سرویسکار آسانسور غرب تهران

اگر به دنبال سرویسکار آسانسور غرب تهران – تعمیرکار آسانسور می گردید با مطالعه متن زیر امیدواریم در راستای هدفتان مفید باشیم

سرویسکار آسانسور غرب تهران

سرویسکار آسانسور غرب تهران
سرویسکار آسانسور غرب تهران

 

سرویس آسانسور درغرب تهران شامل مناطق 2 – 5 – 22 – 9 – 10 – 21 می باشد. در این مناطق مفتخریم به خدمت رسانی به بیش از 1500 مشترک که این امر گواه بر توانایی بالای این مجموعه در حوزه ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور می باشد.

برای تسریع در ارائه خدمات و رفع خرابی سریع در غرب تهران ، از سرویسکار مقیم غرب تهران استفاده نموده ایم.

به طور مثال اگر شما ساکن پونک صادقیه کاشانی شهرزیبا باشید و آسانسور شما خراب شود کافیست با شرکت تماس گرفته مراتب را اطلاع دهید همکاران ما در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی مراجعه خواهند کرد این امر زمانی امکان پذیر است که سرویسکار آسانسور مقیم همان مناطق باشد.

در ادامه نگاهی کوتاه به عملکرد آسانسور خواهیم داشت.

سخنی با شما
سخنی با شما

 

آسانسور مبتدی ترین ماشین ساخته شد توسط بشر می باشد که به یاری انسان آمده است. آسانسور یا بالابر کابین یا اتاقک متحرک است که در طبقات به وسیله تجهیزات و متعلقات جا به جا می گردد.

آسانسور ها با استفاده از موتورهای الکتریکی به صورت عمودی حرکت می کنند. آسانسور ها در ساختمان های اداری،تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه آسانسور ها و همچنین طریقه صحیح استفاده و تعمیر و نگهداری آنها اهمیت بسزایی دارد. آسانسور ایمن و با کیفیت برای کاربران بسیار مهم است.

به طور کلی تمامی ماشین آلات نیاز به سرویس و نگهداری دارند آسانسور ها نیز از این مهم مثتثنی نیستند. تعمیرکار آسانسور آموزش دیده در این امر به شما کمک شایانی می  نماید.

تعمیرکار آسانسور ماهر و مجرب می تواند با بازدید ادواری و ماهانه آسانسور، تمامی تجهیزات و سیستم آسانسور ساختمان را بررسی و به تعمیر به موقع قطعات آسانسور کمک کند.

سرویسکار آسانسور غرب تهران در تمامی مناطق غرب تهران با یک تماس به سرعت وارد عمل شده و در کمترین زمان ممکن در منطقه حضور خواهد داشت.

سرویس و نگهداری آسانسور از آن جهت اهمیت دارد که با بررسی مدام و به موقع آسانسور، طول عمر دستگاه زیاد خواهد شد، نگهداری از آسانسور یک بخش کلیدی در ساختمان محسوب می شود.

بعد از نصب آسانسور در ساختمان انتظار می رود که نه تنها آسانسور از ایمنی مطلوب برخوردار باشد بلکه آسانسور نصب شده دارای ظاهر مناسب نیز باشد.

کارشناسان آسانسور تعادل به یاری آسانسور های قدیمی در ساختمان های با طول عمر زیاد آمده و در امر بازسازی آسانسور با استفاده از تعمیرکار آسانسور ماهر در کنار شما خواهند بود.

اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور توسط سرویسکار آسانسور

اهمیت سرویسو نگهداری آسانسور
اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

 

بازبینی و بررسی کلی و جزیی و دقیق تمامی قطعات و تجهیزات آسانسور ساختمان ها به طور ماهانه و منظم توسط تعمیرکار آسانسور ماهر و آموزش دیده بسیار مهم است.

برای مثال فرض کنید یک قطعه در آستانه خرابی و مستهلک شدن قرار دارد. در زمان تشخیص به موقع ، سرویسکار آسانسور غرب تهران در کوتاه ترین زمان ممکن  به تعویض قطعه اقدام کرده  و از خرابی جدی تر و هزینه برتر آسانسور جلوگیری می کند.

اگر آسانسور به صورت مرتب بررسی و سرویس شود آسانسور ساختمان از ایمنی و استاندارد های لازم برخوردار می شود و عمر مفید دستگاه زیاد خواهد شد.

نکته حائز اهمیت این است که عدم توجه به سرویس و نگهداری آسانسور ممکن است خسارت های جانی و مالی احتمالی برای ساکنین ساختمان و کاربران آسانسور را به همراه داشته باشد.

همچنین تعمیرکار آسانسور می بایست قابل اطمینان باشد و شما با خیال راحت دقایق و ساعاتی فرد مورد نظر را در حریم ساختمان راه داده و از حضور وی هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

از طریق عقد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور نه تنها با خیال آسوده از خدمات سرویسکار آسانسور غرب تهران استفاده نمایید بلکه ایمنی و استاندارد آسانسور ساختمان را بالا برده و آرامش و آسایش را برای ساکنین فراهم کنید.

