تعمیر آسانسور بلوار فردوس

تعمیر آسانسور بلوار فردوس – سرویس آسانسور بلوار فردوس- تعمیرات آسانسور در بلوار فردوس – رفع خرابی آسانسور بلوار فردوس – سرویسکار آسانسور در بلوار فردوس – تعمیرکار آسانسور در بلوار فردوس – هزینه خدمات آسانسور بلوار فردوس- سرویس ماهیانه آسانسور در بلوار فردوس – تعمیر و نگهداری آسانسور بلوار فردوس – تعرفه نگهداری آسانسور بلوار فردوس – تعرفه سرویس آسانسور در بلوار فردوس – مبلغ سرویس آسانسور بلوار فردوس- هزینه سرویس آسانسور بلوار فردوس  – هزینه تعمیرات آسانسور بلوار فردوس – تعمیر و سرویس آسانسور بلوار فردوس – خدمات سرویس آسانسور در بلوار فردوس – خدمات تعمیر آسانسور در بلوار فردوس – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در بلوار فردوس – شرکت تعمیر آسانسور در بلوار فردوس – شرکت سرویس آسانسور در بلوار فردوس

بلوار فردوس

تعمیر آسانسور بلوار فردوس
تعمیر آسانسور بلوار فردوس

 

بلوار فردوس یکی از محله های غرب تهران می باشد، دسترسی بلوار فردوس از شرق به غرب بزرگراه شهید ستاری از سمت غرب بزرگراه جناح و از سمت شمال به بلوار آیت الله کاشانی می باشد و از سمت جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و همچنین اتوبان تهران کرج متصل و محدود می‌گردد.

خدمات تعمیر آسانسور بلوار فردوس توسط گروه تعادل در منطقه همراه بازدید رایگان انجام می پذیرد.

سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان

"شرکت

آسانسور یک دستگاه بسیار مهم در جابجایی افراد و اجسام در طبقات به صورت عمودی می باشد آسانسور شامل متعلقات تجهیزات بسیار زیاد پیچیده و تاثیرگذاری می باشد که می بایست به صورت مرتب و ادواری بررسی و بازرسی گردد.

از آنجایی که هیچ چیزی مادام‌العمر دوام ندارد حتی دستگاه آسانسور ساختمان شما، از این رو فرسودگی ها ناشی از استفاده نادرست و عدم سرویس به صورت ماهانه می تواند خطرات و آسیب های جبران ناپذیری را از لحاظ مالی و همچنین از لحاظ جانی  دنبال داشته باشد.

به طور معمول متوسط طول عمر آسانسور ها حدود ۲۰ تا ۲۵ سال می باشد که در صورت عدم رسیدگی  به صورت مرتب و به کارگیری سرویسکار آسانسور بلوار فردوس ناوارد مطمئناً  از طول عمر آن کاسته خواهد شد.

اهمیت سرویس آسانسور

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در بلوار فردوس
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در بلوار فردوس

 

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه آسانسور ساختمان در بهترین شرایط خودش قرار دارد برنامه ریزی بسیار منظم و بسیار دقیق و مرتب برای سرویس و نگهداری آسانسور و همچنین تعمیرات آسانسور بلوار فردوس به صورت مرتب می باشد.

بنابراین با استفاده از سرویس آسانسور می توان به استانداردسازی آسانسور ساختمان کمک شایانی نمود.

نکته مهم

تشخیص عیب کارکرد آسانسور بدون شک نمی تواند کار آسانی باشد بنابراین این امر نیاز به سرویس آسانسور بلوار فردوس و تعمیرکار آسانسور در بلوار فردوس مجرب آموزش‌ دیده و متخصص دارد یک سرویسکار آسانسور در بلوار فردوس می تواند با سرعت با هزینه کم عیب آسانسور ساختمان را مشخص نموده و اقدام به تعمیرات آسانسور نماید.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل با استفاده از متخصصین آموزش دیده و کارشناسان مجرب اقدام به نصب و راه اندازی اولیه آسانسور، اورهال آسانسور و همچنین اخذ گواهی استاندارد آسانسور برای همشهریان محترم غرب تهران می نماید.

کافی است همشهریان محترم ساکن در غرب تهران با شماره تماس های شرکت ارتباط گرفته و از نحوه محاسبه هزینه های خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و همچنین کیفیت اجرا و مراحل تعمیر آسانسور بلوار فردوس اطلاع حاصل نمایند.

نقش مدیران ساختمان

"خدمات

 

در بیشتر مواقع پس از خرابی های مکرر مدیران ساختمان اقدام به تماس با شرکت های آسانسور نموده و درخواست سرویسکار و اقدام به تعمیرات آسانسور بلوار فردوس می‌نمایند.

در صورتی که این امر آسیب های جدی را برای کاربران و همچنین دستگاه آسانسور ساختمان به همراه دارد اگر ایمنی آسانسور ساختمان شما برای شما اهمیت دارد و همچنین آسایش و امنیت ساکنین و کاربران آسانسور دارای اهمیت می باشد می بایست ممیزی های منظم را انجام داده و به این ترتیب می‌توانید از خرابی های مکرر جلوگیری نمایید.

