تعمیر آسانسور شهران – سرویس آسانسور شهران – تعمیرات آسانسور در شهران سرویس و نگهداری آسانسور در شهران – رفع خرابی آسانسور شهران – سرویسکار آسانسور در شهران – تعمیرکار آسانسور در شهران – هزینه خدمات آسانسور شهران – سرویس ماهیانه آسانسور در شهران – تعمیر و نگهداری آسانسور شهران – تعرفه نگهداری آسانسور شهران – تعرفه سرویس آسانسور در شهران

تعمیر آسانسور شهران
تعمیر آسانسور شهران

شهران

شهران نام محله‌ای واقع در شمال غربی تهران می باشد شهران به دلیل نزدیکی به کوه‌های اطراف دارای شرایط آب و هوای خوب و جزء محله های بسیار پرطرفدار تهران می باشد بوستان جنگلی کوهسار در شمال غربی شهران در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.

 محله شهران از سمت شرق به بزرگراه نیایش و بزرگراه ایرانپارس آبشناسان و همچنین بزرگراه شهید باکری و در ادامه بزرگراه همت متصل می گردد. محله شهران در قسمت غربی به منطقه سولقان و همچنین در میانه راه به جاده امامزاده داوود متصل شده است.

به استحضار همشهریان محترم غرب تهران در محله شهران می رسانیم مجموعه آسانسور تعادل آماده ارائه خدمات تعمیر آسانسور شهران و سرویس آسانسور شهران می باشید.

آسانسور

سرویس آسانسور شهران
سرویس و نگهداری آسانسور شهران

امروزه با توجه به افزایش جمعیت جهان و توسعه شگفت انگیز شهرها، دسترسی به رفاه اجتماعی پررنگ تر شده است و همه و همه دست به دست هم دادند تا این وسیله به عنوان یک تکنولوژی و تلفیقی از فناوری های نوین امروزی محسوب گردد.

همانطور که می دانید آسانسور یا بالابر وسیله ای می باشد که افراد و اجسام را از طبقه به طبقه دیگر به صورت عمودی منتقل می نماید در واقع اتاقکی متحرک است که بنابر نوع کاربری و نوع ساختمان می‌تواند از تکنولوژی‌ها و اشکال گوناگونی برخوردار باشد.

آسانسور توسط موتور آسانسور نیروی لازم را برای حرکت عمودی در طبقات فراهم می نماید.

در صورت نیاز توقف خودکار و کنترل آسانسور توسط تابلو فرمان انجام می گردد.

لازم به ذکر است تعمیر آسانسور شهران و همچنین تعمیرات آسانسور شهران در کلیه محله های شهران توسط سرویسکار آسانسور شهران ماهر و متخصص انجام خواهد گردید. بازدید اولیه بصورت رایگان خواهد بود.

نکات مهم در خصوص آسانسور

سرویس آسانسور شهران
تعمیرات آسانسور شهران

در ساختمان هایی که بیش از سه طبقه و طول مسیر حرکت ۹ متر دارند وجود آسانسور الزامی می باشد.

در تمامی ساختمان هایی با طول مسیر حرکت بیش از ۲۸ متر حتماً می بایست حداقل یک آسانسور مناسب جهت حمل بیمار و یا برانکارد وجود داشته باشد.

محل استقرار آسانسور باید به شکلی باشد که پیاده روی از درب ورودی ساختمان تا درب آسانسور حداکثر ۴۵ متر باشد.

زمانی که آسانسور ۳ دستگاه یا کمتر باشد آنها را مجاور یکدیگر می توان نصب نمود.

زنگ اخبار آسانسور می‌بایست به باتری قابل شارژ مجهز باشد و حتی المقدور زنگ کمکی نیز در اتاق نگهبانی وجود داشته باشد.

تغییرات ناگهانی و اساسی در آسانسور ها در صورتی که باعث تغییر محل و همچنین تغییر سرعت و یا تغییر ظرفیت آسانسورها گردد می بایست با رعایت مقررات مبحث ۱۵ وزارت مسکن و شهرسازی و همچنین معاونت نظام مهندسی و اجرای ساختمان انجام شود.

ابعاد چاه آسانسور ها باید متناسب  با نوع دربها – سرعت آسانسور و همچنین ظرفیت آن  باشد.

