سرویس آسانسور گاندی

"<yoastmark

آسانسور دستگاهی است که به جابجایی افراد و اجسام در طبقات به صورت عمودی می پردازد، آسانسور ها انواع مختلف دارند که می توانند مسافربر، غذابر، بیمار بر و آسانسورهای کارگاهی و غیره باشند.

نکته حائز اهمیت این است که پس از نصب و راه اندازی آسانسور اقدامات مربوط به تعمیر و نگهداری آسانسور و تعمیر آسانسور از اهمیت بسیار زیادی دارد.

آسانسور تعادل کلیه خدمات تعمیر آسانسور گاندی و تعمیر و نگهداری آسانسور گاندی و سرویس آسانسور گاندی را توسط سرویسکار آسانسور گاندی ماهر 365 روز سال انجام می دهد.

تعمیرات آسانسور گاندی

برق اضطراری آسانسور
برق اضطراری آسانسور

آسانسور

آسانسور در دهه‌های گذشته بسیار حادثه‌ساز بوده است سالانه چندین تن جان خود را به خاطر خطرات و اتفاقات و حوادث ناشی از آسانسور و عملکرد نادرست آن از دست داده اند.

همواره پس از نصب و راه اندازی آسانسور بررسی و چکاپ مداوم عملکرد آن و بررسی ماهانه و دوره ای کلیه متعلقات مربوط به آسانسور الزامی می باشد.

این امر موجب شده تا قوانین مبنی بر اجباری شدن سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط دنیا در تمامی شهرهای صنعتی وضع گردد.

اما متاسفانه حتی در کشورمان ایران دیده می شود که مدیران ساختمان ها اعم از اداری، تجاری و مسکونی هیچ اهمیتی به امر تعمیر و نگهداری آسانسور نداده و سهل انگاری می نمایند.

و تنها در زمان خرابی های موردی آسانسور اقدام به تماس با سرویسکار آسانسور گاندی نموده و هیچگونه قراردادی بین ساختمان و شرکت های مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور وجود ندارد

این امر صدمات بسیار زیادی را به افراد و کاربران استفاده کننده از آسانسور وارد می نماید.

یکی از این صدمات عدم وجود بیمه آسانسور می باشد زمانی که هیچ گونه قرارداد معتبر سرویس و نگهداری آسانسور منعقد نشده باشد شرکتهای بیمه اقدام به بیمه نمودن آسانسور ساختمان می‌نمایند

سرویس و نگهداری آسانسور

منظور از سرویس آسانسور بررسی تمامی قطعات و متعلقات آسانسور نظارت بر آن به صورت ماهیانه می باشد.

سیستم ها و تمامی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی پس از نصب نیاز به نگهداری و سرویس دارند این امر سبب می‌شود تا ایمنی دستگاه و همچنین طول عمر آن افزایش یابد.

باید توجه داشته باشید در زمانی که قطعی خراب میشود اگر یک سرویسکار معتبر به طور مداوم و دوره‌ای به بازدید آسانسور بپردازد متوجه قطعه معیوب شده و سریعا اقدام به تعویض و یا درست نمودن آن قطع نموده و در نتیجه کلیه سیستم ها دچار آسیب نخواهد شد.

متاسفانه به گمان برخی از افراد هزینه‌های مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور گاندی، رفع خرابی آسانسور گاندی اضافی و غیر ضروری می باشد این امر کاملا غیر منطقی و ناآگاهانه است.

در صورت عدم وجود سرویس ماهیانه شما هزینه های اضافی بیشتری را جهت درست کردن عملکرد قطعات معیوب، رفع خرابی ها و نو سازی و سالم بودن دستگاه آسانسور خود می نماید.

سرویسکار آسانسور گاندی

سرویس آسانسور
سرویس آسانسور

برخی از دلایل مربوط به خرابی آسانسور

تغییرات ولتاژ برق به صورت ناگهانی

از دلایلی که می‌تواند باعث عملکرد نادرست آسانسور گردد تغییرات ناگهانی ولتاژ برق می باشد که باعث می شود آسانسور کارایی درستی نداشته باشد. قعطی پی در پی برق باعث از کار افتادگی تجهیزات مربوط به آسانسور می‌شوند.

