سرویس آسانسور دیباجی

 دیباجی

سرویس آسانسور دیباجی
سرویس آسانسور دیباجی

تعمیرکار آسانسور در دیباجی یکی از محله های شمال شهر تهران می باشد که به اتوبان صدر، خیابان دولت(کلاهدوز) و خیابان شریعتی متصل می گردد.

آسانسور و پله برقی تعادل کلیه امور مربوط به سرویس آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور دیباجی و همچنین تعمیر آسانسور را در کلیه محله های این منطقه انجام می دهد.

تعمیر آسانسور دیباجی

سرویسکار آسانسور دیباجی
سرویسکار آسانسور دیباجی

آسانسور

آسانسور وسیله ای است که امروزه با پیشرفت جوامع صنعتی و ساختمان سازی در شهرهای صنعتی از آن استفاده می شود، آسانسور یک وسیله الکتریکی و مکانیکی می باشد، آسانسور یا بالابر اجسام و افراد را در طبقات به صورت عمودی جابجا می نماید.

تعمیرات آسانسور دیباجی

زنجیر جبران

در ساختمانهای بلند مرتبه با ارتفاع بسیار زیاد و همچنین طول چاه آسانسور زیاد از زنجیر جبران استفاده می گردد. یکی از قطعات بسیار مهم و اساسی آسانسور زنجیرجبران می باشد که این قطعه نقش مهمی در سیستم تعلیق آسانسور دارد.

زنجیر جبران در نصب آسانسور ها برای حفظ تعادل مکانیکی و دینامیکی آسانسور استفاده می شود هرچقدر آسانسور بلندتر باشد و ارتفاع آن بیشتر به تبع دارای طبقات بیشتر باشد و در این حالت نقش زنجیر جبران آسانسور پررنگ تر می باشد.

سرویس و نگهداری آسانسور دیباجی

تعمیرات آسانسور دیباجی
تعمیرات آسانسور دیباجی

کاربرد زنجیر جبران

از آن جایی که زنجیر جبران از یک طرف به زیر کابین و همچنین از سمت دیگر به زیر قاب وزنه تعادل آسانسور متصل شده است چگونگی این اتصال اهمیت بسیاری دارد.

اتصال باید به طوری باشد که در زمانی که کابین حضور دارد و همچنین در بالاترین طبقه قرار گرفته است و وزنه تعادل در پایین قرار دارد، تعادل وزن سیستم آسانسور را برقرار کند.

رفع خرابی آسانسور دیباجی

انواع زنجیر جبران

انتخاب زنجیر جبران مناسب اهمیت زیادی دارد زنجیری که انتخاب می شود می بایست هم وزن سیم‌بکسل ها باشد، نکته قابل ذکر این است که زنجیر جبران آسانسور فقط در آسانسورهای کششی به کار گرفته می شود.

زنجیر جبران کابلی یا روکش باتومی

 کنف دار

 روکش پلاستیکی

از قدیمی ترین زنجیر جبران ها زنجیر کنف دار می باشد، قوص زنجیر جبران کابلی و قطرش از زنجیر جبران پلاستیکی بیشتر است.

گروه آسانسور تعادل با انجام سرویس آسانسور شمال تهران کلیه امور مربوط به تعمیر آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور را توسط تیم متخصص و حرفه ای انجام می دهد.

تعمیرکار آسانسور دیباجی

تعمیر آسانسور دیباجی
تعمیر آسانسور دیباجی

دلیل استفاده از زنجیر جبران

افزایش عمر مفید موتور آسانسور

پیشگیری از اعمال فشار زیاد به موتور و همچنین گرم کردن آن

جلوگیری از ساییدگی سیم بکسل ها

جلوگیری از سر خوردن سیم بکسل بر روی فلکه کششی

کاهش هزینه های سرویس و نگهداری آسانسور دیباجی

در ساختمان هایی که از زنجیر جبران استفاده نمی شود خرابی های آسانسور بسیار زیاد می باشند و همچنین به دلیل نامتعادل بودن سیستم آسانسور ایمنی نیز در آن آسانسور ها وجود ندارد.

سرویسکار آسانسور دیباجی

شرایط و چگونگی استفاده از زنجیر جبران آسانسور

شرایط زیر برای استفاده و یا عدم استفاده از زنجیر جبران مهم می باشد:

هنگامی که وزن سیم بکسل آویزان و معلق در چاه آسانسور از ۲۰ درصد وزن کلیه کابین آسانسور بیشتر یا مساوی باشد.

