تعمیرکار آسانسور در الهیه – سرویسکار آسانسور در الهیه – رفع خرابی آسانسور الهیه – هزینه خدمات آسانسور الهیه – سرویس ماهیانه آسانسور در الهیه – تعمیر و نگهداری آسانسور الهیه – تعرفه سرویس آسانسور در الهیه – مبلغ سرویس آسانسور الهیه – هزینه سرویس آسانسور الهیه – هزینه تعمیرات آسانسور الهیه – تعمیر و سرویس آسانسور الهیه – خدمات تعمیر آسانسور در الهیه – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در الهیه – شرکت تعمیر آسانسور در الهیه – هزینه سرویس آسانسور در الهیه – بازسازی آسانسور در الهیه – نوسازی آسانسور در الهیه – سرویس آسانسور در محدوده الهیه- تعمیرات آسانسور در محدوده الهیه – تعمیر آسانسور در منطقه الهیه – سرویس آسانسور در منطقه الهیه – قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در الهیه – بازدید اولیه رایگان آسانسور در الهیه – کارشناسی و بازدید اولیه رایگان آسانسور در الهیه

الهیه

تعمیر آسانسور در الهیه
تعمیر آسانسور در الهیه

الهیه یکی از محله های شمال شهر تهران می باشد که از سمت شمال تا تجریش و سمت غرب خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس ادامه دارد، از سمت جنوب تا پل صدر تا خیابان شریعتی ادامه پیدا می نماید. شهرداری این منطقه شهرداری منطقه ۱ است. ساختمان های دیپلماتیک بسیار زیادی که محل اقامت اتباع خارجی می باشند در این منطقه وجود دارد محله الهیه یکی از محله های مرفه نشین تهران می باشد.

کلیه امور مربوط به تعمیرات آسانسور در الهیه با بازدید اولیه رایگان توسط سرویسکار آسانسور در الهیه آموزش دیده و متعهد انجام می گردد.

تعمیر آسانسور در الهیه

آسانسور

خدمات تعمیر آسانسور در الهیه
خدمات تعمیر آسانسور در الهیه

آسانسور یکی از مدرنترین تجهیزات می باشد که امروزه در بسیاری از ساختمانها برای سهولت در جابجایی و رفت و آمد استفاده می‌گردد. آسانسور وظیفه جابجایی اجسام و افراد را در طبقات به صورت عمودی بر عهده دارد.

در این مقاله می‌خواهیم درباره تابلو فرمان آسانسور که یکی از مهمترین قسمت های موتورخانه ساختمان ها می باشد سخن بگوییم.

در میان تمامی قطعات آسانسور تابلو فرمان به عبارتی قلب آسانسور می باشد به این دلیل که آسانسور با استفاده از قطعات و تجهیزاتی که در سیستم تابلو فرمان نصب می گردد به حرکت در می آید به این ترتیب که دستورهای لازم از طریق مدار فرمان موتور آسانسور ارسال می گردد و عملکرد موتور و در نهایت مجموعه آسانسور وابسته به این دستورات تابلو فرمان می باشد.

تعمیرات آسانسور در الهیه

انواع تابلو فرمان:

تابلو فرمان دو سرعته

تابلو فرمان درایو دار

سرویس آسانسور در الهیه

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در الهیه
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در الهیه

تابلو فرمان دو سرعته

آسانسور هایی که با فرمان دو سرعته کار می کنند موتورهای استفاده می گردد که دارای دو سیم پیچ می باشد بنابراین می توانند حرکت در دو سرعت مختلف را انجام دهند به این صورت که هنگام حرکت از حالت سکون می ایستد و موتور با دور سریعتر و تند حرکت کرده و در مدت زمان کوتاه به سرعت مورد نظر که به طور معمول این سرعت یک متر بر ثانیه می باشد.

در زمان نزدیک شدن به سطح طبقه مورد نظر تغییر دور موتور در اینجا به صورت یکباره انجام می گردد و باعث می شود سرعت آسانسور کاهش یابد و در مرحله بعدی سرعت به صفر خواهد رسید.

قابل ذکر است که با تغییر سرعت ناگهانی موتور آسانسور کابین شروع به حرکت و همچنین توقف می نماید.

این جابجایی های ناگهانی باعث می شود که این حالت مطلوب نباشد بنابراین باید سعی کرد تا از این مشکل جلوگیری گردد، در این روش موتور آسانسور به صورت مستقیم راه اندازی می گردد قابل ذکر است مصرف برق آسانسور در این روش افزایش یافته که باعث کاهش عمر موتور نیز می گردد.

سرویس و نگهداری آسانسور در الهیه

"شرکت

تابلو فرمان درایو دار

در این حالت با تغییر سطح ولتاژ و همچنین فرکانس شرایط بسیار مطلوب برای راه اندازی موتور فراهم می گرددو

که قابلیت تغییر سرعت و همچنین گشتاور در موتور آسانسور ایجاد میشود در این نوع تابلو فرمان با استفاده از یک دستگاه کنترل دور موتور یا همان اینورتر شرایط مطلوب راه اندازی را می توان ایجاد کرد و از این طریق موتور آسانسور به صورت نرم و آرام راه اندازی گردد.

در این نوع درایو ها با تنظیم ولتاژ و فرکانس این امکان برقرار می شود که موتور به صورت یکباره از سرعت صفر خود به سرعت نامی انتقال پیدا نکند.

و همچنین با دور آهسته شروع به حرکت کرده و به صورت تدریجی ولتاژ افزایش یافته و به سرعت نامی برسد. در این حالت تکان های اضافی ناگهانی برای کابین وجود نخواهد داشت.

