تعمیر آسانسور آزادی – سرویس آسانسور آزادی– تعمیرات آسانسور در آزادیسرویس و نگهداری آسانسور در آزادی- رفع خرابی آسانسور آزادی- سرویسکار آسانسور در آزادی- تعمیرکار آسانسور در آزادی- هزینه خدمات آسانسور آزادی – سرویس ماهیانه آسانسور در آزادی- تعمیر و نگهداری آسانسور آزادی – تعرفه نگهداری آسانسور آزادی- تعرفه سرویس آسانسور در آزادی – مبلغ سرویس آسانسور آزادی – هزینه سرویس آسانسور آزادی – هزینه تعمیرات آسانسور در آزادی – هزینه تعمیرات آسانسور آزادی – تعمیر و سرویس آسانسور آزادی – خدمات سرویس آسانسور در آزادی – خدمات تعمیر آسانسور در آزادی

آزادی

تعمیر آسانسور آزادی
تعمیر آسانسور آزادی

خیابان آزادی در غرب تهران واقع می باشد که میدان آزادی از سمت غرب خیابان آزادی شروع می‌شود و در میدان انقلاب به پایان می‌رسد.

 محله آزادی از محله های قدیمی و معروف تهران می باشد محله آزادی همجوار است با میدان انقلاب و همچنین مهمترین محله‌های شهر تهران می باشد که متروی شادمان به عنوان یکی از ایستگاه‌های مهم مترو این منطقه می باشد.

مناطق مهم موجود در محله آزادی بیمه تامین اجتماعی، اداره وزارت کار و تامین اجتماعی ، سازمان میراث فرهنگی و همچنین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد.

کلیه خدمات مربوط سرویس و نگهداری آسانسور آزادی تعمیرات آسانسور آزادی – خدمات سرویس آسانسور در آزادی – خدمات تعمیر آسانسور در آزادی توسط سرویسکار آسانسور آزادی از طریق تیم پشتیبانی آسانسور تعادل انجام می گیرد.

آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور آزادی
سرویس و نگهداری آسانسور آزادی

همانطور که می دانیم آسانسور یک دستگاه  بسیار پیچیده با عملکردی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد که در راستای رفاه حال عموم مردم و افراد در جوامع مختلف عمل می نماید. آسانسورها برای تمامی کاربری ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی ساخته می شوند.

آسانسور دستگاه بسیار مهم است که از مراحل ابتدایی آن از نقشه کشی نصب و راه اندازی گرفته تا پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور آزادی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

با توجه به اهمیت آسانسور و کاربرد آن وجود یک کارشناس و مهندسین ماهر برای راه اندازی و نصب آسانسور و انتخاب بهترین قطعات و تجهیزات و متعلقات بنا بر نوع کاربری ساختمان بسیار اهمیت دارد.

اهمیت تعمیرات آسانسور آزادی و همچنین سرویس و نگهداری آسانسور آزادی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که زمانی که شما به آسانسور خود اهمیتی نمی دهید و هر زمان که آسانسور به مشکل اساسی و جدی برخورد کرد و از حرکت ایستاد با شرکت های آسانسور تماس می گیرید

مطمئن باشید از این طریق نه تنها هزینه های اضافی و سرسام آور را برای آسانسور ساختمان و ساکنین فراهم می نماید بلکه باعث تحلیل و کاهش عمر مفید آسانسور ساختمان می‌شوید.

آسانسور و اهمیت آن

s

سرویس آسانسور آزادی
سرویس آسانسور آزادی

آسانسور می بایست هر ماه به صورت ادواری و ماهانه توسط سرویسکار آسانسور آزادی و تعمیرکار آسانسور آزادی مورد بررسی و کلیه متعلقات و تجهیزات مربوط به آسانسور بازرسی گردد،

شما با سرویس و نگهداری آسانسور به صورت مرتب هزینه های اضافه را کاسته و همچنین به طول عمر آسانسور ساختمان خود می افزاید و همچنین از این طریق باعث استاندارد سازی آسانسور ساختمان می شوید.

کما اینکه برخی ساختمان‌های نوساز وجود دارند که زمانی که به آسانسور ساختمان پا می‌گذارید همانند آسانسور چند سال ساخت به نظر می‌رسند

زیرا هیچ توجهی به امر سرویس و نگهداری آسانسور آزادی در این ساختمان ها نشده است متاسفانه مدیران ساختمان هیچ توجهی به این موضوع نداشتند.