به طور معمول در آسانسور هایی که بیشتر از ۸ الی ۱۰ طبقه دارند از زنجیر جبران استفاده می شود.

زمانی که ارتفاع ساختمان بیشتر از ۲۷ متر و تعداد توقف آسانسور هم بیشتر از ۱۰ مورد باشد.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور انقلاب

تعمیر و نگهداری آسانسور دیباجی

سرویس آسانسور شمال تهران
سرویس آسانسور شمال تهران

نکات مهم در ارتباط با زنجیر جبران

چگونگی نصب زنجیر اهمیت بسیار زیادی دارد در زمان حرکت و توقف کابین هیچ گونه برخورد با سایر قطعات نباید حاصل شود، در آسانسور هایی که سرعت بالا دارند از هدایت کننده زنجیر جبران یا ضد پیچش در زمان توقف ناگهانی کابین استفاده می گردد.

طریقه نصب زنجیر جبران آسانسور می بایست به گونه ای باشد که در زمان گیر کردن زنجیر به کابین و وزنه میکروسوئیچ ها فعال گردند و در نتیجه آسانسور متوقف گردد.

نکات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور

رفع خرابی آسانسور دیباجی
رفع خرابی آسانسور دیباجی

اهمیت سرویس آسانسور  از این جهت است که با استفاده از تعمیر و نگهداری آسانسور به صورت مرتب و ماهانه آسانسور ساختمان اعم از اداری، تجاری و مسکونی به روز شده و ساکنین و کاربران آسانسور شاهد کمترین میزان خرابی خواهند بود.

همانطور که می دانیم آسانسوری که دائماً خراب و خارج از دسترس می باشد و یا در هنگام کارکرد پر از سر و صدا اضافی می باشد باعث سلب آسایش کاربران و به خطر انداختن جان مسافران و هزینه های سربار اضافی خواهد بود.

و در آخر لازم به ذکر است سرویس و نگهداری آسانسور و تعمیرات آسانسور دیباجی و همچنین سرویس آسانسور شمال تهران توسط گروه تعادل و تیم متخصص آسانسور و پله برقی تعادل همه روزه با بازدید اولیه رایگان انجام خواهد شد.

تعمیر آسانسور

بازسازی و نوسازی آسانسور

از آنجایی که اولین مکانی که  کاربران و مسافران هنگام ورود به ساختمان با آن مواجه می‌شوند آسانسور می باشد امنیت و آسایش آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

آسانسورهایی که دارای تکان های شدید هستند و پر سر و صدا می باشند احساس امنیت را حین استفاده از آسانسور از کاربر می گیرد.

این ترس و نگرانی برای کاربران خوشایند نیست، ساختمان هایی که طول عمر زیادی دارند می‌بایست این امر در آن ها مورد توجه قرار گرفته و در اولویت باشد.

مزایای بازسازی و نوسازی آسانسور این است که باعث می‌شود احساس امنیت و آرامش برای کاربران ایجاد شود و در صورت بازسازی کابین آسانسور شکل و شمایل کابین تغییر کرده و به اعتبار ساختمان افزوده گردد.

سرویس آسانسور – تعمیر آسانسور دیباجی توسط سرویسکار آسانسور دیباجی همه روزه در تمامی مناطق تهران بزرگ توسط گروه تعادل انجام می گردد.

بازسازی مربوط به کابین آسانسور

تعمیر آسانسور دیباجی
تعمیر آسانسور دیباجی

بازسازی کابین آسانسور به طرق مختلف بنا بر خواسته کارفرما توسط مهندسین و متخصصین مربوطه اجرا می گردد، این تغییرات و نوسازی ها می تواند مربوط باشد به آینه کاری، تغییر شاسی، تغییر دستگیره ها، دیواره ها، کف و نور سقف مربوط به کابین.

آسانسور و پله برقی تعادل:

کلیه امور مربوط به آسانسور را از نصب و راه اندازی تا سرویس و نگهداری آسانسور دیباجی و تعمیرات آسانسور دیباجی و همچنین رفع خرابی آسانسور دیباجی را توسط متخصصین و کارشناسان آموزش دیده انجام خواهد شد.

آسانسور و پله برقی تعادل:

در کلیه مناطق تهران بزرگ، آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم می باش.

همشهریان عزیز می توانند لینک مربوط به شماره تماس شرکت مراجعه کرده و از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایند.

روی ما حساب کنید

  • مقالات مرتبط
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)