کلیه مناطق اعم از غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشد.

سرویس آسانسور در تهران

سرویس آسانسور در تهران – تعمیر آسانسور در تهران – سرویس آسانسور تهران –  تعمیرات آسانسور تهران – تعمیرات آسانسور در تهران – رفع خرابی آسانسور تهران – سرویسکار آسانسور در تهران – تعمیرکار آسانسور در تهران – هزینه خدمات آسانسور تهران – سرویس ماهیانه آسانسور در تهران – تعمیر و نگهداری آسانسور تهران – تعرفه نگهداری آسانسور تهران – تعرفه سرویس آسانسور در تهران – مبلغ سرویس آسانسور تهران – هزینه سرویس آسانسور تهران – هزینه تعمیرات آسانسور تهران – تعمیر و سرویس آسانسور تهران – خدمات سرویس آسانسور در تهران – خدمات تعمیر آسانسور در تهران – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران – شرکت تعمیر آسانسور در تهران – شرکت سرویس آسانسور در تهران

در ادامه بیشتر بخوانید

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشاتعمیر آسانسور بلوار فردوستعمیر آسانسور سردار جنگل تعمیر آسانسور تهران ویلاتعمیر آسانسور تهرانسرتعمیر آسانسور وردآورد

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] سرویس آسانسور در تهران […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)