سرویس آسانسور دردشت

تعمیر آسانسور دردشت
تعمیر آسانسور دردشت

دردشت یکی از محله های قدیمی شرق تهران می باشد، تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور دردشت در این منطقه توسط تیم تعادل انجام می گردد.

تحول بسیار زیادی که در صنعت آسانسور در طی سال های اخیر در ایران و در اکثر نقاط دنیا پیش آمده است باعث شده است.

که توجه به آسانسور پیش از پیش اهمیت پیدا نماید با رشد صنعت ساختمان سازی استفاده از ساختمان های بلند مرتبه و آسان خراشها استفاده از آسانسور امن و سالم مهم می باشد.

آسانسور خوب می بایست همیشه در دسترس بوده و به راحتی در طبقات بدون ایجاد سر و صدا و تکان های غیرمتعارف جابجا گردد به همین دلیل استفاده از سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ماهانه اهمیت دارد.

با توجه به تمامی مزیت هایی که استفاده از آسانسور برای کاربران دارد این دستگاه می‌تواند خطرناک نیز باشد، دستگاه آسانسور اگر به صورت مرتب بازدید نگردد و تعمیر و نگهداری آسانسور به صورت ماهانه انجام نشود خطرات احتمالی تشدید پیدا می‌نماید.

پس از نصب و راه اندازی آسانسور استفاده از سرویسکار آسانسور دردشت مطمئن جهت بازدید و سرویس آسانسور اهمیت دارد.

سرویس و نگهداری آسانسور دردشت

سرویس آسانسور دردشت
سرویس آسانسور دردشت

آسانسور

در ارتباط بحث عیب یابی آسانسور باید گفت آسانسور دستگاه ای پیچیده و دارای متعلقات و تجهیزات بسیار زیاد است.

این تجهیزات با همدیگر و به صورت یکسان عمل می نمایند تا آسانسور درست حرکت کند اگر یکی از این متعلقات دچار آسیب گردد مسلماً سایر قطعات نیز درگیر خواهند شد.

سن ساختمان، میزان استفاده از ظرفیت آسانسور بر خرابی های آسانسور می تواند تاثیرگذار باشد. برای نصب آسانسور ها لازم است ظرفیت ها و مجوزهای کاری مورد نظر بررسی و تایید گردد.

تعمیر آسانسور دردشت

دلایل خرابی دستگاه آسانسور

قطعی برق

نوسانات برق

سایش کابل های آسانسور

سر و صداهای غیر متعارف و زیاد

خرابی های یاتاقان آسانسور

باز نشدن درب آسانسور

تکان ها و لرزش های شدید کابین

توقف ناگهانی آسانسور

عدم توقف در یک طبقه

روشن نشدن موتور و عدم حرکت کابین و …

تعمیرات آسانسور دردشت

سرویس آسانسور شرق تهران
سرویس آسانسور شرق تهران

رایج ترین مشکلات آسانسور

از آنجایی که آسانسور یکی از بخش های پر استفاده در هر کدام از ساختمانها اعم از اداری تجاری و مسکونی می باشد و هر روز افراد زیادی برای جابجایی در طبقات از آسانسور استفاده می نمایند، این طبیعی است که استفاده زیاد از آن می تواند موجب استهلاک قطعات و عملکرد نادرست آسانسور گردد.

بنابراین بازدیدهای دوره‌ای آسانسور و سرویس آسانسور اهمیت پیدا می‌کند.

نادیده گرفتن این موضوع باعث خسارت‌های مالی سنگین خواهد شد نه تنها خسارت بلکه جان افراد را نیز می تواند به خطر بیندازد.

توقف های ناگهانی آسانسور یکی از مشکلات رایج آن می باشد.

این توقف ها می تواند به دلیل خطا های الکتریکی رخ دهد البته که برطرف کردن آن دشوار نیست ولی عیب یابی درست می بایست توسط تعمیرکار آسانسور دردشت انجام گردد.

افزایش زمان انتظار و روشن نشدن موتور نیز می تواند یکی از دلایل ایجاد خرابی های آسانسور باشد از کار افتادن سیستم تهویه و بسیاری دیگر از موارد مشابه رایج ترین مشکلاتی است که می‌تواند برای بالابرها و آسانسور به وجود آید.

