تعمیر آسانسور وردآورد – سرویس آسانسور وردآورد – سرویس آسانسور در وردآورد – تعمیرات آسانسور در وردآورد – رفع خرابی آسانسور وردآورد – سرویسکار آسانسور در وردآورد – تعمیرکار آسانسور در وردآورد – هزینه خدمات آسانسور وردآورد – سرویس ماهیانه آسانسور در وردآورد – تعمیر و نگهداری آسانسور وردآورد – تعرفه نگهداری آسانسور وردآورد – تعرفه سرویس آسانسور در وردآورد – مبلغ سرویس آسانسور وردآورد – هزینه سرویس آسانسور وردآورد – هزینه تعمیرات آسانسور وردآورد – تعمیر و سرویس آسانسور وردآورد – خدمات سرویس آسانسور در وردآورد – خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در وردآورد – شرکت تعمیر آسانسور در وردآورد – شرکت سرویس آسانسور در وردآورد

وردآورد

تعمیر آسانسور وردآورد
تعمیر آسانسور وردآورد

 

محله وردآورد در غرب تهران واقع شده است که دارای ساختمان های بسیار متعدد و بلند مرتبه می باشد در این منطقه ساختمان سازی بسیار انجام می گردد، وردآورد از شمال با آزادراه تهران کرج و سمت جنوب به شهر قدس و همچنین از سمت غرب به شهر گرمدره متصل می گردد.

تعمیرات آسانسور وردآورد و سرویس و نگهداری آسانسور وردآورد در این منطقه توسط گروه آسانسور تعادل انجام می گردد.

این مقاله به بررسی گاورنر آسانسور چگونگی عملکرد اهمیت و کاربرد آن می پردازد.

معرفی گاورنر

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در وردآورد
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در وردآورد

 

آسانسور وسیله‌ای است که به کنترل حرکت کابین می‌پردازد اگر آسانسور بیش از اندازه سرعت داشته باشد و حرکت سریع کند ترمز ایمنی توسط این قطعه وارد عمل می شود. اغلب سیستم گاورنر در نزدیکی فلکه های کشش در قسمتی از بالای چاه آسانسور نصب می گردد.

گاورنر یکی از اجزای اساسی و اصلی آسانسور می باشد گاورنر آسانسور وظیفه متوقف ساختن کابین آسانسور را در هنگام سقوط و همچنین تامین امنیت و آسایش کاربران بر عهده دارد. این امر اهمیت گاورنر و استفاده از برندهای معتبر و شناخته شده را پر رنگ تر می سازد.

با استفاده از سرویس آسانسور وردآورد، سرویسکار آسانسور در وردآورد به بررسی عملکرد درست سیستم های ایمنی از جمله گاورنر می پردازد.

گاورنر آسانسور چیست

همانطور که اشاره شد گاورنر آسانسور در زمان های حساس همانند حرکت کابین با سرعت بالا یا سقوط کابین آن را متوقف می سازد بنابراین گاورنر آسانسور نوعی ترمز الکتریکی آسانسور می باشد.

با استفاده از خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد به صورت ماهیانه و ادواری درستی و بهبود عملکرد موارد فوق بررسی می گردد.

نحوه عملکرد گاورنر آسانسور

از آن جایی که موتور آسانسور با توجه به نحوه عملکرد به دو دسته تقسیم می شود در ادامه به بررسی انواع مختلف موتور آسانسور و چگونگی عملکرد آنها می پردازیم.

انواع موتور آسانسور

خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد
خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد

موتور آسانسور تک سرعته و یا تیری وی اف

موتور آسانسور دو سرعت ac2

در آسانسورهای تک سرعت در زمان حرکت کابین سرعت آنها بسیار کم می باشد به طوری که مسافران هیچگونه تکان و لرزشی را متوجه نمی شوند  نحوه عملکرد آسانسورها به این شکل است که این نوع آسانسور به دو سرعت برای حرکت ادامه می دهد.

هر دو این ها در زمانی که به طور عادی در حال حرکت هستند و سرعت خطی فلکه گاورنر با سرعت حرکت کابین آسانسور برابری می نماید.

اما وقتی که سرعت آسانسور از حالت عادی به هر دلیلی افزایش یابد گاورنر پیش از آنکه سرعت کابین به بیش از دو برابر برسد شروع به درگیر کردن فک های پاندولی با دنده های اصلی گاورنر می نماید و این امر باعث توقف اولیه کابین می شود.

در این زمان است که دستور ارسال سیستم  پاراشوت و میکروسوئیچ ها فعال گردیده و باعث می شود که حرکت موتور متوقف گردد و در نهایت کابین ایست کامل می کند.

خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد با استفاده از تعمیرکار آسانسور در وردآورد توسط گروه آسانسور و پله برقی تعادل انجام می گردد.

گاورنر آسانسور و نصب آن

به طور معمول گاورنر آسانسور در نزدیکی محل شاسی آسانسور بر روی بتن سقف چاه آسانسور در داخل موتورخانه نصب می گردد این عملیات نصب باید توسط نصابان ماهر و متخصص و کارشناس آموزش دیده انجام گردد.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور وردآورد گروه تعادل توسط تیم پشتیبانی متخصص امنیت و آسایش را برای همشهریان محترم محله ی وردآورد به ارمغان می آورد.