خدمات سرویس آسانسور در الهیه

بررسی تابلو دو سرعت و تابلو درایو دار

در تابلو هایی که به دلیل توقف و حرکت‌های ناگهانی موتور آسانسور سرو صدای اضافی و ضربه های ناگهانی به کابین اعمال می گردد شرایط بسیار بدی را برای کاربر ایجاد می نماید.

میخوایی بیشتر بدونی؟  نجات اضطراری آسانسور

و همچنین ضربات ناگهانی و تنش های مکانیکی طول عمر موتور را را کم می کند، در این آسانسورها به دلیل تغییر سرعت موتور و همچنین به دلیل باز و بسته شدن کنتاکتورها سر و صدا و آلودگی های صوتی بسیار زیادی ایجاد می‌شود که اگر از تابلوهای درایودار استفاده گردد تغییر دور به صورت پله‌ای دیگر وجود ندارد و اینامر باعث می شود تا صداهای ناشی از کارکرد موتور کم شود.

خدمات تعمیر آسانسور در الهیه

"<yoastmark

موتور

موتور استفاده شده در این دو سیستم با هم متفاوت هستند در سیستم دو سرعت برای ایجاد دو سرعت، که این دو سرعت با هم متفاوت و مختلف هستند از موتور دو سیم پیچ استفاده می گردد.

اما در سیستم های VVVF از موتورهای با همین نام استفاده می گردد که دارای یک سیم پیچ می باشد در نتیجه یک سرعت نامی دارند که جهت تشخیص موقعیت آسانسور این موتورها دارای شفت اینکودر می باشند.

خدمات تعمیر آسانسور در الهیه

تعمیرکار آسانسور در الهیه
تعمیرکار آسانسور در الهیه

هزینه های مربوط به تابلو فرمان آسانسور

در ارتباط با هزینه های مربوطه باید گفت که سیستم VVVF با عنایت به این که دارای دستگاه اینورتر و همچنین قابلیت هایی برای کاربران می باشد، هزینه نسبتاً بالاتری نسبت به سیستم دو سرعته دارد.

اما این نکته را باید در نظر گرفت که سیستم تی ری وی اف به بهینه‌سازی انرژی توجه زیادی دارد بنابراین صرفه جویی در مصرف انرژی را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد.

همشهریان محترم در کلانشهر تهران به خصوص منطقه الهیه می توانند کلیه مراحل مربوط به نصب و راه اندازی در الهیه و همچنین سرویس و نگهداری آسانسور الهیه را با استفاده از کارشناسان مجرب و متعهد، به مجموعه آسانسور و پله برقی تعادل بسپارند.

شرکت سرویس و نگهداری آسانسور در الهیه

تعمیرکار آسانسور در الهیه
تعمیرکار آسانسور در الهیه

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

باید توجه داشته باشید که تمامی آسانسورها اعم از اداری، تجاری و مسکونی پس از نصب احتیاج به سرویس و نگهداری به صورت ماهانه و ادواری دارند.

مدیران ساختمان ها باید به این نکته توجه داشته باشند که نمی توانند و منطقی نیست… تنها در زمان بروز و ایجاد هرگونه اشکال و ایراد اقدام به تماس با شرکت های آسانسور نموده و درخواست سرویسکار آسانسور در الهیه نمایند، آن هم اگر خوش بین باشیم تا با یک شرکت معتبر تماس حاصل شود.

این امر از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که با بررسی مرتب کلیه قطعات، متعلقات و تجهیزات توسط یک تعمیرکار آسانسور در الهیه مجرب و ماهر طول عمر دستگاه افزایش یافته و از بروز خسارات مالی و جانی احتمالی جلوگیری شود.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در الهیه

سخن آخر

تعمیرات آسانسور در الهیه
تعمیرات آسانسور در الهیه

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی آسانسور و اخذ گواهی استاندارد آسانسور، نوسازی و بازسازی آسانسور، و کلیه خدمات مربوط به بیمه آسانسور را برای همشهریان محترم در شمال تهران به بهترین نحو توسط کارشناسان مجرب مجموعه انجام خواهد داد، لازم به ذکر است بازدید اولیه و کارشناسی آسانسور ساختمان شما همشهری گرامی به صورت رایگان انجام می گردد.

سرویس آسانسور

تعمیرکار آسانسور در الهیه – سرویسکار آسانسور در الهیه – رفع خرابی آسانسور الهیه – هزینه خدمات آسانسور الهیه – سرویس ماهیانه آسانسور در الهیه – تعمیر و نگهداری آسانسور الهیه – تعرفه سرویس آسانسور در الهیه – مبلغ سرویس آسانسور الهیه – هزینه سرویس آسانسور الهیه – هزینه تعمیرات آسانسور الهیه – تعمیر و سرویس آسانسور الهیه – خدمات تعمیر آسانسور در الهیه – شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور در الهیه – شرکت تعمیر آسانسور در الهیه – هزینه سرویس آسانسور در الهیه – بازسازی آسانسور در الهیه – نوسازی آسانسور در الهیه – سرویس آسانسور در محدوده الهیه – تعمیرات آسانسور در محدوده الهیه – تعمیر آسانسور در منطقه الهیه – سرویس آسانسور در منطقه الهیه – قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در الهیه – بازدید اولیه رایگان آسانسور در الهیه – کارشناسی و بازدید اولیه رایگان آسانسور در الهیه

روی ما حساب کنید

تعمیر آسانسور در جردنتعمیر آسانسور در تجریشتعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهرانتعمیر آسانسور ستارخانتعمیر آسانسور آزادیتعمیر آسانسور گیشاتعمیر آسانسور بلوار فردوستعمیر آسانسور سردار جنگل تعمیر آسانسور تهران ویلاتعمیر آسانسور تهرانسرتعمیر آسانسور وردآورد

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)