بازسازی آسانسور – نوسازی آسانسور

بازسازی آسانسور – نوسازی آسانسور چیست؟

بازسازی و نوسازی آسانسور دلایل مختلفی دارد به تفضیل در ادامه بررسی می کنیم.

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور
بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور

همه چیز درباره بازسازی آسانسور

امروزه در ساختمان های بیشتر از 3 طبقه نیاز به نصب آسانسور می باشد. از آنجایی که آسانسور به نوعی یک وسیله نقلیه عمومی است این امر اهمیت نوسازی و بازسازی آسانسور  های قدیمی را جهت افزایش ایمنی، کارایی و زیبایی آن را افزایش می دهد زمانی که یک وسیله نقلیه به تعداد دفعات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.بحث ایمنی و کارکرد درست و بی خطر آن نیز  اهمیت بسزایی پیدا می کند.

در ساختمان های اداری، تجاری و مجتمع های مسکونی بزرگ و بلند مرتبه بحث سرویس و نگهداری آسانسور و همچنین در صورت نیاز بازسازی آسانسور مطرح می شود.

هر وسیله و دستگاهی یک عمر مفید دارد تمامی اجزاء و قطعات آسانسور دارای عمر مفید می باشند بنابراین نمی توان انتظار داشت که آسانسور بدون سرویس و نگهداری و بررسی و بازرسی های ادواری و ماهانه به بهترین نحو کار کند و عملکرد مناسبی داشته باشد.

بنابراین اگر طبق این روال پیش برود متاسفانه آسانسور کارایی و عملکرد مناسبی نخواهد داشت باید توجه داشته باشید که با سرویس و نگهداری آسانسور توسط یک تیم مجرب و آموزش دیده می توانید عمر مفید دستگاه آسانسور ساختمان را بالا ببرید

با افزایش ایمنی و استاندارد سازی آسانسور خطرات جانی احتمالی کاهش و از تحمیل هزینه های سرسام آور جلوگیری خواهد شد.

توجه:

توجه به نکات بازسازی آسانسور
توجه به نکات بازسازی آسانسور

 

در صورتی که آسانسور ساختمان شما اعم از اداری، تجاری و  مسکونی مدام خراب می شود و ساکنین ساختمان را خسته و شاکی کرده است راهکار، عقد قرارداد با یک شرکت معتبر فعال در حوزه ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور می باشد.توجه نمایید شرکت های معتبر از  سرویسکاران متخصص استفاده می کنند.

تجربه و تعهد این نیرو ها منجر به بازدید دقیق و نهایتا تعویض بجا و به موقع قطعات معیوب می شود این امر موجب کاهش میزان خرابی خواهد شد.ضمنا تعهد کاری باعث می شود، در کمترین زمان ممکن جهت رفع خرابی مراجعه خواهند کرد.

توجه داشته باشید، بازسازی آسانسور و بررسی تمامی قطعات و تجهیزات آسانسور عمر دوباره ای به آسانسور ساختمان شما خواهد بخشید.

امنیت و آسایش کاربران آسانسور را تضمین کنیم

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور
بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور

 

میدانیم دستگاه آسانسور مستقیما با جان مردم در ارتباط است. آسانسور می بایست ایمن و کارا باشد. در برخی از آسانسور هایی که خیلی قدیمی نیستند و به آن توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور  و یک سرویسکار ماهر رسیدگی شده است، می توان با استفاده از نوسازی آسانسور  ظاهر و کارایی آسانسور را حفظ نمود.

اما در آسانسورهای بسیار قدیمی  یا حتی جدیدی که مدیران ساختمان در آن توجهی به سرویس و نگهداری آسانسور ندارند، این امر سبب استهلاک قطعات و از بین رفتن ظاهر  آسانسور خواهد شد، لازم به ذکر است در این موارد جهت جبران صدمات و خسارات وارده به آسانسور می توان از نوسازی و بازسازی آسانسور استفاده نمود.

هزینه های تحمیلی خرابی آسانسور

هزینه های تحمیلی آسانسور های فرسوده
هزینه های تحمیلی آسانسور های فرسوده

 

همانطور که می دانیم استفاده و به کارگیری از سرویسکاران متفرقه برای پرداخت هزینه کمتر و کاهش هزینه ها کاملا اشتباه است.اما همچنان شاهدیم متاسفانه برخی از مدیران ساختمان ها اقدام به سپردن سرویس آسانسور خود (دراصل سپردن جان و مال ساکنین و همشهریان) به سرویس کاران متفرقه و غیر مجاز می نمایند.

توجه داشته باشید در صورت بروز حادثه سرویسکار غیر مجاز دیگر در دسترس نخواهد بود و جبران کلیه خسارت بر عهده مدیر یا مدیران ساختمان خواهد بود.