سرویسکار آسانسور متعهد

 

سرویسکار آسانسور بلوار فردوس در شرکت تعادل با توجه به تخصصی که دارد اقدام به بازرسی و بررسی آسانسور ساختمان همشهریان محترم به صورت دوره ای و ماهانه می نماید با وجود یک سرویسکار مجرب و آموزش دیده تمامی متعلقات و تجهیزات مربوط به آسانسور از داخل کابین، سقف کابین و چاهک آسانسور گرفته تا سایر متعلقات بررسی و چک می گردد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  ترمز اضطراری آسانسور

همچنین سرویس کار متعهد و مجرب به بررسی موارد زیر می پردازد:

نظافت کامل کابین و چاهک آسانسور

عیب یابی و تعویض قطعات در صورت لزوم

انجام تنظیمات جزئی و کلی

روغن کاری و روانکاری قطعات متحرک و…

سرویسکار آسانسور مجرب به بررسی درب ها و درست باز و بسته شدن درب ها، صداگیری و همچنین توجه به نظافت ظاهری آسانسور می پردازد تا مطمئن شود آسانسور ساختمان در بهترین شرایط خود قرار دارد.

در مجموعه تعادل کلیه موارد فوق توسط تعمیرکار آسانسور در بلوار فردوس بررسی و عملیاتی می گردد.

کارایی و اثربخشی بیشتر

تعمیرات آسانسور بلوار فردوس
تعمیرات آسانسور بلوار فردوس

 

آسانسور ناکارآمد همیشه خراب و پر سر و صدا علاوه بر این که انرژی و پول زیادی را به هدر می دهد امنیت، آسایش و آرامش ساکنین و کاربران را مختل می نماید بنابراین در برخی از موارد بعضی آسانسور ها نیاز به بازسازی، نوسازی و تزیینات مجدد دارند.

بنابراین در صورت عدم توجه به خدمات تعمیر آسانسور در بلوار فردوس و عدم توجه به این امر حتی ساختمان نوساز شما نیز متحمل بازسازی و نوسازی آسانسور زودهنگام می گردد.

انتخاب یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات مربوط به آسانسور و بهره گیری از سرویسکار آسانسور  با تجربه و ماهر می تواند امنیت و آسایش و آرامش شما را فراهم نماید.

نکات مهم در زمان سرویس آسانسور

مدل آسانسور، موقعیت مکانی مدل آسانسور و نوع کاربری آسانسور شما و شرکتی که آن را نصب کرده است می تواند راهنمایی های لازم را به شما ارائه نماید برخی از آسانسورها تجهیزات و متعلقات و قطعات آنها به سرویس و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

نکته مهم و قابل ذکر اینکه در صورت عدم وجود قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور شرکت های بیمه اقدام به بیمه آسانسور ساختمان شما نمی نمایند بنابراین وجود یک قرارداد معتبر درخصوص سرویس آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

دلایل ایجاد عیب، نقص و عملکرد نادرست در آسانسور ها

تعمیرکار آسانسور بلوار فردوس
تعمیرکار آسانسور بلوار فردوس

 

جهت کارکرد مناسب و به روز  یک دستگاه آسانسور  رعایت موارد زیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

میزان سرعت آسانسور

مقدار ارتفاع

میزان ولتاژ برق

مکان قرارگیری آسانسور

تعیین ظرفیت آسانسور به ازای هر نفر و …

بررسی موارد فوق توسط شرکت آسانسور تعادل انجام می گیرد.

عوامل تاثیر گذار بر عملکرد نادرست آسانسور

سرویسکار آسانسور بلوار فردوس
سرویسکار آسانسور بلوار فردوس

 

استفاده بیش از حد از ظرفیت تعیین شده

قطع ناگهانی برق

حمل و نقل وسایل سنگین بیش از ظرفیت آسانسور

اعمال فشار و یا ضربه به درب های آسانسور

عدم سرویس به صورت مرتب دوره ای و ماهانه

فرسوده شدن تجهیزات و متعلقات مربوط به آسانسور

کیفیت بد اجناس و تجهیزات به کار رفته

تغییرات ناگهانی ولتاژ برق آسانسور و…

کلام آخر

"<yoastmark

خاطرنشان می گردد شرکت آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به ساختمان را از نصب و راه اندازی تا پشتیبانی و خدمات را برای همشهریان محترم ساکن در غرب تهران محله بلوار فردوس تمام و کمال با هدف رضایت مشتری انجام خواهد داد.

نکات کلیدی:

تعمیر آسانسور بلوار فردوس -سرویس آسانسور بلوار فردوس –  تعمیرات آسانسور در بلوار فردوس – رفع خرابی آسانسور بلوار فردوس – سرویسکار آسانسور در بلوار فردوس – تعمیرکار آسانسور در بلوار فردوس – هزینه خدمات آسانسور بلوار فردوس- سرویس ماهیانه آسانسور در بلوار فردوس – تعمیر و نگهداری آسانسور بلوار فردوس – تعرفه نگهداری آسانسور بلوار فردوس – تعرفه سرویس آسانسور در بلوار فردوس – مبلغ سرویس آسانسور بلوار فردوس- هزینه سرویس آسانسور بلوار فردوس – هزینه تعمیرات آسانسور در بلوار فردوس – هزینه تعمیرات آسانسور بلوار فردوس – تعمیر و سرویس آسانسور بلوار فردوس – خدمات سرویس آسانسور در بلوار فردوس – خدمات تعمیر آسانسور در بلوار فردوس – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در بلوار فردوس – شرکت تعمیر آسانسور در بلوار فردوس – شرکت سرویس آسانسور در بلوار فردوس

روی ما حساب کنید

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشا

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)