سطح داخلی چاه آسانسور در سمت درب کابین اگر دارای برجستگی باشد می بایست نسبت به افق با زاویه ۶۰ درجه پوشانده گردد.

با استفاده از متخصصین این امر تمامی موارد فوق بررسی و همچنین تیم پشتیبانی شرکت تعادل با استفاده از سرویسکار آسانسور شهران و در صورت نیاز تعمیر آسانسور شهران تمامی موارد را در نظر خواهد گرفت و همشریان محترم غرب تهران محدوده شهران می توانند با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نمایند تا تعمیرکار آسانسور شهران در کمترین زمان در محل حضور یابند.

نکات تکمیلی در ارتباط آسانسور

سرویس آسانسور شهران
تعمیرکار آسانسور در شهران

 

کلیدهای توقف اضطراری یا همان کلید های قارچی باید در چاهک روی سقف کابین و همچنین در داخل کابین ها بدون درب وجود داشته باشند.

سقف کابین آسانسور باید تحمل وزن حداقل دو نفر را داشته باشد.(متوسط وزن 75 کیلوگرم)

گاورنر می بایست توسط طناب فولادی که دارای قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارد حرکت داده شود.

اختلاف سرعت گاورنر وزنه تعادل می بایست از سرعت عملکرد گاورنر کابین بیشتر باشد.

در زیر چاه های آسانسور نباید فضای قابل دسترس برای افراد وجود داشته باشد.

دمای محیط داخلی آسانسور به طور نرمال می بایست بین 5 و 40 درجه ثابت باشد.

نصب دستگیره داخل کابین آسانسور در ارتفاع 90 سانتی متر و به فاصله 2 سانتی متر روی یکی از دیواره ها می بایست نصب گردد.

خاطرنشان می گردد متخصصین ماهر و آموزش دیده گروه پله برقی و آسانسور تعادل تمامی موارد فوق را از نصب و راه اندازی تا سرویس و نگهداری آسانسور شهران و سرویس آسانسور شهران – تعمیر آسانسور شهران در مناطق غرب تهران بخصوص محله شهران در نظر خواهند گرفت بنابراین روی ما حساب کنید.

پنج مرحله اساسی نصب آسانسور

با توجه به شرایط ساختمان می توان تصمیم گرفت که کدام یک از سیستم های محرکه آسانسور را طراحی کرد مثلا اگر فضای مناسبی برای نصب آسانسور ندارید یا سرعت آسانسور برای شما اهمیت خاصی ندارد آسانسور هیدرولیک برای شما بسیار مناسب است آسانسورهای کششی از سرعت بیشتری برخور دارند.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور مجیدیه

نکته مهم اینکه نصب و راه اندازی و پشتیبانی آسانسور توسط تیم حرفه ای شرکت آسانسور تعادل انجام خواهد گرفت و در صورت نیاز تعمیرکار آسانسور شهران در محدوه حضور خواهد داشت و شما همشهریان محترم محله شهران می توانید بهترین و سریع ترین خدمات را دریافت نمایید.

 پنج مرحله اساسی نصب آسانسور به ترتیب زیر می باشد:

سرویس آسانسور شهران
تعمیرات آسانسور شهران

 ۱. طراحی سازه در محل نصب آسانسور

 در ابتدا تکنسین و مهندس مربوطه می بایست مطمئن شود که مکان و جایی که آسانسور و بالابر می خواهد نصب گردد گزینه بسیار خوبی می باشد در غیر این صورت می بایست به مکان یابی محل های دیگر بپردازد.

 ۲. نقشه کشی

معمولاً در نقشه کشی شکل اجمالی اتاقک و کابین آسانسور روی زمین و  دیواره‌ها کشیده خواهد شد تا اطمینان حاصل گردد که  کابین آسانسور در مکان صحیح مورد نظر واقع شده است و ستون ها به صورت یکنواخت و در تراز مناسب در حرکت می باشند.