تعمیر و نگهداری آسانسور دردشت

مهمترین دلایل خرابی آسانسور

یکی از پررنگ ترین و مهم ترین مشکلات مربوط می‌شود به عدم سرویس و نگهداری آسانسور، همان طور که اشاره شد آسانسورها به خاطر استفاده و گذر زمان استهلاک پیدا می نمایند.

میخوایی بیشتر بدونی؟  تعمیر آسانسور در الهیه

بنابراین باید به صورت مرتب تعمیر و سرویس گردند برخی اوقات پیش می آید که با یک بررسی ساده و یک تعویض قطعه بسیار کوچک و کم هزینه از خرابی های بزرگتر و پرهزینه جلوگیری می شود.

ناگفته نماند استفاده نادرست ساکنین و کاربران از آسانسور نیز باعث خرابی آن می‌شود.

رفخ خرابی آسانسور دردشت

برق اضطراری آسانسور
برق اضطراری آسانسور

نشانه های خرابی آسانسور

آسانسور همیشه از کار می‌افتد و در دسترس نیست

صداهای غیر عادی از آسانسور شنیده خواهد شد

آسانسور با درب باز حرکت می کند

قعطی مدار برق آسانسور

افزایش دمای آسانسور

نهایت باید بدانیم که می بایست علائم‌خرابی ها را جدی بگیریم به طور مرتب تکنسین ها و تعمیرکار آسانسور دردشت ماهر و مجرب باید آسانسور ساختمان را مورد بازدید و بازبینی ماهیانه قرار دهد و از عملکرد درست کلیه قطعات و متعلقات اطمینان حاصل گردد.

تعمیر آسانسور

مزایای سرویس آسانسور

افزایش ایمنی و حفظ جان کاربران

کم شدن هزینه ها

ایجاد آسایش آرامش کاربران و ساکنین

افزایش کارایی آسانسور

استاندارد سازی آسانسور

افزایش طول عمر دستگاه آسانسور

تیم گروه آسانسور تعادل با استفاده از متخصصین و کارشناسان مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور دردشت با استفاده از تیم معتبر و با اولین تماس در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر شده و پاسخگوی نیاز مشتریان محترم و رفع مشکلات احتمالی آسانسور خواهد بود.

سرویسکار آسانسور دردشت

سرویس آسانسور شرق تهران
سرویس آسانسور شرق تهران

بیمه آسانسور

بیمه آسانسور یکی از خدمات بسیار مهمی است که می بایست در نظر گرفته شود مدیران ساختمان می‌بایست آسانسور ساختمان را بیمه نمایند

 برای این موضوع باید با یک شرکت آسانسور معتبر در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور قرارداد بسته تا بتواند دستگاه آسانسور ساختمان را بیمه نمایند داشتن  قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور برای شرکت‌های بیمه اهمیت دارد.

با وجود این قرارداد می توانید آسانسور ساختمان را بیمه نمایید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

گروه آسانسور تعادل

گروه آسانسور و پله برقی تعادل کلیه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی آسانسور و تعمیر آسانسور را به بهترین نحو انجام داده و با استفاده از بازدید رایگان اولین بازدید از آسانسور ساختمان شما را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

همشهریان محترم می توانند با خیالی آسوده از کلیه این خدمات استفاده نموده آسانسور ساختمان را استاندارد سازی نمایند.

رعایت حقوق مشتری و تکیه به اصل مشتری مداری از اصول مهم و بنیادی تیم تعادل می باشد رضایتمندی مشتری برای گروه تعادل اهمیت بسزایی دارد مشترکین این مشتریان وفادار ما هستند و گواه صحت این امر می باشند.

خدمات مربوط به آسانسور گروه آسانسور تعادل در تمامی نقاط تهران انجام می گردد از جمله سرویس آسانسور نارمک، سرویس آسانسور پیروزی، سرویس آسانسور میدان آرژانتین و …

هدف گروه تعادل جلب رضایت همشهریان محترم می باشد می توانید با شماره تماس های مندرج در سایت ارتباط گرفته و از کارشناسان مجموعه مشاوره بگیرید.

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] سرویس آسانسور دردشت […]

trackback

[…] سرویس آسانسور دردشت […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)