عدم وجود یک آسانسور خوب بی سر و صدا موجب سلب آسایش ساکنین و کاربران آسانسور می گردد. اینجاست که شما باید هرچه سریعتر اقدام به بازسازی و نوسازی آسانسور نمایید.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل پیشگام در بازسازی و نوسازی آسانسور با ارائه بهترین روش ها و تجهیزات و متعلقات آسانسور به صورت به صرفه با هزینه کم و در عین حال به روز جهت نوسازی و بازسازی آسانسور شما و استاندارد سازی و به روز رسانی آن می نماید.

در ادامه به یکی از قسمت های مهم آسانسور به نام تابلو فرمان آسانسور اشاره می گردد.

تابلو فرمان آسانسور چیست؟

از میان قطعات و تجهیزات و همچنین متعلقاتی که در هدایت آسانسور نقش دارند تابلو فرمان آسانسور یکی از مهم ترین بخش های الکتریکی آسانسور می باشد این بخش که به نام برد کنترل آسانسور هم شناخته می‌شود در موتورخانه آسانسور قرار می گیرد و همچنین مرکز پردازش برای آسانسور می باشد.

کارکرد تابلو فرمان آسانسور

سرویسکار آسانسور آزادی
سرویسکار آسانسور آزادی

در ادامه به تعدادی از وظایف برد و یا همان تابلو فرمان آسانسور اشاره می‌کنیم.

کنترل سرعت موتور آسانسور:

کنترل دور موتور در آسانسور به دلیل پیشرفت حرکت به صورت نرم و همچنین جلوگیری از رسیدن شوک‌های ناگهانی به کابین آسانسور می باشد.

کنترل جهت حرکت:

کنترل جهت حرکت آسانسور و همچنین کنترل جهت بالا یا پایین حرکت کردن آسانسور با برد آسانسور می باشد.

کنترل سایر تجهیزات الکتریکی:

برخی از تجهیزات و متعلقات آسانسور از جمله کابین آسانسور ترمز آسانسور و همچنین سوئیچ ها توسط تابلو فرمان آسانسور هدایت می گردندو همچنینحفاظت الکتریکی از تجهیزات و تشخیص لحظه به لحظه موقعیت کابین توسط تابلو فرمان انجام می گردد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور نوبنیاد

انواع تابلو فرمان آسانسور

برد کنترل آسانسور انواع گوناگونی دارد اما دو نوع آن از همه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و رایج تر می باشد.

کلیه امور مربوط به آسانسور با استفاده از خدمات سرویس آسانسور در آزادی  و خدمات تعمیر آسانسور در آزادی توسط تعمیرکار آسانسور آزادی و سرویسکار آسانسور آزادی تمام و کمال با هدف جلب رضایت همشهریان محترم و مشترکین عزیز انجام می گردد.

انواع برد

تعمیرات آسانسور آزادی
تعمیرات آسانسور آزادی

انواع برد آسانسور توسط سرویسکار آسانسور و تعمیرات آسانسور آزادی قابل بررسی، نصب و راه اندازی می باشد.

تابلو فرمان دو سرعته:

تابلو فرمان دو سرعته به این معنا می باشد که می‌توانند با سرعت گوناگون کار نمایند موتور این آسانسورها نیز دارای دو سیم پیچ می باشد که باعث می شود حرکت آنها در دو سرعت مختلف انجام گردد.

عملکرد که آسانسور با موتور ۲ سرعته دارد به این شکل است که در هنگام شروع حرکت یعنی خارج شدن از حالت سکون موتور آسانسور با دور بیشتر و تند تری به چرخش در می آید.

و به سرعت استاندارد می رسد به طور معمول برای حرکت بین طبقات آسانسور سرعتی برابر یک متر بر ثانیه به عنوان استاندارد در نظر گرفته می شود.

در زمان رسیدن به طبقه ای که قرار بر این است کابین در آن ایست کامل داشته باشد قطعاً این سرعت باید کمتر گردد سرعت معمول در این زمان و این مقطع نصف سرعت مقطع پیشین می باشد تا کم کم به مرحله بعدی که ایست کامل و همچنین سرعت صفر می باشد وارد گردد.

