تعمیر آسانسور شهرزیباسرویس آسانسور شهرزیبا تعمیرات آسانسور در شهرزیبا سرویس و نگهداری آسانسور در شهرزیبا – رفع خرابی آسانسور شهرزیبا – سرویسکار آسانسور در شهرزیبا – تعمیرکار آسانسور شهرزیبا – قیمت سرویس آسانسور شهرزیبا – سرویس ماهیانه آسانسور در شهرزیبا – تعمیر نگهداری آسانسور شهرزیبا- تعرفه نگهداری آسانسور شهرزیبا – تعرفه سرویس آسانسور در شهرزیبا

تعمیر آسانسور شهرزیبا

تعمیر آسانسور شهرزیبا
تعمیر آسانسور شهرزیبا

شهرزیبا یکی از محله های منطقه غرب تهران می باشد که از یک سمت به خیابان آیت الله کاشانی و از سمت دیگر به بزرگراه باکری و اتوبان ستاری متصل می گردد.

در قدیم باغ های توت بسیار زیادی در این منطقه به چشم می خورد که به دلیل ساختمان سازی های زیاد و بی رویه بافت قدیمی منطقه از بین رفته و باغستان ها جای خود را به ساختمان های کوچک و بزرگ داده اند.

از بوستان های معروف این منطقه می توان به بوستان جوانمردان اشاره نمود. و اینکه مراکز خرید بزرگ و مجتمع خرید تجاری در این منطقه به چشم نمی خورد و دارای فرهنگسرا ها و بازار بزرگ میوه و تره بار به تعداد زیاد می باشد.

آسانسور و پله برقی تعادل ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور شهرزیبا، تعمیر آسانسور شهرزیبا، تعمیرات آسانسور در شهرزیبا در منطقه شهرزیبا- سازمان برنامه- بلوار تعاون- میدان نور (علامه جعفری کنونی)- خیابان شربیانی…می باشد.

ریل آسانسور

سرویس آسانسور شهرزیبا
سرویس آسانسور شهرزیبا

آسانسور قطعه ای فلزی با مقطع T شکل  از جنس فولادST-37 می باشد. یکی از اجزای آسانسور است در هدایت آسانسور نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید وظیفه اصلی ریل آسانسور هدایت نمودن کابین آسانسور و همچنین کادر وزنه آسانسور در مسیری مستقیم داخل چاه آسانسور می باشد.

ریل آسانسور باعث جلوگیری از انحراف کابین آسانسور و کادر وزنه می گردد.  ریل به صورت عمودی به بدن چاه آسانسور سفت و محکم می گردد و به وسیله قطعات مخصوص بر روی یکدیگر سوار می گردند.

همانطور که گفته شد ریل آسانسور یکی از مهمترین قطعات آسانسور است که از نظر ایمنی و عملکرد کلیه آسانسور دارای اهمیت ویژه می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در نصب آن کل عملکرد آسانسور متاسفانه دچار مشکل می گردد.

تعمیرات آسانسور در شهرزیبا و تعمیر آسانسور شهرزیبا و همچنین تعمیر آسانسور شهرزیبا از جمله کلیه بررسی های مربوط به ریل آسانسور تخصص گروه آسانسور و پله برقی تعادل می باشد.

 دلایل استفاده از ریل آسانسور:

سرویس و نگهداری آسانسور در شهرزیبا
سرویس و نگهداری آسانسور در شهرزیبا

به حداقل رساندن حرکت افقی کابین

هدایت وزنه تعادل و کابین  در جهت حرکت عمودی آسانسور

توقف کابین در هنگام فعال شدن ترمز ایمنی یا همان پاراشوت

به حداقل رساندن ارتعاشات افقی

ایجاد مقاومت در برابر نیروهای خارج از مرکز که این نیروها باعث نوسانات کابین می گردند.

یکی دیگر از وظایف مهم ریل آسانسور نگه داشتن و توقف آسانسور در هنگام پاراشوت یا ترمز اضطراری آسانسور می باشد به همین دلیل است که ریل آسانسور باید از مقاومت کافی برخوردار باشدتا بتواند در زمان پاراشوت نیرو و توان متوقف نمودن آسانسور را داشته باشد.