میخوایی بیشتر بدونی؟  سرویس آسانسور گاندی

درصورت عدم وجود قرارداد سرویس و نگهداری  آسانسور، شرکت های بیمه هیچ گونه قرارداد بیمه آسانسور را منعقد نکرده و آسانسور ساختمان شما قررداد بیمه آسانسور نخواهد داشت و کلیه عواقب مربوطه بر عهده مدیر ساختمان خواهد بود.

مزایای سرویس و نگهداری آسانسور

مزایای سرویس و نگهداری آسانسور
مزایای سرویس و نگهداری آسانسور

 

تشخیص و شناسایی به موقع قطعات فرسوده و معیوب و اقدام به رفع خرابی و تعویض آنها

کاهش احتمال خسارت های مالی و همچنین خسارت های جانی احتمالی

افزایش ایمنی و عمر مفید دستگاه

افزایش احساس امنیت و آرامش حین استفاده از آسانسور برای کاربران و ساکنین

موارد مهم ایمنی کاربران آسانسور

موارد ایمنی آسانسور
موارد ایمنی آسانسور

در کابین آسانسور می بایست یکسری استاندارد ها اکیدا رعایت گردد که به برخی از این موارد اشاره می گردد:

پانل های آتش نشانی می بایست به طور صحیح برچسب گذاری و آزمایش گردد.

کابین آسانسور باید حتما به تلفن متصل باشد و خدمات اضطراری را ارائه دهد. در این خصوص می توانید با کارشناسان آسانسور و پله برقی تعادل تماس گرفته و نسبت به نصب خط تلفن و تجهیزات مربوط به داخل کابین درخواست خود را ثبت نمائید.

پس از ثبت درخواست اولیه در کمترین زمان ممکن کارشناسان مجرب و همچنین سرویسکار آسانسور غرب تهران در محل حاضر و بررسی های لازم را به عمل می آورد.

برق اضطراری نیر می بایست بررسی و متصل گردد و همچنین تمامی ورودی های آسانسور باید از نور کافی برخوردار باشند تا از خطرات احتمالی عدم دید جلوگیری شود.

همه چیز درباره تست بار آسانسور

تست بار آسانسور
تست بار آسانسور

 

تست بار و موارد مربوط به آن در کشورهای مختلف و کاربری های مختلف متفاوت است.

هدف از بازرسی مربوط به تست بار این است که اطمینان حاصل شود یک کابین می تواند بیشترین بار را در حداکثر سرعت بالا برده و جا به جا کند بدون این که از ایمنی و کیفیت آن در روند جابجایی کاسته شود.

کارشناسان و مهندسان مربوطه بعد از بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها و نتایج تعیین می کنند که آیا آسانسور از نظر ظرفیت تعیین شده به درستی کار می کند یا خیر.

بازرسی آسانسور الزامی و لازم الاجرا می باشد اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور توسط سرویس کار ماهر و مطمئن بسیار زیاد است آسانسور ساختمان می بایست به طور ادواری و ماهانه توسط سرویسکار آسانسور غرب تهران سرویس شود

در برخی موارد مشاهده می شود مدیران ساختمان به صورت موردی  و تنها در زمان خرابی و از کار افتادن آسانسور اقدام به تماس با شرکت آسانسور می نموده و درخواست اعزام تعمیرکار آسانسور می نمایند…

نکته قابل تامل این است که مدیران ساختمان بدون بررسی عملکرد شرکت آسانسور ارائه دهنده خدمات و فقط به خاطر پرداخت هزینه های کمتر خارج از چهارچوب مقررات و هزینه های اعلامی از سوی سندیکای آسانسور اقدام به این امر می نمایند.

قافل از این که هیچ ارزانی بی دلیل نیسیت…

سخن سرویسکار آسانسور خطاب به مدیران محترم ساختمان ها

تعمیرکار آسانسور
تعمیرکار آسانسور

 

مدیران محترم ساختمان توجه داشته باشید که با اقدام شما به درخواست تعمیرکار آسانسور به صورت موردی و عدم وجود قرارداد، شما فقط آسانسور خود را از استاندارد و ایمنی خارج می کنید.

و تمامی مسئولیت های مربوط به هر گونه خطرات احتمالی را متوجه خود می کنید طبق مقررات ملی ساختمان شما مسئول تمامی اتفاقات ممکنه خواهید بود.

در پایان خاطر نشان می گردد آسانسور و پله برقی تعادل در غرب تهران نیز همانند سایر مناطق تهران ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور، بازسازی آسانسور، خدمات مربوط به اخذ استاندارد آسانسور، کلیه خدمات بیمه آسانسور و … می باشد.

با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید

روی ما حساب کنید . . .

۰۲۱۴۷۶۲۷۲۸۲

مشاوره جهت اخذ استاندارد (کلیک نمایید)

  • مقالات مرتبط
guest
1 دیدگاه
قديمي ترين
جديدترين
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] سرویسکار آسانسور غرب تهران […]

سرویس آسانسور

در صورت خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید. کاشناسان ما بعد از بررسی مورد را به نزدیک ترین تکنسین اطلاع داده و در کمتر از 1 ساعت جهت رفع خرابی به پروژه شما مراجعه خواهد کرد.

این مطلب گواه بر توانایی بالای ما در جلب رضایت مشترکین گرامی می باشد

منتظر تماس شما هستیم

شهرزیبا خ آیت اله کاشانی
02147627282
02144340047
فهرست
تماس با ما (کلیک کن)