‏اجزای تشکیل دهنده گاورنر

گاورنر از اجزای مختلفی تشکیل شده است همانند:

پاراشوت

فلکه ته چاه

کنتاکت های ایمنی

سیم بکسل

به طور معمول از حداقل قطر اسمی سیم بکسل گاورنر ۶ میلیمتر استفاده می گردد و همچنین کمترین نسبت قطر فلکه گاورنر به سیم بکسل می بایست ۳۰ باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور دارآباد

شرکت سرویس و نگهداری آسانسور وردآورد به صورت ادواری همشهریان محترم را در منطقه ورداورد با ارائه مشاوره رایگان راهنمایی می نماید.

انواع گاورنر

"خدمات

گاورنر پاندولی

گاورنرپاندولی دارای اهرمی  در قسمت میانی می باشد و در دور محور حرکت نوسان داشته و همچنین در گاورنر پاندولی فرکانس یا چرخش واکنش اهرم با سرعت آسانسور هماهنگ می باشد.

در زمانی که شتاب آسانسور بیش از حد باشد نوسان اهرم افزایش یافته و با تحریک محرک قسمت پایینی اهرم توسط درگیری و چرخش گاورنر باعث می شود که متوقف گردد در واقع در زمان سرعت گرفتن آسانسور پاندول ها کم کم به سمت بالا حرکت می کنند و این امر باعث افزایش سرعت می گردد.

زمانی که آنها به بالاترین مقدار خود برسند این امر باعث توقف می‌شود بنابراین تا زمانی که سرعت آسانسور استاندارد و طبق سرعت نامی باشد حرکت کردن پاندول ها نرمال می باشد.

و اما در زمانی که سرعت بیشتر از سرعت نامی گردد تبادل بین حرکت اهرم ها افزایش یافته و این باعث پرتاب اهرم ها به سمت خارج و همچنین قفل شدن گاورنر و متوقف شدن آن می گردد.

با سرویس و نگهداری آسانسور وردآورد توسط تعمیرکار آسانسور در درآورد به صورت ادواری از عملکرد درست کلیه متعلقات آسانسور اطمینان حاصل نمایید.

گاورنر سانتریفیوژی

شامل یک بدنه اصلی می باشد که تشکیل شده است از یک چرخ دوار و همچنین یک اهرم به صورت افقی و در درون این گاورنر ها یک سنسور الکتریکی وجود دارد که زمانی که سرعت حرکت کابین به بیش از از آن مقدار تعیین شده برسد در این حالت اهرم مکانیکی قسمت درونی تو رفتگی چرخ دوار رفته و از درون قفل می گردد.

در ادامه عملکرد این گاورنر برق موتور قطع شده و موتور از حرکت می ایستد در واقع اگر از دو قسمت مکانیکی و الکتریکی به بررسی چگونگی عملکرد آن بپردازیم در حالت الکتریکی برق موتور قطع می شود و در زمانی که به بررسی حالت مکانیکی بپردازیم در حالت مکانیکی کابین آسانسور متوقف می گردد.

توسط سرویس آسانسور وردآورد دستگاه خور را بروز و ایمن نمایید.

‏خرید فلکه گاورنر آسانسور

تعمیرکار آسانسور در وردآورد
تعمیرکار آسانسور در وردآورد

 

باید دقت داشته باشیم که از آنجایی که گاورنر یک وسیله ایمنی می‌بایست تولید کننده محصول عملکردی مطابق استاندارد داشته باشد و علامت ce همزمان بر روی دستگاه نمایش داده شود و همچنین نصب و راه‌اندازی گاورنر آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید توسط متخصصین این امر انجام گردد.

در آسانسورهای هیدرولیک نیازی به نصب گاورنر نمی باشد به این دلیل که آسانسورهای هیدرولیک مدارات ایمنی پیچیده و گسترده دارند که قابل اعتماد می باشد ولی آسانسورهای کششی طبق استاندارد ملی ایران می بایست به طور حتم از گاورنر آسانسور استفاده نمایند.

تعمیرات آسانسور وردآورد توسط سرویسکار آسانسور در وردآورد تیم آسانسور تعادل با هدف بررسی تمامی قطعات آسانسور و بروزرسانی آن انجام می گردد

نکته پایانی

سرویسکار آسانسور در وردآورد
سرویسکار آسانسور در وردآورد

 

در ادامه خاطرنشان می گردد شرکت آسانسور و پله برقی تعادل ارائه دهنده کلیه خدمات اعم از سرویس و نگهداری آسانسور وردآورد و بیمه آسانسور، بازسازی و نوسازی آسانسور، اخذ گواهی استاندارد آسانسور و … با هدف افزایش رضایتمندی مشریان و همشهریان محترم می باشد.

سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور وردآورد – سرویس آسانسور وردآورد – سرویس آسانسور در وردآورد – تعمیرات آسانسور در وردآورد – رفع خرابی آسانسور وردآورد – سرویسکار آسانسور در وردآورد – تعمیرکار آسانسور در وردآورد – هزینه خدمات آسانسور وردآورد – سرویس ماهیانه آسانسور در وردآورد – تعمیر و نگهداری آسانسور وردآورد – تعرفه نگهداری آسانسور وردآورد – تعرفه سرویس آسانسور در وردآورد – مبلغ سرویس آسانسور وردآورد – هزینه سرویس آسانسور وردآورد – هزینه تعمیرات آسانسور وردآورد – تعمیر و سرویس آسانسور وردآورد – خدمات سرویس آسانسور در وردآورد – خدمات تعمیر آسانسور در وردآورد – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در وردآورد – شرکت تعمیر آسانسور در وردآورد – شرکت سرویس آسانسور در وردآورد

روی ما حساب کنید

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشاتعمیر آسانسور بلوار فردوستعمیر آسانسور سردار جنگل تعمیر آسانسور تهران ویلاتعمیر آسانسور تهرانسر

  • مقالات مرتبط
guest
5 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)