افت فشار برق

می تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید که نیاز به عیب یابی توسط تعمیرکار آسانسور گاندی ماهر دارد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  تعمیر آسانسور سعادت آباد

استفاده بیش از ظرفیت

می‌توان گفت بخش عمده‌ای از خرابی‌ها استفاده نادرست و بیش از ظرفیت از آسانسور می باشد هر آسانسور گنجایش دقیق و تعریف شده ای دارد و بی توجهی در این باره باعث هزینه های اضافی و خرابی های مکرر می گردد.

تعمیر و نگهداری آسانسور گاندی

سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از عملکرد رفتارهای نادرست با آسانسور به شرح زیر می باشد:

دستکاری افراد نابلد و غیر معتبر در سیستم های آسانسور

فرسوده شدن تجهیزات

کیفیت بد در اجناس به کار رفته ابتدایی

جا به جایی لوازم منزل

فشار پی در پی به درب ها

لازم به ذکر است در صورتی که منزل یا محل کار  در گاندی است با بخش تعمیر و نگهداری آسانسور گاندی شرکت آسانسور تعادل تماس بگیرد

رفع خرابی آسانسور گاندی

نگهداری صحیح از آسانسور شامل بررسی تمامی قطعات و تجهیزات مربوط به آسانسور می باشد که نقش بسیار کلیدی در عملکرد صحیح آسانسور دارند.

مهمترین قطعات آسانسور به شرح زیر می باشد:

سرویس و نگهداری کابین آسانسور

بررسی یوک کابین

سرویس کادر وزنه

نگهداری های مربوط به درب کابین

تعمیر و نگهداری کلید ها و شاسی های احضار طبقات

بخش های مهم آسانسور در مراحل سرویس

تابلو فرمان

چاه آسانسور

درب کابین

موتورخانه

قاب وزنه

بررسی موتور گیربکس

عکس دربهای طبقات

عملکرد صحیح قفل درب و غیره

پارامتر های تعیین کننده هزینه سرویس

نوع ساختمان و نوع کاربری

سن ساختمان

تعداد واحد های هر طبقه

تعداد توقف در طبقات

در جریان سرویس آسانسور گاندی کلیه موارد فوث بررسی می شود.

تعمیرکار آسانسور گاندی

تعمیر و نگهداری آسانسور
تعمیر و نگهداری آسانسور

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

اهمیتی موضوع از آن جهت است که چکاب ماهیانه آسانسور باعث می‌شود که دستگاه آسانسور ساختمان شما به روز رسانی شده و کمترین خرابی‌ها را داشته باشید.

طول عمر دستگاه آسانسور از این طریق افزایش می یابد و همچنین ایمنی آسانسور ساختمان بالا رفته و کاربران با خیال آسوده و با امنیت خاطر از آسانسور استفاده می نمایند.

شرکت آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به آسانسور را از جمله نصب و راه اندازی، نوسازی و بازسازی خدمات مربوط به بیمه آسانسور و کلیه خدمات مربوط به اخذ استاندارد و همچنین تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور قیطریه را با بازدید اولیه رایگان انجام خواهد داد.

همشهریان محترم با انتخاب یک شرکت خدمات سرویس آسانسور معتبر میتوانند کلیه امور مربوط به تعمیر آسانسور را به شرکت مربوطه سپرده و داشتن قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور از خدمات بیمه آسانسور شرکت های بیمه استفاده نمایند.

در ارتباط با برق اضطراری آسانسور شایان ذکر است علت بیشتر خرابی های مکرر نوسانات برق می باشد که سرویسکار ماهر سریع متوجه مشکل میشود و اقدام رفع خرابی آسانسور می نماید.

حضور و وجود تعمیرکار آسانسور مجرب و متعهد و قابل اطمینان در دنیای امروز و مشکلات شهری تهران بزرگ اهمیت زیادی دارد.

خیال آسوده ساکنین ساختمان های مسکونی در زمان حضور تعمیرکار در ساختمان بسیار مهم است این آسودگی خیال را گروه آسانسور و پله برقی تعادل برای شما همشهریان مهترم در کلیه مناطق تهران بزرگ فراهم نموده است.

با خیال راحت تمامی امور مربوط به آسانسور ساختمان را به تیم تعادل سپرده و از داشتن آسانسور همیشه در دسترس لذت ببرید.

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] در ادامه بخوانید: سرویس آسانسور طالقانی – سرویس آسانسور گاندی […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)