با عنایت به تغییر سرعت در این سه مرحله به صورت مقطعی و ناگهانی حالتی ناخوشایند ایجاد می شود که این حالت اصلاً مورد رضایت نیست در واقع ورود شوک ناگهانی به کابین موجب استرس و عدم آرامش فراوان برای کاربران و مسافران می گردد.

این امر باعث می شود مصرف برق و انرژی به‌ طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا نماید و همچنین عمر مفید موتور نیز کاهش پیدا کند.

تابلو فرمان درایو دار و یا تابلو فرمان تری وی اف(VVVF)

تابلو فرمان تری وی اف که اخیراً از این مدل بیشتر از مدل دو سرعته استفاده می گردد این تابلو فرمان مجهز به یک دستگاه درایو الکتریکی می باشد که به موتور قابلیتی برای تغییر سرعت و همچنین گشتاور بدهد.

بهینه سازی سرعت از لحاظ فنی یک امتیاز بسیار بزرگ برای تابلو فرمان تری وی اف ایجاد می نماید که به همراه آن باعث کاهش مصرف برق و همچنین استهلاک قطعات و در نتیجه افزایش عمر مفید می باشد.

تیم پشتیبانی تعادل با استفاده از خدمات سرویس آسانسور آزادی بهترین خدمات مربوط به سرویس آسانسور آزادی را ارائه می نماید.

تفاوت و مزیت تابلو فرمان درایو دار

تعمیرکار آسانسور آزادی
تعمیرکار آسانسور آزادی

تفاوت این است که کنترل ولتاژ و فرکانس باعث افزایش و کاهش تدریجی سرعت می گردد به این معنی که وقتی آسانسور از سرعت صفر یعنی حالت سکون در حرکت است این افزایش سرعت تدریجی و به نرمی اتفاق می‌افتد در نتیجه فشار ناگهانی به کابینه وارد نمی گردد و هیچ آسیبی در این حالت به موتور وارد نخواهد شد.

تغییر سرعت نرم و همچنین این حرکت تدریجی دور موتور که توسط درایو آسانسور در تابلو فرمان تری دی اف انجام می شود در کاهش مصرف برق نیز باعث تغییرات شایانی می گردد که این یکی از مزیت های این تابلو فرمان به شمار می آید.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به آسانسور ساختمان‌ها از اداری، تجاری و مسکونی در کلیه نقاط تهران بزرگ و همچنین منطقه آزادی  به همراه کارشناسان متخصص و آموزش دیده ارائه خواهد داد

و کلیه امور مربوط به سرویس آسانسور آزادی و خدمات سرویس آسانسور آزادی توسط سرویسکار آسانسور آزادی مجرب و آموزش دیده انجام می گردد.

تیم پشتیبانی گروه آسانسور و پله برقی تعادل به همشهریان محترم این اطمینان را می دهد که کلیه امور مربوط به آسانسور را بهترین کیفیت و کمترین هزینه وبه همراه صرفه جویی در زمان به شما عزیزان ارائه می نماید.

نکات تاکیدی:

تعمیر آسانسور آزادی – سرویس آسانسور آزادی- تعمیرات آسانسور در آزادی- سرویس و نگهداری آسانسور در آزادی- رفع خرابی آسانسور آزادی- سرویسکار آسانسور در آزادی- تعمیرکار آسانسور در آزادی- هزینه خدمات آسانسور آزادی – سرویس ماهیانه آسانسور در آزادی- تعمیر و نگهداری آسانسور آزادی – تعرفه نگهداری آسانسور آزادی- تعرفه سرویس آسانسور در آزادی – مبلغ سرویس آسانسور آزادی – هزینه سرویس آسانسور آزادی – هزینه تعمیرات آسانسور در  آزادی – هزینه تعمیرات آسانسور آزادی – تعمیر و سرویس آسانسور آزادی – خدمات سرویس آسانسور در آزادی – خدمات تعمیر آسانسور در آزادی

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران:

تعمیر آسانسور پونکتعمیر آسانسور شهرک غربتعمیر آسانسور مرزدارانتعمیر آسانسور سعادت آبادتعمیر آسانسور شهرزیباتعمیر آسانسور منطقه 22 چیتگر دریاچه تعمیر آسانسور جنت آبادتعمیر آسانسور شهران تعمیر آسانسور ستارخان

  • مقالات مرتبط
guest
2 دیدگاه ها
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)