3. نصب ریل ها و درب ها

در این مرحله اندازه ریل ها محاسبه و در محل درست مطابق با نقشه اجرایی نصب خواهند شد این کار برای درب ها نیز اجرا می گردد

4. مرحله مکانیکال

کابین آسانسور طراحی دیزاین و در داخل چاه قرار خواهد گرفت  سیم بکسل ها نصب و گاورنر در مدار قرار می گیرد موتور آسانسور یا جک هیدرولیک در محل مناصب و از پیش تعیین شده نصب خواهد شد. کل سیستم آماده راه اندازی خواهد شد.

5. مرحله الکتریکال

سیم کشی قطعات الکتریکی نقش بسیار مهمی در نصب و راه اندازی و عملکرد نهایی آسانسور دارد تکنسین مجرب اطمینان حاصل خواهد کرد که سیم کشی ها به درستی در آسانسور نصب و اجرا شده‌اند این کار باعث می شود که تضمین گردد که آسانسور به راحتی و با فشردن یک کلید کار خواهد کرد.

تمامی این مراحل توسط تکنسین های مجرب گروه تعادل بررسی و در نظر گرفته می شوند. و در بازدید های ماهیانه و دوره ای تعمیر آسانسور شهران به تمامی این موارد دقت خواهد شد.

سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس آسانسور شهران
سرویسکار آسانسور در شهران

 از آنجایی که در این مقاله درباره آسانسور و نکات مهم در خصوص آسانسور اشاره گردید می بایست به نکته بسیار مهم و قابل ذکر دیگر نیز اشاره گردد که آن پشتیبانی آسانسور می باشد.(اگر ساکن غرب تهران – شهران هستید از خدمات پشتیبانی سرویس آسانسور شهران می توانید بهره مند گردید)

 اهمیت استفاده از آسانسور را تمامی ما درک می کنیم استفاده از آسانسور زندگی را برای ما راحت تر و آسوده تر کرده است تقریباً در همه مکان ها از جمله مکان‌های مسکونی منازل ما و مکان های اداری، تجاری و مراکز خرید و درمانگاه ها و… آسانسور استقرار یافته است.

 ولی باید در نظر داشته باشیم که آسانسور همانند سایر وسایل کامپیوتری الکترونیکی و موتوری نیاز به سرویس و بازرسی و بازبینی مداوم و ماهیانه دارد اینجاست که نیاز به یک شرکت خدماتی متخصص و حرفه ای در زمینه سرویس آسانسور شهران و وجود تیم سرویسکار آسانسور شهران ماهر احساس و الزام می‌گردد.

آنچه مدیران ساختمان باید بدانند

سرویس آسانسور شهران
رفع خرابی آسانسور شهران

 مدیران محترم ساختمان ها باید بدانند فقط در زمان خرابی آسانسور شهران نباید با سرویسکار آسانسور  و تعمیرکار آسانسور تماس گرفت زمانی که به طور مداوم و ماهیانه به بررسی و بازرسی آسانسور ساختمان بپردازیم خرابی قطعات و تجهیزات آسانسور به حداقل خواهد رسید.

 بنابراین برای به حداقل رساندن خرابی های مکرر آسانسور می بایست به سرویس آسانسور ماهیانه و مستمر اقدام نمود.

 خرابی آسانسور به صورت مکرر و عدم توجه به آن باعث پوسیدگی ها و خوردگی هایی می شود که این خوردگی ها باعث از کار افتادن و آسیب دیدن سایر متعلقات و تجهیزات آسانسور می گردد. متخصصین و تکنسین های شرکت آسانسور و پله برقی تعادل با استفاده تعمیرکار آسانسور شهران مجرب اقدام به رفع خرابی آسانسور ساختمان در کمترین زمان ممکن با استفاده از بازدید اولیه رایگان می نماید.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران:

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آباد

عبارات تاکیدی:

تعمیر آسانسور شهران – سرویس آسانسور شهران – تعمیرات آسانسور در شهران – سرویس و نگهداری آسانسور در شهران – رفع خرابی آسانسور شهران – سرویسکار آسانسور در شهران – تعمیرکار آسانسور در شهران – هزینه خدمات آسانسور شهران – سرویس ماهیانه آسانسور در شهران – تعمیر و نگهداری آسانسور شهران – تعرفه نگهداری آسانسور شهران – تعرفه سرویس آسانسور در شهران

روی ما حساب کنید

منتظر تماس شما هستیم

  • مقالات مرتبط
guest
6 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)