مناسب ترین تور برای ریل آسانسور طول ۵ متر می باشد ولی در بعضی موارد مشاهده می شود که وزن ریل آسانسور بسیار سنگین است بنابراین از ریل های با طول سه متر در این موارد استفاده می گردد.

به طور معمول ضخامت ریل آسانسور متفاوت می باشد که از رایج ترین آنها می توان سایزT5.T9.T16.T125را نام برد.

 چگونه انتخاب ریل آسانسور مناسب:

تعمیرات آسانسور در شهرزیبا
تعمیرات آسانسور در شهرزیبا

ریل آسانسور به گونه‌ای باشد که تحت تاثیر نیروی وارده به آن از کمترین کمانش و پیچش برخوردار باشد و همچنین سطحی کاملا مسطح و صاف بر روی تیغه داشته باشد یکی دیگر از موارد بسیار مهم که می بایست به آن اشاره شود این است که ریل آسانسور متناسب با سرعت، ظرفیت و ارتفاع و ظرفیت آسانسور انتخاب شود.

تمامی بازرسی ها و انتخاب ریل مناسب برای آسانسور ساختمان خود را به تیم پشتیبانی و سرویسکار آسانسور در شهرزیبا – تعمیرکار آسانسور شهرزیبا بسپارید

 بنابراین موارد موثر در چگونگی انتخاب ریل مناسب برای کابین و وزنه تعادل در یک دستگاه آسانسور به شرح زیر می باشد

ظرفیت آسانسور

ارتفاع آسانسور

سرعت آسانسور

که لازم به ذکر است تمامی موارد فوق به هیچ وجه از هم جدا نبوده و برای انتخاب یک ریل آسانسور مناسب هر سه مورد بالا می بایست با هم مورد بررسی قرار گیرند.

–  برای آسانسور هایی که1تا7 نفر ظرفیت دارند بهتر است از ریل هایT5 برای وزنه تعادل و همچنین از ریل T9 برای کابین استفاده گردد. در ریل آسانسور ذکر شده ارتفاع چاه آسانسور کمتر از ۱۵ متر و همچنین ظرفیت آسانسور حداکثر برابر با ۴ نفر در نظر گرفته می شود و همچنین سرعت آسانسور حداکثر ۱ متر بر ثانیه می باشد.

– برای آسانسور های ۸ الی ۱۲ نفره  بهتر است که از ریل هایT9برای وزنه تعادل و همچنین از ریل های T16 برای کابین آسانسور استفاده شود. در این ریل ارتفاع چاه آسانسور می باید کمتر از ۳۰ متر و ظرفیت آسانسور بیشتر از ۷ نفر و همچنین سرعت آسانسور حداکثر ۱.۲ متر بر ثانیه می باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس و نگهداری آسانسور در مرزداران

–  برای آسانسور های بالای ۱۲ نفر بهتر است که از ریل های T127 برای کابین و همچنین از ریلهایT9 برای  وزنه تعادل استفاده گردد.

نحوه نصب ریل آسانسور

تعمیرکار آسانسور در شهرزیبا
تعمیرکار آسانسور در شهرزیبا

برای نصب درست ریل آسانسور در ابتدا می بایست چاه آسانسور شاقول گردد و همچنین اندازه مناسب آن با نقشه های طراحی و تعیین شده تطبیق داشته باشد.

چهار سوراخ برای اتصال به یکدیگر در ابتدا و انتهای هر ریل وجود دارد  ۲ ریل توسط یک صفحه و ۸ پیچ به یکدیگر متصل می گردند جوشکاری ریل ها به همدیگه یا براکت به سازه ساختمان به طور کلی ممنوع می باشد.

ریل های راهنما به نحوی باید به براکتها محکم شوند که اگر ساختمان احیاناً نشستن کرد فاصله ایجاد شده را بتوان جبران نمود.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه ریلها در محل اتصال به یکدیگر می‌بایست در یک راستا قرار گیرند.

زمانی که در محل نصب ریل بیش از یک میلیمتر خطا وجود داشته باشد باعث می شود که سرعت آسانسور کم و زیاد شود به این معنی که هر چقدر سرعت آسانسور بیشتر باشد دقت در نصب ریل آسانسور می بایست بیشتر شود.