باید در نظر داشته باشید زمانی که قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور وجود ندارد هیچ تعهدی برای سرویسکار جهت انجام  امور مربوط به سرویس و تعمیر آسانسور وجود نخواهد داشت و هیج مسئولیتی متوجه سرویسکار نخواهد بود. بنابراین با هدف  کاهش هزینه و با دید 100% اشتباه جان و مال ساکنین را در خطر نیاندازیم.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور در محمودیه تهران

مدیریت هزینه و زمان

مدیریت هزینه های بازسازی
مدیریت هزینه های بازسازی

 

بازسازی آسانسور و همچنین نوسازی آسانسور باعث مدیریت زمان و هزینه می شود. آسانسور شما کمتر خراب شده و کاربر دیگر در آسانسور گیر نخواهد کرد.در نتیجه نیازی نیست مدام برای رفع خرابی با شرکت آسانسور و تعمیرکار آسانسور خود تماس بگیرید.

فرسودگی های زیاد و ظاهر بد آسانسور احساس نا امنی و ترس را برای کاربران ببیشتر می کند و با نوسازی و بازسازی آسانسور می توانید این عدم اطمینان  و اعتماد را از بین ببرید.

در عین حال با نوسازی و بازسازی آسانسور شما اعتبار تازه ای به ساختمان خود می بخشید زیرا نه تنها ظاهر آسانسور شما موجه می شود بلکه خرابی و از کارافتادگی های پی در پی و زیاد آسانسور شما نیز کم می شود سرو صداهای ناشی از عملکرد نادرست آسانسور کم شده و آسایش و آرامش کاربران و ساکنین فراهم می شود.

چگونه متوجه شویم آسانسور به تعمیر و بازسازی احتیاج دارد؟

  1. آسانسور دیر شروع به حرکت کرده و متوقف می شود و در هنگام حرکت صدای زیادی ایجاد می کند.
  2. آسانسور بی دلیل خاموش می شود.
  3. سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ماهانه و ادواری انجام نمی شود.
  4. مدام در حال تماس با سرویس کار آسانسور جهت رفع خرابی آسانسور می باشید.

مزایای نوسازی و بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور
بازسازی آسانسور

 

1- نوسازی و بازسازی آسانسور باعث استفاده ایمن تر و راحت تر از آسانسور می گردد.

2- در راستای تعمیر آسانسور و بازسازی آسانسور قطعات فرسوده و غیر ایمن جای خود را به قطعات و تجهیزات جدید و استاندارد می دهند.

3- بازسازی آسانسور موجب افزایش کارایی و بهره وری آسانسور و همچنین افزایش طول عمر مفید آن می شود.

4- در جریان نوسازی آسانسور با تجهیزات مدرن و جدید جهت استفاده راحت تر از آسانسور آشنا می شوید، مانند سیستم برق اضطراری، نصب تلفن برای برقراری تماس اضطراری و … به این ترتیب آسانسور ساختمان را تجهیز می کنید.

5- بازسازی آسانسور موجب افزایش اعتبار ساختمان

6. کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری آسانسور

7. استفاده و به کارگیری طراحی های جدید جهت زیباسازی آسانسور ساختمان

سخنی با شما

سخنی با شما
سخنی با شما

 

نهایتا بازسازی و نوسازی آسانسور باعث کاهش مصرف انرژی می گردد و در جریان استفاده از آن برق کمتری مصرف می شود.بدانید استفاده از موتورهای کم مصرف با تولید حرارت کم در آسانسور برق کمتری مصرف می شود.

در راستای نوسازی و بازسازی آسانسور باید به این نکته توجه داشته باشید که از افراد متخصص و حرفه ای استفاده نمایید تا در کمترین زمان  و با استفاده از حداقل هزینه ها به شما در امر تجهیز آسانسور ساختمان کمک نمایند.

زیرا متریال و مصالح انتخابی در تجهیز آسانسور بسیار مهم می باشد افراد متخصص می توانند با در نظرگرفتن استانداردهای لازم با توجه به نوع کاربری، آسانسور شما را به بهترین نحو نوسازی و بازسازی نمایند.

در مجموع توسط نوسازی و بازسازی آسانسور گروه آسانسور و پله برقی تعادل می توانید بدون نیاز به تغییرات بسیار وسیع آسانسور ساختمان را با بروزترین و کارآمدترین تجهیزات و قطعات تجهیز کنید و آسایش، آرامش و امنیت را برای خود و کاربران و ساکنین به ارمغان بیاورید.

مجموعه تعادل با استفاده از تعمیرکاران تحصیل کرده با مدرک تحصیلی مرتبط و طی کردن دوره های آموزشی بهترین گزینه برای تامین و تضمین رفاه و امنیت شما در زمان استفاده از آسانسور می باشد.

هدف ما جلب رضایت شماست.

سرویس آسانسور
سرویس آسانسور

روی ما حساب کنید. . .

۰۲۱۴۷۶۲۷۲۸۲

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] بازسازی آسانسور – نوسازی آسانسور […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)