نکته دیگر اینکه زمانی که پاراشوت فعال گردد فشار بسیار زیادی به ریلها وارد می شود که باعث می شود ریلها خم شود  بنابراین زمانی که ریل مناسبی انتخاب نشده باشد یا فاصله بین براکت ها مناسب نباشد پیچش در راستای افقی ایجاد می گردد.

در ادامه خاطر نشان می گردد توسط همکاری با شرکت آسانسور تعادل می توانید کلیه امور مربوط به آسانسور از نصب تا راه اندازی و پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور شهرزیبا را از ما بخواهید.

تیم سرویسکار آسانسور در شهرزیبا و همچنین تعمیرکار آسانسور شهرزیبا بهترین خدمات اصولی و فنی را با ایمنی و کیفیت به همشهریان گرامی ارائه می دهند.

تفاوت بین نورد سرد و گرم:

تعمیر آسانسور شهرزیبا
تعمیر آسانسور شهرزیبا

تفاوت بین ریل ها در تیغه ریل، عمر مفید و همچنین سختی آن می باشد.

تیغه ریل: ریل آسانسور نورد گرم درسراسر تیغه ای ریل رده های ماشین کاری به عمق حدود ۲ میلی متر وجود دارد. اما در ریل نورد سرد تیغ های ریل دارای ماشین کاری نمی باشد و همچنین یکنواخت می باشد و برجستگی های موجود بر روی آن دارای عمق کمتری نسبت به ریل نورد گرم می باشد.

عمرمفید: ریل های نورد سرد چون دارای سختی بالاتری نسبت به ریلهای نورد گرم می باشند بنابراین دارای عمر بیشتری نیز نسبت به ریلهای نورد گرم می باشند.

سختی:  سختی تیغه ریل‌های نورد گرم ۱۳۰ برینل میباشد در حالیکه سختی تیرهای نورد سرد حدود ۲۰۰ برینل است همچنین از لحاظ عملکرد و کارایی این دو با هم تفاوت خاصی ندارند فقط از پاراشوت کردن آسانسور آسیب بیشتری به ریل نورد گرم وارد می شود.

جهت مشخص کردن روش های ساخت ریل آسانسور به طور معمول از پسوندهای زیر استفاده می گردد:

سرویسکار آسانسور شهرزیبا
سرویسکار آسانسور شهرزیبا

– پسوند A: این ریل ها توسط روشهای کشف رد تولید می گردند

-پسوند B: سریال های مربوط به پسوند b با استفاده از روش ماشینکاری ساخته می شوند

-پسوند BE: این ریل ها توسط روش ماشینکاری با سرعت بالا تولید و ساخته می گردند.

انواع ریل های آسانسور چینی ترک و ایتالیا و انواع مختلف و متفاوت دیگر در بازار موجود می باشند شما می توانید با استفاده از از خدمات پشتیبانی شرکت آسانسور و پله برقی تعادل و با راهنمایی کارشناسان مجرب و آموزش دیده و تحصیلکرده این مجموعه پاسخ سوالات خود را در خصوص ریل آسانسور و همچنین تمامی خدمات مربوط به آسانسور از جمله سرویس و نگهداری آسانسور بازسازی و نوسازی آسانسور بیمه آسانسور استاندارد آسانسور ما بخواهید.

کلیه خدمات مربوط به آسانسور ساختمان اععم از تعمیر آسانسور شهرزیبا – سرویس آسانسور شهرزیبا – تعمیر آسانسور شهرزیبا – تعمیرات آسانسور در شهرزیبا و همچنین کلیه خدمات مربوط به بازسازی و نوسازی آسانسور بیمه آسانسوراخذ استاندارد آسانسور توسط همکاران مجرب گروه تعادل انجام می گردد.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران:

تعمیر آسانسور پونک تعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آباد

کلمات مرتبط:

تعمیر آسانسور شهرزیباسرویس آسانسور شهرزیبا تعمیرات آسانسور در شهرزیبا سرویس و نگهداری آسانسور در شهرزیبا – رفع خرابی آسانسور شهرزیبا – سرویسکار آسانسور شهرزیبا – تعمیرکار آسانسور شهرزیبا – قیمت سرویس آسانسور شهرزیبا – سرویس ماهیانه آسانسور در شهرزیبا – تعمیر نگهداری آسانسور شهرزیبا- تعرفه نگهداری آسانسور شهرزیبا – تعرفه سرویس آسانسور در شهرزیبا

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)